Отговори
# 210
  • Мнения: 98
Evilpolly, откъде точно в Пловдив си купи комплекта за изписване, please?  Flutter

# 211
  • Мнения: 173
Lucanka нещо не ми го отваря, но съм сигорна че и аэ бих эаревала не с крокодилски ами неэнам с какви Sob

http://www.next.co.uk/

иди на Sale, избери Kids, и ги подреди по Lowest price, и да не ги подредиш пак е красиво. Особено сандалките и джапанчиците са приказни

А за нас какви чудни неща има


# 212
  • София
  • Мнения: 245
Забравих...
Честит Рожден Ден на Sisasisa   bouquet Желая ти много щастие и скоро да се радваш на леко раждане и най-прекрасния подарък!

# 213
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Клара, моите гърди са си същите, както отпреди да забренея - нито са пораснали  Sad , нито ми тече нещо  Crossing Arms Но тук разисквахме веднъж този въпрос и по-вещите в кърменето казаха, че това изобщо нямало значение, тъй че - споко!

Честито на новите мами   bouquet

По въпроса за цените на дрешките: според мен има всякакви - и скъпи, и евтини, човек избира според джоба си  Peace Примерно бодитата на бг фирми далеч не са толкова скъпи, а също са 100% памук и с доста добро качество като шев и щампа; говоря за цени от порядъка на 3-4 лв. за боди. Гащеризончето за изписването, което аз си взех струваше май около 14 лв. от Хиполенд и е изработено от екопамук  Peace Нооооо, друг е въпросът за разнообразието по сайтовете и за големите намаления по време на разпродажби... Хексина вече изпробва ЛаРедут примерно, смятам и аз си поръчам нещо. А колкото до отношението на държавата към раждаемостта и стимулирането на младите семейства - това вече е една много дълга и обширна тема, която и аз не искам да коментирам точно сега!

Аз чакам през октомври да си дойде моя приятелка, която живее в Канада и в тази връзка бих искала да помоля heureuse или който друг има идея какво мога да си поръчам да ми донесе оттам? По-скоро ми трябват някакви он-лайн канадски магазини, където да се ориентирам в цените. Благодаря предварително.

# 214
emuk, от Вис Виталис го купих... Веднъж ходихме там 4-ри бременни мами, преди месец или месец и половина... но и сега го имаше - просто беше в други цветове. Памучно и много изчистено беше - ръкавички, шапчица, камизолка, ританки, жилетчица имаше... друго не помня... ама, както писах вече, добавих му пеленките от един друг магазин, добавих и едни хубави чорапки и стана много свежо Wink пък на приятна цена Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 8
Честито и от мен на новите мами Тик так, Краси, Джи Джо, Деси и Лат   bouquet Да са им живи и здрави бебчета и да им носят много радост   bouquet
Стискам палци и на Лиди   Praynig
Да се отчета и аз - ще ме приемат в МД на 05.09. и най-вероятно секциото ще е за 06.09. Това е по предварителни данни.
Относно бодитата - от моето обикаляне по магазините, не видях най-обикновено боди под 6-7 лева. Ако някои е срещал по-евтини нека сподели, защото наистина цените на бебешките дрешки са ужасно надути.

Дано новините от Бабаитка да са добри  Praynig

# 216
  • Мнения: 98
emuk, от Вис Виталис го купих... Веднъж ходихме там 4-ри бременни мами, преди месец или месец и половина... но и сега го имаше - просто беше в други цветове. Памучно и много изчистено беше - ръкавички, шапчица, камизолка, ританки, жилетчица имаше... друго не помня... ама, както писах вече, добавих му пеленките от един друг магазин, добавих и едни хубави чорапки и стана много свежо Wink пък на приятна цена Simple Smile

Evilpolly, thanks за информацията. Аз в "Хиполенд" бях съзряла един комплект за изписване за около 60 лева и направо уплах получих  Shocked Във Вис Виталис явно трябва да гледам по-внимателно.

# 217
  • Мнения: 64
Честито и от мен на щастливите майчета Tsugumi и Lat много да са ви здрави бебчетата и много да ви слушат и радват. newsm51 Хекси стискам ти палци всичко да се нареди възможно най скоро и да се гушкате с Алекс вкъщи, само не се притеснявай излишно и отивай при него спокойна и с усмивка, ние сме с теб и те подкрепяме с всичките си сили. txtloves

# 218
Цитат
Evilpolly, thanks за информацията. Аз в "Хиполенд" бях съзряла един комплект за изписване за около 60 лева и направо уплах получих  Shocked Във Вис Виталис явно трябва да гледам по-внимателно.
Emuk, и аз на няколко пъти се пулих на разни цени и даже като споделях с други бременни те все ме питаха откъде ги изкопавам - например - Спален комплект крепон - 100 лв.! Crazy Shocked Joy Обаче накрая си намерих и за 38 Simple Smile
Иначе това комплектче можеш да го търсиш около онези кошове с дрешките в дясно от входа, близо до касите. Или най-добре питай продавачките - по-сигурно е  Hug Wink

# 219
  • Мнения: 38
Честити бебчета на Красиии, Джи-Джо, Tsugumi и Lat! Да са ви живи и здрави и много да ви радват, а вие бързо да се възстановявате и да си се прибирате да се гледате с малчовците вкъщи на спокойствие!  Hug   bouquet

Аз да се отчета от днешния преглед. Бебчето е пораснало. Предишния път (миналата седмица) диаметърът на глвата му беше 88мм, а сега е 91 мм. Даже се притесних дали е нормално толкова много да порасне изведнъж.   newsm78  newsm78 Докторката се изненада, че главичката била още много нагоре, т.е. не е ориентирал бебчо към излизане според нея... и била главичката косо. Идея нямам какво значи косо в случая. Попитах има ли някакъв проблем и докторката каза, че по принцип всичко щяло да се оправи като почнела да се свива матката... Ама аз пак се притесних.  #Crazy В общи линии май нищо не ми стана ясно  Rolling Eyes Кръвното ми за първи път се е вдигнало малко, но това аз си го забелязах, иначе нищо не ми казаха за него - днес беше 130/80, а обикновено ми е 120/80 или малко по-малко. Казах им също, че два дни след като си сложих онзи крем против гъбички, отново имам бяло, леко пихтиесто течение, но само ме попитаха дали ме събри или мирише, казах, че не и ме увериха, че това било нормално за бременни, но така и не ме прегледаха вагинално. Т.е. ме не гледаха и за разкритие... В общи линии ми стана доста притеснено след този преглед и аз не знам що  Sad

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 21 733
Анири в Младост 1 до бл.72 ... и в Дървеница, бул. "Св.Кл. Охридски"9

Дида много е сладка Преслава!  Heart Eyes

Сложих снимки на готовото ни креватче и скрина.

# 221
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Ама как я видяхте Преслава!? Аз виждам началната страница, влязох и в албумчето на нашите мъници, ама и там нищо не видях....

Аз пазарувах за бебето основно от Пловдив, Асеновград и Кърджали. Бодитата са на Вис Виталис, Арни и май Ажур беше... - все български, на цена от 2.50 до 4 лв.

# 222
  • София
  • Мнения: 320
На мен само комплекта за изписване ми остана от покупките за бебчо, но още се чудя дали да е с пелена или без. И вече остава да купя разни нещица за мен (превръзки като тези, които Ваня показа, нощница, сутиен за кърмачки и легнин, имаше ли друго вече не помня  Embarassed) и ще се ориентирам да стегна някакъв багаж за родилното, въпреки че имам още мнооооого време.

# 223
  • Мнения: 173

 Ами не искам да пия магнезий и това е,

Ване, нали знаеш, че в бананите има магнезий. Аз бях на Магнерич от четвърти месец до миналата седмица и като го спрях контракциите си започнаха на момента.

Посъветваха ме да ям банани, но никак не ми се усладиха, може би защото трябваше да ги ям насила.

Сега си правя 2 пъти дневно бананов шейк със много сметанов сладолед и мляко. И е доста вкусно, но си спряха и контракциите.

# 224
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте мацки, включвам се за малко да ви благодаря за поздравите. Пожелавам на всички които все още не са станали мами леко раждане и здрави бебета. Нашият син ще се казва Дамян, днес ни изписаха и доста си поплака вкъщи.Надявам се по-нататъка да не е такъв ама каквото такова, само да ми е жив и здрав. Засега чао и ще се включвам вече когато мога да разказвам как е.

Общи условия

Активация на акаунт