24 Desperate Housewives Lost in AMERICAN Translation #24

  • 12 625
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 147
Апропо, като казах на мъжот, за отпуската дето може да бъде до Феб 2009та, сега почна да се пазари с мене да сме останели лятото в БГто, къде съм бързала да се прибирам и прочие...  ooooh!... аз не бързам, ама кариерата ми съвсем ще иде в канала след 1 година офф.

Джена, помисли си, не го отхвърляй като вариант напълно. За една година не свършва света. Пък и, нека дойде бебо, и ще го мислиш, ще видиш как се чувстваш. Дръж си вратите отворени, ако решиш, винаги можеш да се върнеш по-рано, никой няма да те върне.

# 241
  • Мнения: 3 367
 ....бяхме на един черити книго-кафе-арт бенефис тази сутрин; купих сред другите книги и това

http://www.ubah.com/ecommerce/details.asp?sid=B1306&gid=3638 … rch%3Drainy%2Bday

..много идейни неща има и съвсем прости за изпълнение,аз съм малко не много търпелива и сръчна та това помагалце добре ще ми дойде в дъжделиви дни..книгите на тази фирма са чудесно направени..

# 242
  • Мнения: 1 783

Бистра,с режим Laughing
сутрин само пия кафе/форум/душ и сме аут; ядат при ситерка,аз и баща им не закусваме...следобед не пипам нищо както съм писала и преди; ходим всеки ден някъде след работа(4.30-5пм ги взимам)..готвенето ми отнема м-у 2 и 5ч в неделя,случва се и през седмицата да правя пица или спагети,но то само се готви...фитнес в обедна почивка или напоследък вечер след като си легнат..купоните са уикенда,поне 1 от 2та дни сме навън или каним хора..пера между другото,не гладя,от миналата седмица имам един кош с дрехи в центъра на хола неподреден по шкафове,но пък ходихме на арт музей,на парк,на аква шоу fiuuuuuu
чисти татко им 1/седмица ако и толкоз и туй то..спя от 10-10.30 до 7,иначе не съм приятна и не мога да си събера акъла в службата..
въпрос на семейна динамика и приоритети както сме говорили-у нас Тандурка чистница сигурно ще получи удар (оня ден намерих сандал във фурната)..
повтаряме и ядене,истина е че съпружието може да яде 3 дни едно и също и не страда..а аз ям друго,децата 3то,изобщо с яденето е интересно..
Ана, Ами виждам че при вас е малко по-лесно тогава - аз правя закуска, правя му и обяд, правя му и вечеря. В неговия дей кеър не дават обяд, ние го носим, което е повече труд за мен, но много хора са ми казали, че е по-добре, защото свиква да  яде по-добра храна иначе децата ги хранели мак и чииз и пр. глупости. За себе си нося от в къщи също, но е по-просто от неговото, не мога да ям тези американските сандвичи всеки ден, а и е значително по-евтино. После аз или баща му го вземаме в 5-5:30, той е гладен като вълк и до 6 - 6:30 трябва е седнал да яде и ето то дошло време за лягане... ей така е всеки ден, колкото и да ми се иска да ходим някъде след работа, не става. Или трябва отидем и да ядем там и то обикновено са боклуци. Така че яденето обикновено ни обърква работата, ама нали искам навици полезни да създавам. Иначе и ние делим в къщи работата, аз основно готвя, баща му чисти, мие чинии, и на мен така прането ми седи-и-и по 5 дена неподредено. А фитнеса в последно време не го насмогвам и в обедната почивка даже, защото нали приключвам и има много за доработване, както и вечер и за мен и са съпруга. Та такива работи... 

Чета ви за разделите и си мисля, какво ли ме чака и мене - аз и Марти се прибираме, баща му не знае още ще го прехвърлят ли или не, и в най-добрия случай ще някъде в Европа..., няма да работи във Варна я.  Не мис е мисли, как ще изкараме 2 години да не живеем заедно. Естествено, че ще се виждаме, но не е като да е всеки ден Sad Cry

# 243
  • Мнения: 810
Ана, и преди съм ти го казвала, образец си ми за организираност и как всичко е постижимо, ако имаш желание. Така живота с деца не ме плаши, защото с организираност имате време за вас и за децата по равно.

Ние още от сега мислим как ще си вземаме ситер за поне няколко вечери, защото не обичаме да си седим вкъщи. За сметка на това няма да имам чистачка, ние намираме време да чистим. Аз с готвенето съм много бърза, не са горме неща, но са здравословни.

Планове много Simple Smile само да е здрав бебока, останалото е лесно....че станах половин доктор, от няколко дни чета за къси шийки, контракции, разкрития  Crazy Мисля, че изчетох всичко  Laughing и сега ми писна и повече няма да чета. Поне се наситих на информационен глад.

Защо пък да не се прави втори шауър. Като иска някой да ти го направи, да го прави. То си е парти преди всичко. Никъде не е казано, че непременно трябва да се искат подаръци. Ние сме били на 1рожден ден и в поканата пише без подаръци, на който му беше на сърце донесе подарък така или иначе. Важното е да има забава.

Аз се дърпах за шауър и сега като не мога да имам и умирам от яд  Laughing Щото е готино, украсено, нагласено, хората ти се радват...парти Simple Smile

# 244
  • Мнения: 3 367
Бистра,и аз им правя ядене всеки ден за обяд и вечеря,което ми харесва защото знам какво ядат..децата не повтарят ядене,но баща им-да;закусват сириъл,оутмил и плодове при лелята..и за себе си нося обяд на работа,баща им си яде у дома защото оттам  и работи..
..1 на ден често ядат сандвич,друго ядене е супа,манджа и/или салата ;
..като ги взема нося плод с който са ок до 7.30 когато вечерят у дома;навън не се яде,по ред причини..
..аз ги водя не по друга причина ,а защото ми е по-лесно да са навън,у дома нещо все някой мрънка и пр..
..малък е Мартин,явно се уморява в у-ще,щом са вас работи този варянт не го мисли..

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 23:42 от anette1104

# 245
  • Мнения: 2 907
Бубке, търсих теми за теб ама не намерих. Още снощи видях, че ставаш на 100 години, ама реших да пиша днес. Та днес ти пожелавам всичко най-най-най! Бъди щастлива, много щастлива! И да знаеш, че си те обичам!



И един малък поздрав : За Теб

# 246
  • Мнения: 1 147
Чета ви за разделите и си мисля, какво ли ме чака и мене - аз и Марти се прибираме, баща му не знае още ще го прехвърлят ли или не, и в най-добрия случай ще някъде в Европа..., няма да работи във Варна я.  Не мис е мисли, как ще изкараме 2 години да не живеем заедно. Естествено, че ще се виждаме, но не е като да е всеки ден Sad Cry

Бистре, не му се плаши толкоз, оцелява се. Ние с мъжа ми се събрахме една година след като се бяхме подписали, а преди това още близо година бяхме заедно. Събират ни се и на нас близо две години разделени. Не е приятно, но човек се наглася. Имаш повече време за себе си, правиш неща, които иначе няма как да правиш. Особено с детето, ти няма да скучаеш, докато обиколите всички баби и лели.. ще мине. Пропускаш много моменти, и е малко странна ситуацията, уж сте заедно, ама всъщност сте сами. Зависи много колко често ще успявате да се виждате. Ако мъжа ти е в Европа, няма страшно, с нискотарифните полети може да се прибира всеки уикенд. Билетите от Италия и Германия са по сто евра в двете посоки, ще се виждате често. Проблемът в този момент няма да ви е виждането, а липсата на човека до теб в ежедневието. Ще мине, и ще замине, няма да се плашиш отсега.

# 247
  • Мнения: 2 257
Я да не изпусна рожденичката и аз. Честито, Бубка, да си жива и здрава, да ти спори работата, да те радва момченцето ти, да ти е весела ваканцията в БГ, да си късметлива и щастлива. Наздраве! wavey

# 248
  • Мнения: 1 593
Bistraz, Зора много хубаво ти го е казала, аз и повече време разделена съм изкарала (мъжът ми живееше в Маями първите 4-5 години от връзката ни, после дойде в НДж за още 2-3, и още 2-3 в БГто...  ooooh!), не съм била на твое място (с дете), но наистина няма да усетите как ще мине време, особено, ако той е някъде в Европа.
Виж, презокеанските връзки са много трудни, и скъпи за поддържане (всичките тези полети  ooooh!), и с часовата разлика е доста кофти, но разбира се и с това се свиква...

# 249
  • Мнения: 810
Мацки, с какво перете дрешките на бебетат? Нали уж нормалните прахове за пране са много силни...Ние ще перем дрешки преди да замине мъжа ми, че не се знае знае ли се  newsm78

# 250
  • Мнения: 1 147
Мацки, с какво перете дрешките на бебетат? Нали уж нормалните прахове за пране са много силни...Ние ще перем дрешки преди да замине мъжа ми, че не се знае знае ли се  newsm78


Много благодаря, че зададе въпроса, дето ми се върти из главата от седмици... Чакам и аз отговор.

# 251
  • Мнения: 810
Зори, в BabiesRus има такива прахове специално за бебета, но забравих как се казват. Зная, че омекотител не се слага, защото някои бебета са алергични. Ние няма да може да се занесем до магазина, така че ще пратя мъжа до най-близкия магазин да купи нещо да пуснем една пералня.

# 252
  • Мнения: 339
Пера бебешките неща с Dreft, има го навсякъде (Safeway, BabiesRUs,...) А последно от Whole Foods взех някакъв концентрат за бебешко пране, само от естествени неща и само по 20тина мл се сипва за пране. Малко ми е странно как пере и засега не го ползвам много Simple Smile Ако на някой му е интересно мога да погледна как се казва.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 01:26 от EliMeli

# 253
  • Мнения: 558
Колежки, много бързо пишете, а аз нямам време за четене, та чета само по една страница назад...
Дрефт е супер препарат, нямали сме проблеми с него, омекотител и аз не ползвам за бебешките неща... тоест всъщност сега се сещам, че слагам кърпички в сушилнята...  Confused
Бистраз, гледай на това което предстои като на нови възможности за всички- малкия ще научи хубаво български, ще има много нови приятелчета... и какво ли още не Simple Smile... Щом сте здрави и се обичате страшно няма!!!!

Бях чела тук, че печените ябълки затягали малките дупарчета- ама я кажете как ги печете, че нещо май не ми се получиха моите, моляяя  Thinking...

# 254
  • Мнения: 2 381
....бяхме на един черити книго-кафе-арт бенефис тази сутрин; купих сред другите книги и това

http://www.ubah.com/ecommerce/details.asp?sid=B1306&gid=3638 … rch%3Drainy%2Bday

..много идейни неща има и съвсем прости за изпълнение,аз съм малко не много търпелива и сръчна та това помагалце добре ще ми дойде в дъжделиви дни..книгите на тази фирма са чудесно направени..

Напоследък съм много запалена по направа на картички и скрапбуукинг и да ти призная много успокоява. Хич не съм се сетила да погледна в детския сектор, а може би от тях трябваше да започна. Бих ти препоръчала за деца и книжка с лесни оригами - голяма забава е после да оцветяват.

Общи условия

Активация на акаунт