Защо?

  • 3 855
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 207
Говорих с един познат лекар и той ми каза,че имало практика на запад така да ги чакат сами да изхвърлят плода,но тук не се практикувало.Незнам какво ще правят.Днес дадох тел. на лекара на брат ми той да говори с него и ще видим.А приятелката му не е в болница както някой пита.

ПП.Благодаря.  bouquet

# 16
  • Мнения: 366
Съжалявам искрено за случилото се.  Hug
Аз го преживях миналата година. Бях в 32 г.с. Сутринта се установи липса на тонове и още същата вечер ми предизвикаха раждане. Обясниха ми, че има опасност от натравяне на кръвта и че моя живот е застрашен, ако се забави процедурата, понеже аз не исках да влизам веднага в болница.
Стискам палци при вас нещата да минат гладко, без проблем. Подкрепете ги, нужна им е сила.
А този въпрос ЗАЩО дали някога ще има отговор?

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Таси, какво стана с брат ти и приятелката му? Изясниха ли се нещата? Дано всичко е наред  Praynig

# 18
  • Мнения: 94
az mislq 4e ne moje za6oto ima opasnost da se natrovi kravta na maikata :roll:na maja mi brat mu e v ispaniq sas semeistvoto si i te kazaha 4e lekarite tam ne bile mnogo kompetentni :?ni6o ne razbirat :shock:ako brat ti poznavat tuk nqkoi lekar i imat vazmojnost da se obadqt ot tam da pitat ,za6oti e opasno  Sad

Общи условия

Активация на акаунт