Детето "Овен"

  • 7 525
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 11 036
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green

# 77
  • Мнения: 500
Ама много весела тема се получи! Mr. GreenНе съм сама...... JoyИмало и други потърпевши,ама както вече писах,аз съм им свикнала на овните.... Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 568
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green


Да аз съм овен и майка ми е лъв....имала съм  и гадже лъв!
Хубавото е ,че всеки гледа да се докаже пред другия и покрай такива хора има градация във животът на горе! Те не "увесват нос" ,адреналина е на 6!
Има огън,има как да кажа: вибрира енергия,която те кара да се развиваш,да не стоиш на едно място! Има тръпка !

# 79
  • София
  • Мнения: 13 236
Vache - да в София е - Хиполенд в Скай сити.
Не знам колко сполучлива ще излезе накрая, но поне ще има някакво полезно занимание  Peace

Ейй, мерси много. Близо до нас има Хиполенд  Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 1 535
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green

Ние сме в отбора - аз съм лъв, а моята дъщеричка е овен. Смея да кажа, че се разбираме много добре  Peace

# 81
  • Мнения: 2 242
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green
аз съм Лъв, а Зори Овен
мъж ми е Овен и най-добрите ми приятел и приятелка (от детството) са Овни
ма знам ли дали се разбираме  Mr. Green Flutter Wink

# 82
  • Мнения: 341
Леси, аз съм поредната, която ще ти каже "ВСЕ ЕДНО ОПИСВАШ МОЕТО ДЕТЕ".
Аз самата съм също зодия "Овен", но майка ми, която след като ме е отгледала мен, сега гледа второ овне - сина ми, казва, че сегашното е по-трудно. Може би защото е момче и към всички типични черти се прибавят и безбройните бели, които прави. Може би и защото времената са различни - сега всички сме по-изнервени и стресирани, което нека не се лъжем - отразява се и на децата ни. А и храната сега е друга, с много повече изкуствени съставки, което също влияе. Така или иначе и аз имам същото в къщи: не спира да се движи и да подскача като каучуково топче върху един матрак, спи малко и определено светът се върти около него. Инат, настоява си на желанията и ако не му угодиш на нешо, се опитва да се домогне до него само. Ако иска да му дадеш нещо, поставено нависоко точно за да не може да го достигне, просто се качва сам и си го взима.  Това, което му се говори, минава покрай ушите му. Предупреждаваш го по 10 пъти да не прави нещо, защото ще се нарани, продължава да го прави, докато се нарани и тогава надига рев до небесата. Молиш го да не прави нещо, заплашваш го - не, все едно не се отнася за него. Противник съм на възпитанието с бой, но и в случая боят не върши абсолютно никаква работа. Просто инатът е непреодолим - нито с добро, нито с лошо. Да са живи и здрави само...

# 83
  • София
  • Мнения: 819
Леси, аз съм поредната, която ще ти каже "ВСЕ ЕДНО ОПИСВАШ МОЕТО ДЕТЕ".
Аз самата съм също зодия "Овен", но майка ми, която след като ме е отгледала мен, сега гледа второ овне - сина ми, казва, че сегашното е по-трудно. Може би защото е момче и към всички типични черти се прибавят и безбройните бели, които прави. Може би и защото времената са различни - сега всички сме по-изнервени и стресирани, което нека не се лъжем - отразява се и на децата ни. А и храната сега е друга, с много повече изкуствени съставки, което също влияе. Така или иначе и аз имам същото в къщи: не спира да се движи и да подскача като каучуково топче върху един матрак, спи малко и определено светът се върти около него. Инат, настоява си на желанията и ако не му угодиш на нешо, се опитва да се домогне до него само. Ако иска да му дадеш нещо, поставено нависоко точно за да не може да го достигне, просто се качва сам и си го взима.  Това, което му се говори, минава покрай ушите му. Предупреждаваш го по 10 пъти да не прави нещо, защото ще се нарани, продължава да го прави, докато се нарани и тогава надига рев до небесата. Молиш го да не прави нещо, заплашваш го - не, все едно не се отнася за него. Противник съм на възпитанието с бой, но и в случая боят не върши абсолютно никаква работа. Просто инатът е непреодолим - нито с добро, нито с лошо. Да са живи и здрави само...

Мила, кажи на един малък овен "НЕ ПИПАЙ" и само стой и гледай - ще се пребие 150 пъти, но няма да се откаже, ще те гледа нагло с дяволски блясък в детските очички и ще си вземе каквото е решил, не за друго, а най-вече защото не даваш. Казвам ти от опит - пак ще съжаля майка ми, милата, как е успяла да ме изтърпи, без да ме е шамарила като малка ooooh! ooooh! ooooh!

# 84
  • Мнения: 291
Да се включа и аз, тъй като смея да твърдя, 4е съм спец в областта на овните. Така се случваше навремето, 4е гадже след гадже овен ми се падаше, а две от най-близките ми приятелки и до днес са офси  Simple Smile После започнаха да се изреждат шефове-овни, докато миналото лято не ми обявиха термин 10.04  Simple Smile (Боби се роди на 11/04). Та да споделя този сериозен опит: Овните са много добри хора и страхотни приятели - щедри, отзивчиви, мили и верни, но жална му майка на мъжа, който е избрал да живее с жена-овен Mr. Green - тя е почти перфектна домакиня и майка, не пренебрегва съпружеските си задължения, романтична е, глези мъжа си по всевъзможни начини, но е люта и зла, ако не става нейното и, най-ве4е, ревнива до болка, с което може да побърка и най-спокойния мъж, Виж, мъжете са друго - те са работливи, умни, амбициозни, но мноооого лесно управляеми, когато става въпрос за отношенията мъж-жена; готови са на всичко, за да задоволят и най-малкото щение на жената до тях. Вярно, ревниви и избухливи са, но ако правиш нещата така, 4е да изглежда, сякаш те са поискали даденото нещо, животът е песен  Mr. Green Надявам се, че и моят син ще типичният мъж-овен - весел, с чувство за хумор, работлив и т.н. А прословутия инат ще го боря с добри думи, убеждаване и отрицателна мотивация (при едната ми приятелка действа безотказно над 15год)

# 85
  • София
  • Мнения: 13 236
Аааа, сега от тия комбинации ще ви кажа една друга "зависимост" около мен... Wink Съпрузи Овен (жена) - Телец (мъж). За мен невъзможна комбинация, но често наблюдавана.... Майка ми Овен, баща ми Телец. Разведоха се след 23 г. брак. Познайте... новите им половинки какви са... Майка ми - Телец, баща ми Овен... Crazy Crazy На мъжа ми майка му е Овен, баща му Телец.. разведени също... Единия ми брат жена му е Телец. Да ама тук комбинацията е обърната (мъж, жена). Да са живи и здрави и да се разбират цял живот!

# 86
  • София
  • Мнения: 13 236
Мила, кажи на един малък овен "НЕ ПИПАЙ" и само стой и гледай - ще се пребие 150 пъти, но няма да се откаже, ще те гледа нагло с дяволски блясък в детските очички и ще си вземе каквото е решил, не за друго, а най-вече защото не даваш. Казвам ти от опит - пак ще съжаля майка ми, милата, как е успяла да ме изтърпи, без да ме е шамарила като малка ooooh! ooooh! ooooh!

Аз съм пробвала обратното... върви! Това доказва якия инат... "Александра, качи се на масата и подскачай колкото може по-високо!"  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Рядко го прави...обаче за мен са несвойствени такива методи, защото в един момент се обърква. А бой яде.. аз не се сдържам. Сама я гледам. Баща й късно се прибира и аз раздавам правосъдието. Напоследък не ми издържат нервите и яде пердах, и точно този нагъл поглед през рамо е способен да ме изкара от релси  Twisted Evil Някой каза по-горе, че живота се е променил и стреса е много. Вярно е това!!! Допълнителните фактори оказват огромно влияние върху поведението ни и възпитанието.

# 87
  • Мнения: 11 036
Да аз съм овен и майка ми е лъв....имала съм  и гадже лъв!
Хубавото е ,че всеки гледа да се докаже пред другия и покрай такива хора има градация във животът на горе! Те не "увесват нос" ,адреналина е на 6!
Има огън,има как да кажа: вибрира енергия,която те кара да се развиваш,да не стоиш на едно място! Има тръпка !

Това звучи чудесно Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 819
...но жална му майка на мъжа, който е избрал да живее с жена-овен ...

...А прословутия инат ще го боря с добри думи, убеждаване и отрицателна мотивация (при едната ми приятелка действа безотказно над 15год)...

За първото да си гледаш работата, за второто, айде, прощавам ти, щот те обичам Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм пробвала обратното... върви! Това доказва якия инат... "Александра, качи се на масата и подскачай колкото може по-високо!"  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Рядко го прави...обаче за мен са несвойствени такива методи, защото в един момент се обърква. А бой яде.. аз не се сдържам. Сама я гледам. Баща й късно се прибира и аз раздавам правосъдието. Напоследък не ми издържат нервите и яде пердах, и точно този нагъл поглед през рамо е способен да ме изкара от релси  Twisted Evil Някой каза по-горе, че живота се е променил и стреса е много. Вярно е това!!! Допълнителните фактори оказват огромно влияние върху поведението ни и възпитанието.

Отрицателната мотивация и лекичките подсказки,ч е дете-овен НЕ МОЖЕ еди-какво си действат при мен безотказно и до днес, питайте мише, ако не вярвате Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт