Кога казахте на работа че сте бременни??

  • 8 898
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 674
 Шефката си е досетлива! Laughing Казах й, че отивам до болницата и щом се върнах, ме попита бременна ли съм. А не й бях казала за какво отивам! Mr. Green

# 106
  • Мнения: 3 478
Веднага.

# 107
Сега във втория, мислех да поостискам още малко но имах проблеми и трябваше да изляза в болничен и така всички разбраха  Laughing

# 108
  • Мнения: 262
При мене стана при гадно стечение на обстоятелствата. Бях бременна в 4 седмица. Отидох за пръв път на генеколог за потвърждаване на двете чертички, а той ми вика о има само плоден сак не виждам ембрион. Shocked Може би имаш кухо яйце. #Crazy
След една седмица отивам отново на преглед този път направо в І АГ Света София. Там отново ме гледат на видеозон и ми издрънкват същото. Приемат ме за кюртаж. Но практиката там е преди тази процедура да преглеждат отново този път на триизмерен видеозон. И какво се оказва не само че нямам кухо яйце ами бебчо вече имаше и пулс Heart Eyes. А иначе щяха да ми го махнат #2gunfire. Та деня когато ме приеха звъннах на шефката ми и и разказах драмата ми. Жената доста ми влезе в положението даже после като се разбра че всичко е ОК ми даде и 1 седмица отпуска за да си почина Mr. Green

# 109
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Малко след като разбрах, че съм бременна им казах.

# 110
  • Мнения: 139
Мен, незнайно как, шефът ми ме разкри във втория месец, а на колегите казах средата на третия. Този човек ме убива, колежката ми от другия офис сега е бременна и той само докато я види и й каза "Доре, ти си бременна", а тя е в средата на втория месец. Какви са тези способности, незнам!!!!

# 111
  • София
  • Мнения: 362
Не ми се е налагало да казвам Simple Smile
След като се върнах от отпуск (бех в отпуск заради рожденния си ден, за който лекарят ми ми подари снимка на тупкащо сърчице  Heart Eyes  ), и шефа ме извика на масата с колегите в кафенето да пием кафе. Седнах аз, но не запалих цигара...
След като се прибрахме от кафенето той ме попита деликатно защо не пуша. Аз само се усмихнех, а той ми честити Simple Smile Много се зарадва Simple Smile

# 112
  • Мнения: 139
Три месеца преди да разбера, че съм бременна беше сватбата ми, така че всички бяха в очакване Hug.
А седмица преди да започне да ми закъснява... казах в офиса, че не ми се пуше ( гадеше ми се от цигарите и изобщо не ми дойде на ума защо ooooh! ).
След като ми закъсня достатъчно дълго време, направих тест, но все още не смеех да вдигам фалшива аларма и казах веднага след първия преглед.

# 113
  • Сливен
  • Мнения: 197
В четвъртия месец.Започна да ми прелошава от миризмите на работа и прежълтявах

# 114
  • Мнения: 1 440
Веднага след като разбрах.

# 115
  • Мнения: 2 908
Казах някъде:седмица след като разбрах.Не мислех да чакам повече-просто седмица ми беше нужна да събера кураж Mr. Green,защото следваше и съобщение,че се махам от работа през цялата бременност-работя в химична лаборатория.Казах просто така-изтъпанчих се пред шефката и колегите и казах-ами така и така.....

# 116
  • Мнения: 354
Веднага щом генеколога потвърди че съм бременна

# 117
  • Мнения: 62
Аз бях във втория месец, когато след отпуската си го съобщих на 3-ри приятелки. Следобеда на същия ден вече знаеха повечето колеги - НЕЗНАЙНО КАК?!?  Wink Шефчето пък бе в отпуск и на него не споделих, защото така и не го изчаках да се върне на работа - наложи се и влязох в болница, а добросъвестни колеги му съобщиха ВМЕСТО МЕН!!! Mr. GreenТака си е в големите "клюкарници", та било и то с уж интелигентни експерти... Човешкото винаги надделява...
Шефа си видях и говорих с него на четири очи едва в 4-тия месец  Tired



Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 11:58 от sssilvena

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първият път - още на интервюто за работата. За моя изненада ме назначиха ...
Вторият път - веднага след като разбрах, а и с проблемите, които имах ... всички разбраха ...

Общи условия

Активация на акаунт