Форумни интриги

  • 9 114
  • 228
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 837
Мда, след форумските купони е най-интересно. Ние си зяпаме снимки, а тия дето са присъствали бълват красиви описателни слова. Не пропускат и да прегръщат в постингите си, все пак етикета го изисква. И това продължава и на сегашните  срещи
 Hug  bouquet  Heart Eyes
Навремето си спомням че дори някой обидено пусна тема, дали след срещите се клюкари злонамерено.  Дано е слязъл на земята вече  Laughing


тити, кака, не ме трий. Аз дори не досаждам  Grinning

# 121
  • Мнения: 2 792
 Мен ме обсъждайте, аз много обичам да ме обсъждат и после да ми разправят, много се забавлявам, ама сте гадни и нищо няма да ми кажете после.

# 122
  • Мнения: 7 837
И аз обичам да чувам за себе си. Такава съм си, себелюбка...

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз предпочитам да ми го кажат в очите, защото често пъти разкзвача се вкарва във филми

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А и е много тъпо след среща да ти кажа"О, Кеиси, Драгнка каза еди какво си за теб"   Tired Ми хубаво, ама ти приятелка ли си ми, вестоносец ли, някаква луда, която ми досажда ли?! изобщо такива доносници адски мразя
Само да допулн - имах една такава дружка, която  зарязахме с Х като куче в един ужасно труден за нея момент. Всеки път ми се обаждаше да ми каже Х какво е казала за мен и накрая аз и Х се събрахме, изяснихме се и У отиде у лево. С Х сме приятелки вече много, много години

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 16:04 от Горгона Meдуза

# 125
  • Мнения: 516
Стига, бе, хора. Вие сериозно ли?! Joy

# 126
  • Мнения: 7 837
Горгона, аз отдавнасъм надраснала този тийн подход в общуването си. Хората, с които общувам - също. Затова и общувам с малко форумци.
Но това, което описваш, е валидно за доста от списващите тук  Grinning

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Но това, което описваш, е валидно за доста от списващите тук  Grinning
Знам Кейси, но тези хора са родени с късмет, защото явно не сядат при мен. Ако ми се случи такова нещо отивам хващам девойката под ръка и казвам "скъпа, това момиче( добиче) иска нещо да ти каже, хайде скъпа, бъди смела!" аххх как искам да ми се случи, чак цветно си го представих  Grinning

# 128
  • Мнения: 2 792
  Май има такива интриги, ама никой не ще да ми каже, само на Кейси и казват  Crossing Arms

# 129
# 130
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кейси е далече, пък и декларира, че е мила и добричка. Вие къде се бутате?

# 131
  • Мнения: 984
изобщо такива доносници адски мразя
А на мен ми пуснаха на лични цитат как Лиска и Хмелеото ме обсъждат в темата "Форумски липси". Беше гадно, защото не го очаквах в такъв формат. А после като прочетох четирите   постинги и се успокоихр защото думите бяха поизвадени от контекста. Ама ...гадничко беше.

# 132
  • Мнения: 4 371
Знам Кейси, но тези хора са родени с късмет, защото явно не сядат при мен. Ако ми се случи такова нещо отивам хващам девойката под ръка и казвам "скъпа, това момиче( добиче) иска нещо да ти каже, хайде скъпа, бъди смела!" аххх как искам да ми се случи, чак цветно си го представих  Grinning
Е след това, което написа, вече никой няма да седне при теб Joy

# 133
  • Мнения: 9 914
  Май има такива интриги, ама никой не ще да ми каже, само на Кейси и казват  Crossing Arms
ти беше така добра с мохитото онази вечер, че вече и на теб ще казвам.

# 134
  • Мнения: 7 837
Оправяйте се сами. Мен всички ме обичат.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт