Култови реплики, фрази, надписи и т.н.-4

  • 42 496
  • 219
  •   1
Отговори
# 195
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
от соц времената - емайлирана табелка в София
Не плюйте и не храчете по улиците - това е признак на ниЗка култура
в бележника на сина на колежка - "Ученика пее в час по пеене"  Rolling Eyes

# 196
# 197
# 198
  • Мнения: 1 983
В момента чета една книжка на Корней Чуковски за начина на изразяване на децата от 2-5 години и много се смях на следната реплика: "Тази зима бабичка заколи гъските, за да не им е студено"

Детенце, на което му е изтръпнало крачето :"Имам газирана водичка в крачето."
От същата книга. Laughing

# 199
  • София
  • Мнения: 6 370
травиално

# 200
  • Мнения: 740
кое е тривиално, Джам?

# 201
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
упътване на термометър от САЩ - не ползвайте термометъра орално след като сте го ползвали анално


 newsm78 тривиално е Джам захапал джама  Mr. Green "захапал джама" е синоним на "горе на черешата", "налял фитерията", "нажмокал се" "накиснал се"  Tired

# 202
  • София
  • Мнения: 6 370
кое е тривиално, Джам?

птю, обърках темата. изразът "трАвиално" беше предназначен за темата с "БисИрИте" Simple Smile

# 203
  • Мнения: 740
Уф, пък аз как те кръстих  hahaha Джам. Сорри, Джем, шейм он ми ooooh!

# 204
  • Мнения: 5 370


Ето ви нещо култово, наистина, мое "откритие", хилих се като тиквичка цяла вечер, не е вярно просто. Mr. Green Mr. Green

# 205
  • Мнения: 1 084
Нямам снимка, но съм запомнила дословно един надпис, забучен в една бетонна саксия:
"Моля, не си изпикавайте кучетата тук! От 15 години се опитваме да засадим цвете!"
 Joy Joy Joy

Didkata84, ето и снимка Simple Smile) Преди повече от половин година:)) стоеше пред магазин "Бай Генчо" на Мадрид.Simple Smile)

# 206
# 207
  • Мнения: 3 405
Жозефин, Билборд АД се занимават с реклами на билбордове. Те се печатат на винил, който после се обшива по краищата, за да може да се закрепи на конструкцията на билборда, затова са им шивачки.

# 208
  • Мнения: 5 370
Жозефин, Билборд АД се занимават с реклами на билбордове. Те се печатат на винил, който после се обшива по краищата, за да може да се закрепи на конструкцията на билборда, затова са им шивачки.
Анджи, култовото в случая ми е къде се намира "рекламното послание" Mr. Green
Все едно,че шивачките са се скрили в кошчето за боклук, разбираш ли, абе много се хилих онази  вечер.
Само че не помня вече де го снимах. newsm78

# 209
  • Мнения: 3 405
Е, да, не му е мястото на кошчето за боклук  Grinning
А колко предизборни плакатчета има по кошовете и контейнерите. Виж на тях там им е мястото  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт