д-р Козовски - инвитро???

  • 7 969
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Гери, стискаме палци и чакаме добри резултати. Praynig

# 16
  • Мнения: 47
ето и моито приключение -четвъртък обяд ,спирам всичко -само вода и чай може. чай не пия и вода на гладно не върви, както и да е към 18 часа почвам и свещички та каквото съм имала да го махна .от 22 часа спирам и водата и така до лапароскопията Shocked днес сутринт ми беше трудно да шофирам и без кафе ,преодолях и това (нали искам бебе) към 9 часа разбрах че щом не съм осигурена ще трябва да платя още 300 лева на болницата а лапарото си е 650. доктора ме посъветва да си платя осигуровките защото ако се наложи инвитро касата ще ми плати около1800лв за лекарства и така днес се върнах в бургас и платих  .добре че доктора ми каза че утре ще ми направи лапарото  и сега преди да тръгна за варна пак глад  Twisted Evil стискайте палци утре  Praynig Praynig Praynigднес бях на гладна разхотка #Crazy                                                                                                Simma blagodaria ti  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 716
Гери, всичко ще е наред.

# 18
  • Мнения: 11
здравей гери , за също съм от бургас. Бях при д-р козовски вчера, и сега в четвъртък ми предстои цветна снимка.А може и лапароскопия след това.Ако имаш желание да обменим информация моля те да ми пишеш на имейла miny6a@abv.bg.Поздрави Grinning

# 19
  • Мнения: 47
ето ме тук отново.  Hugвсичко свърши ,сега остава да се въстановя в петък ще ми махат конците .БЛАГОДАРНА съм на КОЗОВСКИ и целият екип   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 094
всичко свърши ,сега остава да се въстановя в петък ще ми махат конците
Браво, но нищо не казваш за реултата-надявам се, че всичко е ок.  Hug

# 21
  • Мнения: 740
Браво, Гери! Още една стъпка напред  Hug
Надявам се, че резултатите са чудесни.

# 22
  • Мнения: 47
на портокола ми пише ; ендоскопска нахотка (това мисла че е нещо като заглавие)     МАТКА В  AVF с нормална анатомия Маточните тръби са със запазена анатомия и пропускливост Яйчниците са с нормална анатомия и белези на нормална овулация Черен дроб с нормална анатомия        КАТО диагноза пише - status genitalis normalis. така пише на документа но ми каза че имам възпаление и ни изписа  Ciprinol  за 5 дена след това мъжа ми въздържание 3-5 дни и при него за спермограма  и между другото ми каза че шииката на матката ми е в положение като след аборт   newsm78 мога ли да абортирам без да разбера newsm78 newsm78 newsm78   като направим и спермограма ще ви кажа какво ни е казал  БЛАГОДАРЯ НА ВАС МОМИЧЕТА ВИЕ МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ ВЪВ ФОРУМА Hug  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 740
Браво, Гери, чудесни резултати.
Дано и спермограмата е добра. Аз искам да попитам защо ти правиха лапаро?

# 24
  • Мнения: 47
защото се съмняваха за запушени тръби а и ми казаха че лапароскопията е 100% точна диагноза. и ако бяха намерили нещо нередно казаха че на момента ще се отстрани. аз чакам вече 10 години за бебе и неискам да чакам още 1 година във изследвания ,за да разберат причината .незнам може и да съм сгрешила за лапарото но съм накрая с нервите (ще ми дойде ли този месец или не) сега мисля че остана да видим и спермограмата- дано има обяснение защо нямаме бебе newsm78 Thinking

# 25
  • Мнения: 1 632
Извинявам се,че се намесвам в темата,но мога ли да помоля за координати на д-р Козовски!Трябва ми за мои близки,които правят безуспешно опити от няколко години.Благодаря предварително!
Пожелавам на всички скорощно и положително развите на опитите!

# 26
  • Мнения: 47
http://kozovski.hit.bg  тук има и негов телефон  дано бях полезна

# 27
  • Мнения: 1 632
Много благодаря!

# 28
За Д-рКозовски само хубаво мога да кажа !Доверете му се той е много добър!Имам впечатления от него но не за инвитрото! Оперира моята баба от киста на матката!Кистата беше 5 кг.!!! Баба ми щеше да си отиде ако не беше той! Той я оперира преди около 5 години! Сега баба  ми е жива и здрава и е на 83 години! Благодарна съм че тя е до мен все още, БЛАГОДАРЕНИЕ НА Д-Р КОЗОВСКИ!!!!!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 117
Все пак е направил и добро, браво на него!

Общи условия

Активация на акаунт