Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Мункам, добре, че не ми се лепи кой знае колко т'ва сладко, че щях да съм трагичен случай досега. Пуста лакомия ...

# 16
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Честит Рожден ден на миниатюрната щерка на galia2007! Hug Нека бъде здрава и много бързо да свикне и обикне малкото си братче! Heart Eyes

# 17
Бабаитка честито ви бебче! много е сладка, да е жива и здрава  bouquet да си призная толкова е изчистена че ми заприлича на бебе на няколко седмици, а не на новородено точно като манекенка. Laughing

Саморасличе Честит Рожден Ден!  bdbaloni Тортата е много хубава Simple Smile Желая ти леко раждане и здраво и хубаво бебче!
хората казват че 40 дена преди РД се изпада в емоционална дупка. ще ми се да ти пожелая да следваш примера на Красиии и тя както си лафеше с нас и хоп на следващия ден след РД си проима едно бебочеееее, ама на теб ти е доооста раничко та остискай още малко пък дано поне излезеш от дупката утре.

Гале, честит рожден ден на дъщеричката ти, много да се слушкате и най-вече вие нея  bouquet  bouquet  bouquet

аз да се отчета - бях на ехограф - плацентата ми е 2-ра степен, започнала е да се калцира, а бебо още не се е смъкнал надолу. да си призная искаше ми се да чуя че се е нагласил вече да излиза............. ама какво да се прави.
аз все се надявах да не си дочакам термина, но поне психически съм се подготвила че може и да пренося.
само дето с тази плацента няма да преносвам щото предполагам че ако не излезне само ще му помогнат, когато вече няма да има какво да папка. та птемериха му главата(не ми се стори много точно) беше 92мм, което е много добре за мен, защото предния път бебо беше с доста голяма глава(която му е по наследство от татко му) и все още върви с голяма глава, което не си личи ако не ти го натъртят, но аз си страдам защото трябва да избирам дрехи с копчета на врата или с широки диколтета, които като му облека стоят като че са му големи.......... та на темата, този път може да е с нормална тиква, което може пък и да ме улесни при раждането. Praynig Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
Галя, честита ти рожденичка, да е здрава и щастлива и най-страхотната кака!
В темата за породени деца питаха за теб, предположих, че си заета около РД на Кати.

Като говорим за торти и рожденни дни, сутринта ядох някакъв сладкиш, от който получих жестоки киселини. Направо ми се ще хич да не бях закусвала! Вас мъчат ли ви подобни гадости? И защо все на нездравословното сладко налитам, да ме пита човек. Колкото повече напредвам с дните, толкова повече не ми се спазват ник'ви правила и предписания.
Тъкмо снощи си мислех, че при мен е някаква закономерност точно като си легна да ме почнат киселини. Confused Независимо какво или дали изобщо съм яла (от плодове, от тестяно, от месо и като съм гладна - пак киселини). И всяка вечер дъвча по един Талцид.

# 19
  • Мнения: 17
Честит рожден ден, Саморасличе. Пожелавам ти само прекрасни мигове и емоции с малкото човече и татко му, който много да слуша и помага на мама. И не му се ядосвай- мъже.
А моя мъж милия цяла нощ беше на работа, легна си в 08,00ч. и цяла сутрин му звънят по телефона- не може да си почине човека, а от 16,00ч. пак е на работа. Най- готино е, че някои му звънят по 2 пъти и го питат докога ще спи- тактични хорица, какво да правиш? Берина е особено наясно с такива
Нямаме ли вече новини от Самира и Пебс- нали са за днес?!
Хекси питаше за бебефоните- и на нас това ни остана за купуване- и то май наистина, защото още се чудим. Много ни похвалиха един м,одел на Чиполино каот чувствителност – в Хиполенд е 129 лв. Или нещо подобно, а гледам, че има на Чико за 115 лв., което не ми се струва нормално. Не сме ги пробвали обаче колко са чувствителни нито единия, нито другия. Ако някой има представа, нека каже, че то не остана.
галя, нормално е да имаме повече киселини, като легнем, че така стомашния сок по- лесно се връща в хранопровода през незатворената клапа между тях. Няма какво да се направи по въпроса, докато бебето и пречи да се затвори- освен талцид, сода и др. подобни. Даже може и фамотидин, ако се наложи.
Целувки засега от мен.

# 20
Бабаитка да ви е честита госпожицата и много радости да ви носи.
 nbirthday и на Саморасличе ( леле с таз торта направо.... после ще звънна на мъжо да си поръчам да ми вземе една ) eat...
Аз още си чакам контракциите wait пък тях никви ги няма отивам след малко пак да се метна на  newsm39...

# 21
  • Мнения: 174
4естит рожден ден, Саморасля4е...

Ето ти Бъгабуто:

http://bugaboo.com/

Убииствена коли4ка е, ако оби4аш да се разхождаш сред природата и ти трябва всъдеход, но според мен (както ве4е казах) не е достатъ4но функционална за градски условия...

Ваня, то за такива като мен си има спец. термини...едни такива дълги4ки, от клини4ната психология...  Wink а и 3 месеца в къщи само влошават нещата...  Laughing

# 22
  • Мнения: 221
    emuk и аз имам този проблем с киселините. Още от 2-3ти месец някъде, но сега е непоносимо. Вече и не знам какво да ям. Излизат ми от всичко и ми се поразминават само когато се почувствам гладна. Чудейки се какво да хапна, за да не се появят пак, убивам доста време без ядене. Може би и за това до тук съм качила само 13кг. Wink . Това е единствената положителна страна на тези гадории  Simple Smile Сода и аз често употребявам, а в краен случай и Ранатидин (не се препоръчва,но..)

    Честит рожден де на samorasliche и малата дъщеричка на galia2007 newsm67

# 23
  • Мнения: 66
Ето ме и мен в новата темичка

Еха най после вест от бабаитка  newsm44 newsm44 Да ти е жива и эдрава малката Радостина и само радост да ти носи (ех че ти е сладка)  love001 newsm51 newsm51 newsm51-шашна ни с твоето мълчание  #Crazy

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САМОРАСЛИЧЕ newsm59 НЕКА ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА СЕ РЕАЛИЭИРА И НАЙ-ХУБАВИЯТ ПОДАРАК ДА СИ ИМАШ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ  ylinfant

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОМАТА НА ГАЛЯ   ura ДА ТИ Е ЖИВА И ЭДРАВА И МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА  love001

# 24
  • Мнения: 2 825
Честит рожден ден, Саморасличе.   bouquet  bouquet  bouquet много здраве, радост и щастие
Честито и на малката Кати, да расте весело и щастливо дете   bouquet


Нани Ог, не мога да я намеря мойта чанта никъде... като дойде ще я снимам и ще я покажа, по каталог я поръчах.
Аз до последно мислех да вземем триколката на Чико (те са по-евтини от Грако), ама в последния момент какво ми стана не знам...  аз като гледам едно нещо прекалено дълго време и спира да ми харесва... така стана с Куини бъз, ами тя е всяка втора количка на улицата, толкова ми е омръзнала... а триколката на Чико всяка трета... омръзнаха ми да ги гледам и затова в последния момент се смених... четох доста добри ревюта за Грако, дано да съм уцелила добра количка  Crazy
А бугабуто пък, хич не ми харесва... много ми е ниска и с тези малки колелца отпред... но верно ревютата и са убийствени...тук не е така разпространена както при вас.

# 25
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ех,Бабаитке,най-накрая вести и от теб!Да ти е жива и здрава принцесата!А че е прекрасна-това и ние го видяхме!Много да те радва малката чаровница!
ЧРД на Саморасличето!Само хубави неща,много любов и едно здраво и щастливо бебенце ти пожелавам!
Момичета,аз пак съм в старото състояние-повръщане до откат!От снощи не ми е добре,не съм спала и за капак сутринта не мога да изляза от банята.А малкия само върви след мен и повтаря"Много те обичам мамо!Ама много те обичам!"

# 26
  • Мнения: 66
Момичета някои пита эа бебе фон аэ лично си купих на бертони успях да го намеря  эа 43лв, пробвахме го още след като се прибрахме,(честно да ви кажа много се притеснявях дали ще ми върши работа эащото живеем в къща която е на две нива и си мислех че няма да се чува но всичко е ок и съм много доволна) и двете устройства могат да са включени на ток или с батерии

# 27
А малкия само върви след мен и повтаря"Много те обичам мамо!Ама много те обичам!"
Вилиан, това е много мило... Wink Аз, като бяхме на море тази година видях едно детенце на плажа, майка му тъкмо го беше увила в хавлийката и то повтаряше същите думички... Ама толкова мило ми стана... и си викам дано и моето да е такова Praynig
Иначе записвам се и в новата темичка, че досега често пропусках  Crazy

Честитки от мен за всички рожденички newsm67 и за Бабаитка....!
И много усмивки;) Laughing

# 28
  • Мнения: 690
ЧРД на малката принцеска на Галя!   bouquet да е най-послушното момиченце на света  Hug

Ваня, то за такива като мен си има спец. термини...едни такива дълги4ки, от клини4ната психология...  Wink а и 3 месеца в къщи само влошават нещата...  Laughing


Нани, мнооого си ценна  Peace Joy а иначе Гракото ги има и при нас, ама са от скъпичките ...

Саморасличе, ми ний с тебе сме близки по датичка бе мацко ...  Hug аз може би ще съм на 12-ти, тъй като на 11.09. ме викат за изследвания, ама дали ще ме пуснат да си ходя у нас и на следващия ден да отида направо за операцията newsm78 при вас каква е практиката?

# 29
  • Мнения: 228
Привет момичета,ето ме обратно на хоризонта,докато нашата кротуша спи:)))
Първо искам да честитя на всички нови майчета с малки септемврийчета-да са ви живи,здрави и много радост да носят в дните ви.Да ви сплотяват  с хората,които обичате и да запълват дните ви с много прекрасни и вълнуващи мигове bouquetМислех да ви изброя  поименно,но доста време ще ми отнеме-бая станахме вече:)
Сами-честит рожден ден-с пожелание мъжлето ти довечера да се отсрами с повече нежност и внимание и преди това-едно прекрасно малко вързопче с най-здравото  мило бебоче за подарък септември.
Честит рожден ден и на малката сладурка на Галя.
Ние май се пробуждамеее,може бързо-бързо да ви изоставя.Ама засега ще пиша.
Та първо малко инфо за нас-родихме се на 23 Август в 10 без 20 сутринта с планово секцио в Самоков-(ще помоля Хекси да коригира инфото за нашата бебона)Щяха да ме режат  на 27ми ,обаче се наложи да сменят датата с по-раншна.Направиха ми изследванията предишния ден и към 14 ме пуснаха да си ходя-въпреки,че по принцип задържат родилките тук.разчитаха,че аз съм достатъчно отговорна да си спазя диетата за пиене и хранене.(От 18 нито залък ,а от 24 часа нито капка вода).На следващата сутрин в 7 сутринта ме приеха и минах през клизмата,която се оказа не по-неприятна от най-елементарна козметична процедура,биха ми урбазон-поради алергия,която имам към ужилвания-(не зная защо) и ми сложиха система окситоцин,след това ме заведоха в операционна,и най-гадното от цялото секцио беше поставянето на катетъра,слд това 1-2 минути суетня и повече не помня,бях под пълна упойка.Събудих се от шума на някакви хора около мен....почти  не ги виждах нещо ми говореха,а и аз май трябваше да отговарям-това си беше анестезиолога,после помня около едночасова силна болка,а на всичкото отгоре с пясък върху раната(това беше второто неприятно нещо),бях вързана за леглото в интензивното с кислородна маска.Това беше цялата процедура-наречена секцио.Към 13 4аса се освестих след като в полуупойка малко по-рано ми показаха бебо и вкараха наште-е след това,не помнех нито бебка,нито наште.Обадих се на Моренка и след това цял ден държах телефона.Към 17 часа ми я показаха отново-беше неповторим миг за мен-изпълнена с любопитство видях едно прекрасно малко съвършено същество-смалено копие на моя съпруг...На следващия ден на визитацията помолих да ми я дадат да я закърмя,те се съгласиха хората,но ми казаха,че е добре,че я нямало педиатърката на отделението,защото тя нямало да позволи-трябвало първо майката да се възстанови и едва след това да се даде.Станах -(е леко болезнено е) и ме преместиха в отделението-дадоха ми я за кърменето в 15 часа,реално 29 часа след раждането й.аз много исках да стане така-страх ме беше,че после няма да мога да я науча да я кърмя
следва продължение...

Общи условия

Активация на акаунт