Детето "Овен"

  • 7 522
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 668


не понася да яде и да спи / просто не й се занимава и го приема като загуба на време/

Това е абсолютно така! Не че не е гладна, просот не счита за необходимо да си губи времето. Ако може, докато прави нещо друго, да притичва и да хапва по нещо, ще е най-доволна.

Друго какво - според мен децата Овни се развиват по-бързо от връстниците си, най-вероятно водени от огромното си любопитство, граничещо с безразсъдство. Забелязала съм, че с радост усвоява нови неща, стига обаче да не изискват внимание повече от 5 мин. След това всичко става безинтересно... трябва нещо ново.

 Mr. Green Колко много станаха пумпалите, родени на 30.03. - само в темата са 4! Hug

Аз съм Лъв, но по отношение на храненето и спането съм същата - и двете са загуба на време.
И двамата бандида ми е трудно да ги накарам да седнат да ядат или да си задържат вниманието за дълго време върху нещо / големият е Близнаци, а малкият както стана ясно Овен/. Може да си представите какво е у дома.... Луд умора няма...

# 106
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green
Мога да ти кажа ,че се разбират добре.Аз съм овен а майка ми лъв и винаги много сме се разбирали.Независимо от факта ,че между майка и дъщеря има конфликти двете ни зодий явно се покриват.

# 107
# 108
  • Мнения: 8 769
Ваче, огън рядко се гаси успешно с вода. Особено ако е голям. Тогава се гаси с огън!
Ахм, има една песен на Металика даже: Fight fire with fire!  Mr. Green
По въпроса-майка ми е лъв, баща ми е козирог. И двамата много по-успешно се разбират с Овненцето у дома. Даже баща ми е на първо място. ТОЙ (Овенът!) си го е поставил там и си го кътка. После е майка ми...после сме ние на опашката  ooooh!
Аз също осбено се притеснявам от опасната възраст пубертет. С този инат, как ще се оправяме, просто не зная... ooooh! Дано да е рАзумен човекът, и да не върши много простотии.... Praynig

# 109
  • Мнения: 22 520
Хехе, не на твоето дете му има нещо и е вироглаво, не се безпокой. )))
Аз също не вярвам особено на зодии, но също съм зодия Овен. )))
И досега, на 23г съм си също толкова опърничава, упорита и винаги искам да става на моето. )) Това няма да се промени. )

# 110
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Обаче да ви кажа щерка ми е Козирог и вади същия инат като мен. Майка ми казва, че си приличаме като характер като близначки, та не знам до зодия ли е или до характер Laughing
Малееее синът ми е Овен 14.04.2005,а живот и здраве бебето ще е Козирог.То и аз съм Коза,но таткото е най-вървежен Скорпион.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като се замисля понякога какво ни чака с татко й в пубертета, лошо ми става. ooooh! Тя отсега прави каквото си знае, пък тогава - бедна ми е фантазията...

# 112
  • Мнения: 11 032
Ваче, огън рядко се гаси успешно с вода. Особено ако е голям. Тогава се гаси с огън!

А така Grinning Татко водолей, който съжителства с 2 огъня -  жена лъвица и дъщеря овне, няма никакъв шанс  hahaha

# 113
  • София
  • Мнения: 819
Обаче да ви кажа щерка ми е Козирог и вади същия инат като мен. Майка ми казва, че си приличаме като характер като близначки, та не знам до зодия ли е или до характер Laughing
Малееее синът ми е Овен 14.04.2005,а живот и здраве бебето ще е Козирог.То и аз съм Коза,но таткото е най-вървежен Скорпион.

Ако синът ти е младежа на аватара, личи му от километри, че е ОВЕН Twisted Evil

Като се замисля понякога какво ни чака с татко й в пубертета, лошо ми става. ooooh! Тя отсега прави каквото си знае, пък тогава - бедна ми е фантазията...

Мда, аз като се сетя какво животно бях преди 15-тина години, че и досега, не ви завиждам  bouquet

# 114
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пети, не ме стряскай още повече! Twisted Evil

# 115
  • София
  • Мнения: 819
Пети, не ме стряскай още повече! Twisted Evil


Само те подготвям, събирай си нерви и слагай в буркани, ще ти трябват Hug Hug Hug

# 116
  • Мнения: 668
Малееее синът ми е Овен 14.04.2005,а живот и здраве бебето ще е Козирог.То и аз съм Коза,но таткото е най-вървежен Скорпион.

Моят Овен вади абсолютно същият поглед, като твоя син! И бузите му са същите.

# 117
  • Мнения: 599
Ей Пети,досега се притеснявах,а сега започнах сериозно да се притеснявам ooooh!

pavletutka,голям сладур бе Joyистински ОВЕН

# 118
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Хайде и ние в кюпа Grinning Синът ми е роден на 22 март, аз съм Козирог, а съпругът ми е Телец  Grinning Откакто се е родил дребния, аз и той се пробваме кой ще е по-голям инат и на по чия воля ще стане, каквото трябва да се направи. А таткото обикновено е "мека Мария" и отстъпва. Инатите няма да ги споменавам, но после много се обичаме и се гушкаме.Добре, че бързо му минава, а аз се научих да не се нервирам за глупости. Много помни малкия-  миналата седмица в един магазин видя за няколко секунди дървен часовник, шарен  и се запъна. Някак го изнесохме, ама след една седмица пак влязохме и той се засили право към щанда, където беше часовника. Снощи пък се сетил, че иска с вуйчо му да играят на "играта с колата на ДВД с джостик" Joy Ама не искал обикновен джойстик, ми искал другия (другия е вибриращ). А тази игра я играха преди 2 месеца newsm78 Останала съм с впечатлението, че Овните и Девите много се разбират. Баща ми, брат ми, свекър ми са Деви и малкия Овен може с часове да си игра е с тях или да правят мухабет.
 Още от сега имаме капризи- това искам да облеча днес, онова не искам; това искам да е тук, онова-там.
Вече започвам да се радвам, че моя син си прави каквото иска и когато си иска, така не го закачат баби и дядовци  да го правят на клоун-"направи това, направи онова, изброй до 10" и други такива неща. Hug За музикалността - вече ми писна от "Милкеее, дуушоо, сърцето ме боли, мамоооу"  #Crazy
Наистина е много музикален, много се радва да свири на пиано- не дрънка клавишите както дойде и с всичка сила, ами  избира и натиска внимателно.Същата работа е и с китарата.А песнички помни много бързо. Много бързо се сприятелява.
Сигурно има и още, но не се сещам в момента.

# 119
  • Мнения: 512
Много си харесвам аз овнето, страхотно се разбираме  Simple Smile И макар че непрекъснатото му тичане, скачане и цялата тая неизчерпаема енергия ме уморяват, не бих го заменила за кротък телец  Simple Smile Инатът е излишно да го споменавам, но пък говоренето и убеждаването вършат работа. Гледам да подхождам кротко и благо, да го убедя да ми сътрудничи. Натискът и силовите методи дават обратни резултати. Гневът му е като лятна буря - почервенява, дере се, тропа с крак... и след малко се смее, все едно нищо не е било. Честолюбив и чувствителен, но обидата му минава бързо. Категорично не е агресивен, напротив - много е внимателен към деца, животни, растения.

Е, това все едно за моето зверче е писано (22.03.2003)!
И аз съм стигнала до извода, че с лошо не става (а как ми се иска понякога да съм лошаааааааааааааа...) - просто полудява от яд, че го насилват и става обратното.

Общи условия

Активация на акаунт