24 Desperate Housewives Lost in AMERICAN Translation #24

  • 12 570
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 478
Браво за суперското заглавие!

Тандурич, видях ги всичките. Както се и очакваше пак си се престарала, евала!

Абе, Анет, къде това място бе жена? Аз въртя, струвам, все сме отгоре. Пък от както смъкнаха килата е такава мъкаааа. Ама този път зора беше, че сме трима с багаж за двама и едвам сколасахме. На връщане обикновено сме празни, ама тоз път превишихме килата. Беше първа среща на малката с родата и въпреки че оставих всички играчки там, пак не се вместихме.

# 16
  • Мнения: 3 367
blaжка,мерси..интересуваха ме конкретно едни приказко=стихотворения ,к са тематични (океан,мечки,градина и пр),свързани са с подреждане на картинки по една мека дъска(с лепки са),римувани..ще гледам,мерси пак!
*
missZ,аз съм минималист заклет от няколко години,подаръци не нося (освен за на 1 приятелка сина),дрехите ни се събират в един среден самсонит;та има още един екстра куфар ..не страдам от мании да си покажем всички нови парацли и обувки,нося каквото ми е нужно,перем ако се наложи и толкоз..

# 17
  • Мнения: 3 491
blaжка,мерси..интересуваха ме конкретно едни приказко=стихотворения ,к са тематични (океан,мечки,градина и пр),свързани са с подреждане на картинки по една мека дъска(с лепки са),римувани..ще гледам,мерси пак!
*
Не знам дали говорим за същото, но от тези залепящите се за дъска, които са по определени приказки или стихотворения, при нас има 6 little ducks, 5 little monkeys, животните от Old Macdonad had a farm, буквите на кучето BINGO, трите прасенца, може и други да има, не съм гледала отдавна. Те освен за дъска стават и за едно големи ръкавици, на чиито пръсти могат да се залепват и да се прави куклен театър.
Ако искаш, ще питам откъде се поръчват такива работи.

# 18
  • Мнения: 1 783
.....да не забравим все пак да поздравим Джи за хубавото заглавие thumbsup
И понеже ми беше скука а и нали се направих шефка на темата Laughing си позволих да подчертая имената на тези които са активни тук или поне които се вясват от време на време Wink , ако съм подминала някой моля свиркайте .

подчертай и dessivl и Juturna Simple Smile

Ще чакаме Дженна да излезе в майчински да поукраси темата  Joy Joy хе-хе-хе, тя си мисли че щяла да има време за такива неща  Joy Joy
И Дженна, ти кърми до 6 месец и ще видим тогава какво ще говориш, както се казва голяма дума не казвай  Wink. Аз и на една година не исках да спирам, ама той беше готов. Ей голям кеф беше, такова удоволствие, не мога да го опиша. Нали уж окситоцин се отделя, а това е хормона на ...х-мм, удоволствието, под каквато и да е форма  Wink.

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Браво за новата тема!

За децата от предната - май почти всички съм виждала (аз внимавам  Wink)... ЕйДжей и Антъни растат като малки вкусни гъбки, Мартин е сладурко (не знам какво стана със сватосването, ама аз да се наредя за него на опашка с ъъъъ... незаченатото ми момиченце  Laughing)... Блажкините и Анетините изглеждат умни, любопитни и игриви деца, ясно е откъде са взели тази интелигентност, дето блести в очичките...

Сами и София не сме ги виждали от известно време, поправете се!

Дженна, и аз ще се присъединя към хора - аз също мислех, че ще кърмя до 3ти месец, после до 6ти, но откарахме до 10ти, а и малкия сам се отказа, иначе можеше още да се влачим... а и аз почнах работа на 2рия - не слагай срокове на тяа работа, виж как ще тръгне и после ще прецениш.

В неделя заминаваме за Бг-то и ние, аз, майка ми и джуджето, едва събираме багажа (но бабата за 6 месеца попазарува, да не й е уроки, та май ще сме аз и Дани с един куфар, тя с три  Mr. Green, добре че и той има право на 10 кила, та да му взема някоя манджа, иначе за дрехи съм ОК).

Специална препоръка за всички почитателки на Американ Бюти - снощи гледах страхотен филм: The Chumsrubber: http://imdb.com/title/tt0406650/

# 20
# 21
  • Мнения: 7 837
Ето го Сами от този уикенд. Косата му малко поотрасна и не си личи толкова кривото ми подстригване  Laughing
Фризьорката ми реши да приеме предизвикателството за следващия път. Надявам се, че тогава ще стои мирен и няма да мрънка.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 381
 Laughing айде още една заблудена. През цялото време си мислех, че Анет е със средно дълга коса.

# 23
  • Мнения: 2 254
Хехее...Кейси....екстра си е,бре...аз харесвам много така-небрежнички момченца...с дълги косици,или леко нащърбено бретонче...На моят му е още една пухкава косицата,безформена,стърчаща,ама още не ми се свиди да го подстрижа....ще заприлича на пораснало момченце....а искам да запазим бебока у него,колкото се може по-дълго....

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Сами май се е издължил, веселушко ... харесвам дълги, криви, рошави косички (то и прави няма как да станат, като се върти непрекъснато главата при подстригване).  Wink

Питах в Красива мама, но и вас да ви запитам, има ли детски фризьорски салони в България (София или Пловдив)? Белким там успеят да поправят нещо...

# 25
  • Мнения: 7 837
Тина и на мен ми се свидеше навремето като беше мекичка перушина  Simple Smile
тук е от миналата година, точно колкото Георги сега.
Бубка, успех с подстригването  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 783
А-у-у-у, Кейси, ама много сладко твоето момче бе!

Бубка, ОК, записвайте се в списъка, засега само американски моми имаме записани Simple Smile Пък и нали знаеш - черешовта градина си стои...  Wink
Ама добра идея за подстригването, ако се реша ще го направя тук, защото поне във Варна не съм чувала да има и моят племенник му отрязоха косата до голо и горкичкия толкова плакал... Аз не вярвам в това, че като се обръсне косата на детето, ще порасне по-здрава. Може и да греша - коафьорките, какво ще кажете?

Блажка, не знам защо, ама аз точно таки си представях твоите момчета, много са сладки и те.

# 27
  • Мнения: 1 593
Ееееей, ма моля ви се бе... стига с тези снимки на пържени филийки и мекици бееее  Crossing Arms

Кейси, ако не ти беше такъв сладур Сами, щях да ти се разсърдя  Mr. Green

Бубка и Бистра, аз срокове не слагам, ама както смятам да се върна към 7мия на работа, за кърмене време няма да остане. Тези работи там с цеденето не ми ги обяснявайте, аз като работя, ей сега като съм бременна, нямам време до тоалета да ида, пък камо ли за цедене.

Другият ми дълбок concern е, на какво ще ми запрличат гърдите ... тези дни се гледам в огледалото и забелязвам някакви малки бели линийки върху деколтето ми.  Shocked Направо съм в ужас ако са стрии, но се надявам да не са, защото ги виждам само в огледалата, иначе аз самата не  newsm78

Тина, ми те и МРсГ и Вики са показали много хубави снимки already. Аз имам хубави пози (по мое мнение), но има голяма разлика, когато се снимат с обикновен апарат и с професионален, защото тогава може да се "акцентира" на пейзажа. Айде ще ви пусна няколко, оттук оттам след малко.

# 28
  • Мнения: 948
Бубче, Мариана я замъкнах в съвсем случаен квартален фризьорски салон в Пловдив - ама тя не мръдна  Simple Smile, суетната рибка. Гледаше се в огледалото. От непознати хора като че ли повече респект има; аз не се хващам да я стрижа. Приятно прекарване!

Кейси, за твоя аватар мен са интервюирали, да знаеш. Другият петък се местим; имам 30 кашончета +/- за пълнене, и доникъде не съм я докарала. Поне в новото къще ще има място за всичките ми боклучета Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 254
 Джена,не казвам,че нямате хубави снимки,брей....а,че отдавна не сте показвали....
 
 misholina...аз се отказах да прочета аватара на Кейси...правя още един опит,ако не,ще искам увеличение на буквите  Crossing Arms

Натъкнах се на Нешънъл джиографик от декември 2006-вътре пише за златните ни находки.....

Общи условия

Активация на акаунт