Вярно ли е,че кърмачките не трябва да носят ластични колани?

  • 1 265
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 197
Това смятам че са пълни глупости.Да слага колана после да не съжалява.Аз юли месец в най-големите жеги ходих с колан за да не изглеждам като изсулена торба

# 16
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Не, не е вярно.
Поредният мит!
 Peace

# 17
  • Мнения: 4 496
Да си носи колана спокойно.И да питатези,дето са и казали да не носи-защо ? Mr. Green

# 18
  • Мнения: 941
Да си носи колана спокойно.И да питатези,дето са и казали да не носи-защо ? Mr. Green
  и аз това смятам да я накарам
Ами казали й са че небива да се стяга по никакъв начин - ама според мен е ставало въпрос за гърдите, а не за корема.
   не,точно за корема е ставало въпрос,аман от глупости вече                                                                                                       

# 19
  • Мнения: 9 050
На мен ми бяха казали, че след секцио не трябва да се носи колан. Явно е градска легенда или нещо е объркано като информация по трясето. Единственото обяснение е, че кожата се разглезва, става мързелива и се отпуска ако дълго време  я подпомагаш с колан/ стягане, ама не е задължително

След секциото няколко дни не можех да лежа на една страна ( много опъва и боли ). Момичето, с което бяхме в една стая, беше с второ секцио и си знаеше. Носеше си колана още в болницата и от втория ден си го сложи. Аз като се прибрах, веднага си сложих моя и с негова помощ се раздвижих много по-бързо. Лежах си настрани, по корем...ставах по-лесно. Нищо не ми е залиняло. Не мога да кажа, че корема ми се прабра от колана. Това е меко казано невъзможно. Но за раздвижване след секцио е перфектен вариант. Просто ти придържа корема и не се усеща опъването от шевовете.
По темата - както и другите са писали, едното няма връзка с другото.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не,не е вярно.Не виждам причина да не може.Аз съм носила докато кърмех.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
нека си го носи спокойно.

# 22
  • Мнения: 2 309
Не е вярно...

# 23
  • Мнения: 159
Пълни глупости!Кажи и да не се притеснява. Да не си стяга гърдите-да,ама пък какво общо между това и корема???

# 24
  • Мнения: 2 242
 Mr. Green забраната важи ли и за ластични гащи  Mr. Green

пс. и двата пъти си носих колана Wink

Общи условия

Активация на акаунт