Коя е последната книга, която подарихте на детето си?

  • 106 782
  • 1 469
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Колекционираме "Детска енциклопедия". Това е най-най-последното, което купих днес. А в понеделник купих сборник със стихчета за горските животни.

# 16
  • Мнения: 7 821
Последните са "Мари", "Матю и умореният джип" и "Небивалици" на Доналд Бисет.

# 17
  • Мнения: 27 524
О, да, обожавам книгите и съответно искам да насадя това и у него. Има много книжки вече, нищо, че не чете и все още аз не мога да му чета, но купувам редовно. Последните са две, първа и втора част, страшно ми харесаха, макар ужасната им цена  Close Казват се В страната на вечните приказки и са направени страхотно. Ето ги:

 

От тук

# 18
  • Мнения: 1 937
Блонди, хубаво ме подсети. "Златното пате" е чудесно издателство.
Препоръчвам горещо тази им поредица.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Блонди, хубаво ме подсети. "Златното пате" е чудесно издателство.
Препоръчвам горещо тази им поредица.

Имаме Семки и бонбонки и Моя бяла Коледа.

# 20
  • Мнения: 1 937
Добри са, нали?
Ще споделиш ли коя "Детска енциклопедия" колекционирате?

Някои издателства са ме загубили като клиент завинаги. Извинявам се на Краставицата, ама си мисля, че съм по темата.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Извинявам се, казва се Детска академия Crazy

# 22
  • Мнения: 109
Аз имам почти всички детски класики още от мое  и на съпруга ми времето.Но купувам и нови-книгите за Хари Потър,Мечо Пух  и др.Преди месец малката ми дъщеря скъса "Работната мецана"(издание от 1963г.)Новата беше с отвратителен външен вид.Преди около година купих за подарък на едно детенце Андерсеновите приказки и двата тома.Нищо общо с моите--отвратителен превод .Само,че с лъскави корици.

# 23
  • Мнения: 2 631
"Човешкото тяло", т.к. и ние колекционираме и я искаше, макар според мен, да му е рано за нея, и сп."Бърборино.

# 24
  • Мнения: 2 784
В момента сме на фаза Франклин (или "Атин", както му казва Калина Rolling Eyes). Последната ни книжка е Любимото одеяло на Франклин. Харесват и, а и на нас ни харесват. Wink Има доста книжки вече. Притеснителното е, че доскоро много ги пазеше, а вече имаме няколко надраскани и скъсани и подлепени книжки. Айде, скъсаното иди-дойди, по сгъвките е от много четене, но драскането много ме дразни. Close
Чудя се коя е подходящата възраст за запознаване с книжки за малко по-големи деца- например Пипи, Карлсон, Бирлибан, Румцайс. Нямам търпение да ги препрочета... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 114
Последната книжка за сина ми е ето тази



С отварящи се прозорчета. Добре е направена.
Харесва му много.

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Преди два дни я изненадах с "Франклин подрежда своята стая" - това е първата книжка за Франклин, която купувам, други сме взимали от библиотеката. Порази ме удоволствието, с което я прочети, явно ще правим колекция и от тях.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 353
Моя син е малък, но много обича да му четем книжки да "чете " той - повтаря ги наизуст.
В последно време му купуваме тази поредица : http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/cid-23/p-p/id-13326/poredic … -13-zaglavia.html

Български приказки, адаптирани за малки деца, с хубави картинки.
Много му допадат.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Купувам доста книги. За съжаление, Цвети ги приема по-скоро като даденост, но пък слуша всяка вечер с удоволствие /а това е важното/.
Някой може ли да ми препоръча сбрник хубави стихове /четем предимно мои любими свалени от нет-а и от една стара книжка на баща й/.
И друго да попитам - дали някъде може да се намери "Малкият Никола". Има я в нета, но бая зор ще видя да я принтирам http://nicolas.oran-gutan.com/nicolas.php?itemid=400

# 29
  • Мнения: 4 668
Моят син най - обича да се занимава с книжките си . Съвсем малък беше , когато му купихме нещо като малка енциклопедия с истински снимки на животни . Непрекъснато ги разглеждахме  Grinning Вече ги знае всичките ...
Изобщо книгите с животни са на почит  Hug
Последната , която му купих е от миналият ден - със стихчета и страхотни рисунки за времето , с отварящи се прозорчета , от същата серия като тази на Теа.

А майка ми извади отнякъде цял кашон мои книжки , пазила ги е ... Четохме вече за Палечка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт