Режим на Пиер Дюкан - 22 част

  • 21 450
  • 607
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 180
Сутринта милото нагъна 2 бонбона и понече да ме целуне, а аз не му дадох, за да не усетя сладкото и да прихвана от него. Лудааааа, пайте сееее.  Mr. Green

# 511
  • София
  • Мнения: 2 613
Кри- оправяй се Hug
Джини- не си луда, просто си упорита и мотивирана  bouquet Hug

# 512
  • Мнения: 5 873
Момичета,кажете си мнението за тази рецепта. BlushМисля да пробвам ,само да оздравея,че сега съм скарана с храната.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.msg4843605#msg4843605

# 513
  • София
  • Мнения: 3 090
може би ще е по-добре прегрешилите да не пишем-

Не, не е така. Всеки си пише каквото иска. Аз просто моля да не ми се сърдите, като се изкажа критично, а не казвам "няма нищо", "хайде от утре" и т.н.
Естествено, че ще пишете, но не ми се сърдете и на мен, като съм по-лоша (гледам да не съм прекалено критична, но понякога не ми се удава)

# 514
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Ванче, Изглежда добре и звучи добре, само розмарина нещо ми е чужд... Ам сол няма ли?
Иначе, оценявам рецептата, защото е нещо много по-разнообразно от проста пилешка пържола, пък си е съвсем диетично.

# 515
  • София
  • Мнения: 2 613
И на мен ми хареса рецептата Grinning
Който може да я прави, аз ще си карам на пържолите, защото съм скарана с по-сложните кулинарни дейности Mr. Green

# 516
  • Мнения: 5 873
Ванче, Изглежда добре и звучи добре, само розмарина нещо ми е чужд... Ам сол няма ли?
Иначе, оценявам рецептата, защото е нещо много по-разнообразно от проста пилешка пържола, пък си е съвсем диетично.

Дори,благодаря. Hug

Мисля да не слагам розмарин-нямам такъв,пък и нещо мириса не ми харесва.Сол можеш да си добавиш на вкус.
А рецептата беше със сметана ,ром и праскови,ама просто ги изключих.попреправих я и -Воала!

Ралче,не е сложно,изобщо. Peace

При първа възможност ще пробвам.Само да пооздравея. Tired

# 517
  • Мнения: 2 147
Момичета Hugмного сте готини newsm78, аз имам чувството, че ще се пенсионирам тук Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes

# 518
  • Мнения: 220


Vivitoo, какво ще кажеш за скачане на въже? Аз съм мераклия, но сега съм само на фаза мерак. Wink
С въжето ще взема да помета всички мебели около мен -не става.

# 519
  • Мнения: 220

имах подобен проблем и затова пуснах такава тема.ето линк към нея,че не е из първите страници.тя даже е замряла съвсем. Joy дано си избереш нещо!има доста идеи.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197558.0
Били благодаря ти за линка.Сядам да го поразгледам дано да намеря нещо,което да е подходящо за мен.

# 520
  • София
  • Мнения: 3 090
Бачи, къщата на Обзор има страхотна гледка!
Ванче, да е здрав и щастлив брат ти, добре си е той със сестричка като теб!
Муцуна, най-добре се мери на един и същ кантар. Няма значение колко си тежала, важното е колко си свалила. Но за да нямаш стрес - един и същ кантар по едно и също време, с едни и същи дрехи или без  Laughing
Абоеа, утре си направи смесен ден и вдругиден продължи по график, все едно този ден го е нямало. Весело изкарване и да е жив и здрав баща ти!

# 521
  • Мнения: 5 873
Кри,благодаря и на теб. HugИ на мен ми е добре с брат като него. Heart Eyes

Видя ли рецептата с пилешко?

# 522
  • Мнения: 1 314
Рецептата е супер, ще взема да я пробвам следващите дни!
Да ви кажа, най -много ме мотивира кантара и участието ми тук , във форума!Ако прегреша, как ще ви се отчета? Така , че вие ми действате много, ама много силно мотивиращо. А при мисълта сутрин да се кача на кантара , и да не отчете нито грам/и мъжа ми наднича да види резултата/, е това направо ме отказва да посягам към каквото и да е забранено. и последното е като си се представям по бански края на другата седмица-как ще изглеждам Laughing!
Затова много се радвам, че ви открих! Hug

# 523
  • София
  • Мнения: 3 090
Ох, забравих най-важното!
Честито на всички с намаление от по половин кг - Джини, Мими и Дори! Четити 200 гр. на Ванчето! smile3501 newsm51
Както е казала Баева - днес половин кг, утре - цял!  bouquet
Добре дошла, Промяна и леко и приятно диетуване с нас   bouquet! И аз записвах всичко, което ям, много е удобно , винаги можеш да се върнеш и да видиш от какво е задържането, с какво храни се постигат най-добри резултати и т.н Коя зодия си, ако не е тайна?
Ванче, сега отивам да я видя...
Цвети Hug

# 524
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Чао от мен, момичета. Отдавам се на заслужена почивка, Rolling Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт