когато ходите на масаж

  • 13 777
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Чак пък толкова де се размечтая не ми се е случвало. Обикновено така се отпускам, че мога и да задремя. Златни ръце има тоя твоя човек ще знаеш  smile3521

# 16
  • Мнения: 11 315
някакъв индиански фолклор за музикален фон и една индианска висулка против кошмари над главата ми. Peace

Как й е индианското име на масажистката ти... hahaha
Вълшебни малки ръце! Joy

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Масаж? smile3515
Надявам се до края на живота ми да го пробвам тоя масаж!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Само при мисълта и се размечтавам ...

# 19
  • Мнения: 6 155
Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....
Да не е гей?   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 978
Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....
Да не е гей?   Mr. Green


Сама се дразни Whistling

# 21
  • Мнения: 5 622
Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....

 newsm78

И аз се почесах.....Какво му е хубавото да си знам, че мъж ме пипа и нищо няма да ми направи, не знам  Crossing Arms

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ами не е хубаво, че нищо няма да ти направи, но мисълта е възбуждаща(поне за мен де).
Същото бях усетила по време на един масаж- хубавото е че беше паралелен, и като се прибрахме с гаджото ....... (се домачкахме  Mr. Green  )

# 23
  • Мнения: 212
...Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....
Е и да ти направи нещо какво може да ти направи. ти така го каза все едно мъж като те пипа и нещо страшно може да ти направи  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 888
...Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....
Е и да ти направи нещо какво може да ти направи. ти така го каза все едно мъж като те пипа и нещо страшно може да ти направи  Grinning

Ми имах предвид,че мъж като ме пипа е все със сексуална насоченост.А пък с масажиста мога  да се оставя в ръцето му и той няма да ми направи и намек за секс Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
...Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....
Е и да ти направи нещо какво може да ти направи. ти така го каза все едно мъж като те пипа и нещо страшно може да ти направи  Grinning

Ми имах предвид,че мъж като ме пипа е все със сексуална насоченост.А пък с масажиста мога  да се оставя в ръцето му и той няма да ми направи и намек за секс Laughing
Намек няма да направи, ама какво ли си мисли, а? hahaha

# 26
  • Мнения: 5 622
Според мен  нищо не си мисли..Прекалено много жени минават през ръцете му, за да си мисли каквото и  да е. Същото и при гинеколозите. Там пък е още по-зле...  Twisted Evil

Ами не е хубаво, че нищо няма да ти направи, но мисълта е възбуждаща(поне за мен де).
Същото бях усетила по време на един масаж- хубавото е че беше паралелен, и като се прибрахме с гаджото ....... (се домачкахме  Mr. Green  )

мда..И ние бяхме така с мъжа ми на един масаж, беше точно арома масаж. Аз си избрах да ме масажира мъжа, а него жената. Аз лично не съжалявах  Mr. Green Много нежен беше тоя момък с пръстите.  Heart EyesИ не забрави ни едно кътче от тялото ми да размачка(само дупето пропусна, ама според мъжа ми и да е искал, не е посмял  hahaha)

Ох, така обичам да ходя на масаж..А скоро не съм намерила време да отида..Ако можеше всеки ден някой да ме масажира...  Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
А пък с масажиста мога  да се оставя в ръцето му и той няма да ми направи и намек за секс Laughing

И аз така си мислех при един масажист...Оттогава ходя само на масажистки.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 161
Нямам такива фантазии по време на масаж... Crazy Обикновено страшно много се отпускам, доспива ми се и ме мързи дори да фантазирам...

 smile3521

# 29
  • Мнения: 1 455
Според мен  нищо не си мисли..Прекалено много жени минават през ръцете му, за да си мисли каквото и  да е.

Не бъди толкова сигурна.Имам приятел масажист и редовно ми разказва как му завършват някои от масажите Whistling

Общи условия

Активация на акаунт