Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 204
Ролпласт-поръчахме преградна врата,срока го спазиха,монтажниците също бяха на ниво,но се оказа,че консултантът,който дойде да мери преди поръчката ни е включил в цената три ключалки(по 28 лв.),от които въоще няма смисъл,тъй като вратите се плъзгат във всички посоки,т.е.трябва да ги заключваме за въздуха ignore2Сега си имам в шкафа три механизма с ключалки Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 99
Мебел Плюс - Пловдив newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11
Не сме се сблъсквали с по-големи мошеници и непрофесионалисти... Гледат само да вземат парите и после изчезват безследно... Доставят мебелите с леки дефекти и тук-там олющени с обещанието до два дни да отстранят проблема и край........ на втората седмица залепените лайсни започват да се разлепят ... нямам думи... Не плащайте втората вноска преди изтичането на гаранционния срок, а най-добре изобщо не се хващайте с тях!!!!!!!! и не им пълнете гушите...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Мебели Станков! Най-некоректната фирма за мебели, на която съм попадала!

# 18
  • Мнения: 33
Фирма за вътрешен дизайн ремонти и обзавеждане т.н. "до ключ ADS Дизайн  " - момичета, още не можем да оправим големите поразии в които ни насадиха. Ползват работници които правят всичко, тоест тези които ни монтираха гардеробите правиха и ВиК-то в баните, та за две години още не можем да отстраним всички течове които се получиха. Съсипаха и скъп гранитогрес за баните. Да не говорим за срокове ... нанесохме се една година след планираното....

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
КЕРАТОН - на бул. Стамболийски - поръчах ме шкаф с мивка за баня и казаха, че ще е готов до 1 месец. Минаха два месеца и нещо - звъня им всеки ден и шкафа пристига все след ден или два, защото ту бил забравен, ту камиона катастрофирал, ту .......

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
Мога да започна с имена и телефони на няколко супер "коректни, добре работещи и т.н. майстори" за плочки и гранитогрес, благодарение на които вече два месеца и нещо нямаме баня, мивка и тоалетна
0899271890 Любо
0898588280 Ицо
Данчо 0888732167
0897851232  тошко и още двама на които няма телефоните в момента, защото мъжът ми се занимаваше с тях  Sick

# 21
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Embarassed Embarassedдобре че няма да се наложи да си отворя устата иначе доста време и примери ще дам .от март обзавеждам нов абсолютно необзаведен апартамент.в момента ми са криви мебелната фирма нова идея на 25 стават 2 месеца чакане на мебели от тях.преди това цяло лято се разправях с фирма за климатици екоклима.така и не успях за 3 месеца-3 ходения на място и 7-8 телефонни обаждания да ги докарам да си дооправят сътворените неща.ще трябва да дойдат март заради гаранцията ,така че дотогава търпение.латото нямаха време за мен техен клиент с 2 климатика от много работа.да видим март как ще са.нека спра до тук че започва да ми горчи от спомените за другите майстори.

# 22
  • Мнения: 3 323
Фирма Термо лукс - отоплителна техника! Офиса е на гърба на Мебели Платан на бул. Дойран. Въобще не искам и да си припомням за тях!

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
Богдан мебел - отвратителен диван, който се скапа след 6 месеца при почти никаква употреба.
Не искам да ви казвам сега след 3 години на какво му прилича пълнежа, просто се е разпаднал!

При тези цени  Shocked!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 537
Мебели Станков! Най-некоректната фирма за мебели, на която съм попадала!
Тези са пълен отврат!!! #Cussing out Месец и нещо ни разиграваха, първо уж можели да ни направят мебелите по наши размери, но след 3-4 дни ние newsm78  да се обадим на шефа /не те на нас, когато се уточни може ли да се направи или не по наш проект/, после още 1 сед. да изчислят колко ще струва, после още седмица, ако се направят някои промени предложени от тях - какви ще се цените и накрая с дете на ръце ходих да го търся на място и той с цялото си нахалство ми държа тон и най-нагло ми заяви, че не можело да се работи по проект на клиента, всички мебели са с установени размери, що не сме идели някъде да си поръчаме ПДЧ!!! #2gunfire Пълен тъпак!!!
С тези спяхме да се занимаваме и попаднахме на др. некоректна фирма - "Транспрогрес" /за врати/. Поръчваме си 2 врати при тях /близо 2 000 лв е цялото удоволствие/, като по устна уговорка /далновидно това никъде не споменато в договора/ Naughty трябва да са доставени и монтирани преди Коледа, разбира се това не става #Cussing out, три пъти ни звънят да има човек в къщи на следващия ден и ...не идват, като дори третия път не си направиха труда да ни звъннат в деня на доставката и да ни предупредят, че се отменя  #Cussing out, но иначе втората вноска си я търсят като "наследство" да им се плати предварително. За др. градове не зная как са майсторите им, но тук в Бургас са пълни некадърници  #2gunfire - външната врата при монтажа толкова я надраха, че като я гледа човек все едно я имаме от 20 години, няма и месец и едната ключалката вече е развалена, а интериорната не ми се говори направо  #Crazy - криво поставена, за первазите не си направиха труда да ги изрежат под наклон, така че сега в горния край допират стената, а в долния има луфт поне 10-15 см ,който сами трябва да си запълним, уплътненията на места въобще не са залепени и т.н. На никой не бих ги препоръчала!!!

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 462
Богдан мебел - отвратителен диван, който се скапа след 6 месеца при почти никаква употреба.
Не искам да ви казвам сега след 3 години на какво му прилича пълнежа, просто се е разпаднал!
И при нас същото положение. Хубав дизайн (на картинка), отвратително изпълнение и евтини материали. Няма да спра да ги "рекламирам", защото цените им съвсем не са символични и по никакъв начин не отговарят на качеството на това, което предлагат. Обслужването им също е доста лоша. Закъсняват с изпълнението на поръчките и това не се компенсира. Нямат отношение към клиента.

Gold Apolo - селски тарикати. Също като БМ - хубав дизайн, отвратително изпълнение, майсторите, които монтират мебелите -  ooooh! Naughty

P.S. Имаше подобна тема, но не ми се търси сега.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 20:37 от zvanche

# 26
  • Мнения: 55
За Бенатофикс няма какво да си говорим - могат да ти скъсат нервите от чакане, но пък вратите им са хубави. Да добавя в списъка и "Нов дом Симеонов" одисеята с тях е подобна, на 03.08.2007г. поръчахме мебели за детска стая "Чилек". Доставката и монтажа по договор трябваше да бъдат на 29.10.2007г. но уви... Част от мебелите получихме на 03.01.2008г. повтарям част, а за другите обещаха за февруари  Shocked На всичкото отгоре килимчето, което бяхме поръчали беше съдрано, а лампите смачкани  #Crazy Върнахме ги разбира се, но повече не бих си поръчала нищо от тази фирма.  Naughty Съветвам и вас да не го правите  Thinking

# 27
"Майстори" занимаваща се с поставяне на дограма в Пловдив. Христо Спасов 0898 949984; Красимир 0898388222. Пазете се моля Ви от такива дето и "по хотелите слагат дограма" и само аз съм се оплакала от тях. Представяте ли се? Пълни некадърници.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493
Ще "похваля"  нашия "майстор", за де не се хващате на въдицата му 
Фирмата е "Ц и А Технолукс Експрес" ЕООД и управител-майстор-счетоводител и експерт по всичко е ИВАН ЦВЕТКОВ БОНЕВ и работи хората в София.
Незнам от къде да започна - от работат му или от това как смени единичните цени в зависимост от това, коя работа му се увеличава и коя отпада.
За работат му - нямам думи - той каза , че прави всичко - може би прави всичко наистина, но не както трябва, не изпипва нещата, не се съобразява с изискванията на строителните документи и т.н.  когато проявиш претенции за нещо как искаш да бъде направено и как да изглежда, той просто казва - "Аз така не работя" и край.
Обясни ми, че не ми трябват прави ъгли между стените и тавана, нали така или иначе сме щели да сложим латекс. Искам шпакловка - няма проблем - но се оказва , че не ми е необходима гладка шпакловка - може да си е къдрава, неравна и на шупли. Обяснението отново е "Като сложиш латекс, няма да се вижда". Обръщането на дограмата - и при него - няма праблем да няма ръб, защото там ще се боядиса и сложи перде и пак няма да се вижда   и така мога да прадължа да ви описвам още доста.
Човекът се е изхитрил обаче: След първият оглед ви казва цена и вие си правите сметка - виждате че е поносимо и се съгласявате, следва сключване на "Договор" и му плащате 50% от сумата като капаро. След това вече сте в капаан - ако се откажете като видите некъдърната му работа - горите с капарото, ако го накарате да поправи нещо - ви се обеснява "Аз така не работя!".

# 29
  • Мнения: 274
Фирма за алуминиева и ПВЦ дограма "Експрес инженеринг" - Търговище. Не'ам думи........ ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт