Детето "Овен"

  • 7 523
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 668
А има ли други майки Лъвици с дъщери Овни, освен мен и дребос?
Казват, че Лъв с Овен се разбират, така ли е Mr. Green

Аз съм Лъв със син Овен!
Две от най-близките ми приятелки са Овни, разбирам се страхотно с тях. Невероятни свежарки са, енергични, позитивни, забавни. Едната 2 пъти се ожени и разведе, без много да се замисля, и двата пъти беше много влюбена, кълнеше се, че това е любовта на живота й, ама...сега вече не бърза толкова.
Но... взаимоотношенията майка-дете, са много по-различни, затова ми е трудно с моя малък Овен.
Може би сме твърде еднакви  newsm78 Безкрайно много му се радвам на енергията, борбеността и волята, но да съм му майка е голямо предизвикателство за мен.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 22:49 от Леси

# 91
  • Мнения: 1 568
Малко ще спамя темата,но ме вълнува въпросът !
Има ли майки овни,които живеят с мъж скорпион? Споделете моля!

# 92
  • София
  • Мнения: 2 082
Малко ще спамя темата,но ме вълнува въпросът !
Има ли майки овни,които живеят с мъж скорпион? Споделете моля!

E, тази комбинация направо е невъзможна Grinning

# 93
  • Мнения: 2 242
Малко ще спамя темата,но ме вълнува въпросът !
Има ли майки овни,които живеят с мъж скорпион? Споделете моля!

E, тази комбинация направо е невъзможна Grinning
тъкмо се чудех само мъж ми ли е така - не е срещнал скорпион с който да се разбира  newsm78 направо има алергия  Mr. Green за мое съжаление - мен ме кефят и имам няколко приятели скорпиони

# 94
  • Мнения: 8 242
Аз съм овен (10 април) Simple Smile Майка ми е лъв  Sunglasses Баща ми е стрелец  Crazy
От туй по огнено вкъщи не знам  Mr. Green
Винаги съм била (и още съм) на всичко на контра - с рогата напред и не ме занимавай  Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 599
Да! Всичко, което описваш е така!! Моята е родена на 30 март. Имам много голям опит с овни и затова казвам, че това а типични черти. Ината им е ужасен и изобщо не е креативен!  Twisted Evil

И моя син е роден на 30.03.Всичко,което описвате е така.Даже понякога се плаша,че няма да мога да се справя с него,но открих един начин-като му се разсърдя и не му обелвам една дума.Цял ден ходи по мен да ми се извинява и да ме моли да го гушна.Държа го така 1-2 дни и после поне 2-3дни нямаме проблем до следващияпът ooooh!

# 96
  • София
  • Мнения: 13 228
Да! Всичко, което описваш е така!! Моята е родена на 30 март. Имам много голям опит с овни и затова казвам, че това а типични черти. Ината им е ужасен и изобщо не е креативен!  Twisted Evil

И моя син е роден на 30.03.Всичко,което описвате е така.Даже понякога се плаша,че няма да мога да се справя с него,но открих един начин-като му се разсърдя и не му обелвам една дума.Цял ден ходи по мен да ми се извинява и да ме моли да го гушна.Държа го така 1-2 дни и после поне 2-3дни нямаме проблем до следващияпът ooooh!

Аз също се сърдя, но малко. Не издържам дълго. Ето днес, аз седя до нея и искам да й кажа нещо "Саша, Саша, Саша..." 10 пъти. Тя си прави каквото си прави и това е... Не издържах връцнах се и излязох. Тя ходи след мен, "мамо", тц, никаква реакция... Имам чувството, че със стена се сблъсквам. Понякога почвам да се държа 1:1 с нея и после я питам дали така й харесва... е, не й харесва, ама следващия път е по същия начин  Grinning

# 97
  • Мнения: 599
Дано пък като пораснат да са по-разбрани.Знам ли,последно на това разчитам,че ако са същите като влязат и в пубертета е тогава ще хвана гората.

# 98
  • Мнения: 1 937
Ваче, огън рядко се гаси успешно с вода. Особено ако е голям. Тогава се гаси с огън!
Аз като Овен, ама от по-кекавите, срещам трудности в общуването с дъщеря Лъв. Виж с другата, Овчицата, мелим брашно подобаващо.
Вероятно защото тепърва й растат рогцата.

# 99
  • София
  • Мнения: 13 228
Ваче, огън рядко се гаси успешно с вода. Особено ако е голям. Тогава се гаси с огън!
Аз като Овен, ама от по-кекавите, срещам трудности в общуването с дъщеря Лъв. Виж с другата, Овчицата, мелим брашно подобаващо.
Вероятно защото тепърва й растат рогцата.

Аааа, аз съм огън и жупел.. нищо, че Бу ми разнася славата на модератор с леден тон  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Записах я Уфцъта да ходи в нашето читалище на фолклорна група.. Чудя се дали ше я изтраят 1 месец поне. А госпожата каза, че е много музикална и я иска за пиано, ама малко да порастне.. щото като я видя на жената сигурно й стана лошо  Crazy

# 100
  • София
  • Мнения: 13 228
Дано пък като пораснат да са по-разбрани.Знам ли,последно на това разчитам,че ако са същите като влязат и в пубертета е тогава ще хвана гората.

Не разчитай... Crazy нашия татко каза, че когато Александра влиза в пубертета мен ще ме почва критическата  Twisted Evil и той ще си вземе виза за където и да е  Mr. Green

# 101
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Vache,  Heart Eyes - много съм заблеяна, чак сега я виждам тая тема!  ooooh!
Включвам се с 30-то мартенското ми овне, но утре ще чета, че вече две не виждам.

Лека нощ на всички! Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 13 228
Vache,  Heart Eyes - много съм заблеяна, чак сега я виждам тая тема!  ooooh!
Включвам се с 30-то мартенското ми овне, но утре ще чета, че вече две не виждам.

Лека нощ на всички! Hug

Айде бе.. само на мен си казала "Лека нощ". Другите спят изтощени до Овнетата  Crazy Crazy Crazy

# 103
  • Мнения: 599
Ох,поне ме успокоихте,щото аз си мислех,че моето дете нещо не е в ред,а то си било нормално при тях-овните.
Не разчитай... Crazy нашия татко каза, че когато Александра влиза в пубертета мен ще ме почва критическата  Twisted Evil и той ще си вземе виза за където и да е  Mr. Green
[/quote]

 Joy Joy Joy

# 104
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сега вече да се включа подобаващо с описание на Нейно Височество Симона. Mr. Green
Почти всичко, написано дотук, важи с пълна сила и за нея. Може би без интереса към животните - засега само тормози домашното ни куче (не злобно, просто си играе с него, но той ни е вече дядо и не е особено навит), от всички други живи същества изпитва страх.
Винаги трябва да става на нейното. Познайте как ще стане това, като майка й е Козирог, с аксцедент Овен. Сблъсъците помежду ни са ежедневни, ежечасни, ежеминутни, дори. Но пък и бързо ни минава и на двете и сле секунди запозваме да се гушкаме. Наистина е невероятно любвеобилна - когато си играе някъде по-надалеч, по някое време изоставя играта и другите деца и идва при мен или се провиква "Мамо, много те обичам!".
Тактиката "Не можеш да направиш еди-какво-си" и вкъщи е доста успешна, чудя се докога ще ми се връзва, най-вероятно скоро ще й дойде акъла.
Другото, което ми е особено странно, е, че с мъжа ми Близнаци се разбира по-зле отколкото с мен - той или й угажда за всичко, или избухва. А така не става - нито единия, нито другия начин са удачни.
Невероятно музикална е, почти няма танц, който да не й се отдава (скоро такова сиртаки изигра, че ни събра очите), а е само на 3,5 год. Винаги съм си мислела, че танцувалните умения се проявяват в по-късна възраст, но съм грешала. Мислим, като стане на 4, да я запишем на модерни танци. Така поне ще изразходва енергията си и може и да се кротне. Мечти-и-и...

не понася да яде и да спи / просто не й се занимава и го приема като загуба на време/

Това е абсолютно така! Не че не е гладна, просот не счита за необходимо да си губи времето. Ако може, докато прави нещо друго, да притичва и да хапва по нещо, ще е най-доволна.

Друго какво - според мен децата Овни се развиват по-бързо от връстниците си, най-вероятно водени от огромното си любопитство, граничещо с безразсъдство. Забелязала съм, че с радост усвоява нови неща, стига обаче да не изискват внимание повече от 5 мин. След това всичко става безинтересно... трябва нещо ново.

 Mr. Green Колко много станаха пумпалите, родени на 30.03. - само в темата са 4! Hug

Общи условия

Активация на акаунт