Фотография и мааааалко Фотошоп 15

  • 17 424
  • 603
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 117
ей, какви интересни разговори са протекли тук тази нощ newsm78 аз естествено съм ги проспала пак. така е то, веднъж да затвориш очи и изпускаш - станала опашка Joy
днес ходих до моста на ндк да гледам фотоизложбата на открито - някой от вас беше ли? много хубави неща имаше - само осветлението не ми хареса - хаха - блестеше много слънцето. към всяка снимка - обяснителен текст къде е, какво представлява, с какво е заплашено мястото , можех още много време да изкарам там, но щерката даваше зор.дали ще направят каталог, албум? жестоки неща е снимал тоя човек - само че не е за всеки летенeто...
http://www.edno.bg/otvisoko/

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 19:09 от Lois

# 571
  • Мнения: 3 810
А това са фотографиите на един делтапланерист- бивш колега на мъжа ми:
http://www.skynomad.com/Bulgaria_aerial_photos.htm

# 572
  • Мнения: 2 961

Амбър, първото пухче ми е прегоренко. Обаче одиптихено е много красиво, дай му и триптих Simple Smile
Може ли да си поиграя с цветовете на първото, ей така, за спорта  Hug


Абе видях че е прегорено,ама точно прегорено ми се видя интересно:) Стои ми някак като сребърно,особено с този фон:)
Разбира се че може да си поиграеш -даже ще ми е интересно:)

Миме що да съм постоянна и упорита?!:) Нали не си мислиш,че всеки ден ги щракам тез пухчета?!:) Преди няколко дни им направих една фотосесия и сега като ми се занимава започвам да ги разглеждам и да си играя с което става:)
За тиквичките не искам да си спомням:))) Направо ги намразих Simple Smile

# 573
  • Мнения: 3 810
неее, аз не да те обидя! Възхищавам ти се! Hug
Упоритостта и постоянството са добродетели според мен Wink

# 574
  • Мнения: 2 961
неее, аз не да те обидя! Възхищавам ти се! Hug
Упоритостта и постоянството са добродетели според мен Wink

Изобщо не си ме обидила:)
 ...де да бях постоянна и упорита  Hug

# 575
  • Мнения: 4 915
Благодаря на всички за коментарите и забележките!   Blush

# 576
  • Мнения: 11 329
Мале, два дни не съм влизала и съм изпуснала купона Joy
Джем, тоз батко мож ли го докара и до нас за един фотосешън? Ще се съберем и с Рали, ще го съблечем, за после не отговарям Mr. Green
Аз току-що изсипах снимките от чипа - има попадения, а беше пълен. Сядам да ги погледна и после ще пусна туй-онуй

# 577
  • Мнения: 1 909
Moмичета, Доминик ми писа  Mr. Green Навит е за снимките, но ... мисля, че няма да стане работата с някоя от вас, защото може би е хомосексуален.  Confused
Не мога да съм 100% сигурна, но натам вървят нещата. И мъжът ми така мисли.
Със зелени очи е, има хубава усмивка, млад ... абе като го снимам, ще ви го покажа  Grinning
Смесица между Джон Траволта (има тръпчинка на брадата) и... пича, който играеше в Love Story - Ryan O'Neal.
Следващите две седмици ще в казармата (тук се ходи с години, за по 2-3-4 седмици годишно, до 30-35 г., докато човек си отслужи), така че по-натам ще бъде.
Та сега остава Романо  Joy Освен ако и той не е...
 Joy

# 578
  • Мнения: 11 329
Колкото да не е без хич Wink

# 579
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
Привет на всички!
От другата тема ме напътиха насам, та ...обозначавам се.
Нямам много време по принцип, но искам да си дружа с вас и ще пиша винаги, когато съм свободна Hug

# 580
  • Мнения: 11 329
Привет на всички!
От другата тема ме напътиха насам, та ...обозначавам се.
Нямам много време по принцип, но искам да си дружа с вас и ще пиша винаги, когато съм свободна Hug
Aма ти отдавна си "обозначена: при нас  Mr. Green
Добре си дошла отново! Hug

# 581
  • Sofia
  • Мнения: 4 229

Aма ти отдавна си "обозначена: при нас  Mr. Green
Добре си дошла отново! Hug

Да ама не знаех, че съм при вас Mr. Green
Не обърнах внимание, че темите са станали две  Embarassed
Как си общувате - качвате снимки и ги коментирате или си споделяте разни техники?
Питам, за да не чета цялата тема - струва ми се огромна.

# 582
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Здравейте и от мен! Бях по морето, но вече успях да прочета пропуснатото.
Додо, тук пускаме линкове към снимки, които обикновено са качени в друг сайт, после ги разнищваме от критика (ако ни стиска и ако можем Wink) и обменяме полезно инфо за техники във ФШ, фотографска техника, разни трикчета, полезни уроци от нета...  Ще се радвам да наминаваш от време на време.... Grinning
Някои от нас са още много в началото на нещата, други са доста напреднали, но темата е полезна за всички. Hug
Аз пускам една морска снимка за разнищване:

http://shtrak.multiply.com/photos/hi-res/18/1?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F18%2F1

# 583
  • София
  • Мнения: 983

Ало, вие с кофти апаратите, ще имате да вземате - моя е най-кофти  Mr. Green
Free Soul, колежки сме по фотоапарати  Mr. Green, но моят е още по-голямо дърво  Wink
http://www.jenimage.com/index.php?id=320&type=1 - ей го - на  ooooh! Мъжа ми (аз май съм една от малкото бракувани тук  hahaha Joy) го купи когато Ивайла беше бебе и аз хич не се интересувах от фото  Confused

# 584
  • Мнения: 2 109
aaa... Dodo  и за мъже си говорим, но те обикновено се оказват гейове- (гаджета??) леле.е...
Joy Joy Joy

джеми джеми... можеше да ни спестиш тази тънка подробност... или не можа? Joy

Общи условия

Активация на акаунт