Карлово и Сопот - 9

  • 11 369
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
кажете как да спра,че вече прекалявам с тез покупки ooooh!мамит ти що не се обади онзи ден катони видя на дахат Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 1 232
кажете как да спра,че вече прекалявам с тез покупки ooooh!мамит ти що не се обади онзи ден катони видя на дахат Rolling Eyes
серизно се замислям,че ти плащат комисионни да ни зарибяваш Mr. Green,кафе утре юхууууу,вчера бях сингъл не съм чула кога си звъняла,ходих до църквата,че в неделя ще кръщаваме Стела-белла.Ма как тъй седиш на компа бре пък свеки гледа детето и само да си се оплакала,мен шъ мъ издът с парцалите ако седя  на компа и не си гледам дребното

# 227
  • Мнения: 844
Кога на кафе, аз съм отпускарка и мога да се включа но до 11 часа че после ще прибирам челадта от даскало #Crazy

# 228
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
Кога на кафе, аз съм отпускарка и мога да се включа но до 11 часа че после ще прибирам челадта от даскало #Crazy
ами утре към 10,10 и нещо ако искаш на дахат

# 229
  • Мнения: 1 232
Кога на кафе, аз съм отпускарка и мога да се включа но до 11 часа че после ще прибирам челадта от даскало #Crazy
ами утре към 10,10 и нещо ако искаш на дахат
организациятае стегната ще те чакаме кат и всички мами коитоса" свободни"

# 230
  • Варна
  • Мнения: 187
Честит празник на малките първокласници! На всички ученици! И на колежките, ъфкорс! На дечицата да натрупат много знания през годините, а на нас си пожелавам-послушни и ученолюбиви ученици!
Днес сутрин като гледах как първолаците крачат гордо с букети в ръка ми стана едно такова мило...
Ето ако ви се гледат малко снимки от нашето откриване на учебната година. Тук-там я има и Мартина
http://community.webshots.com/album/560700541ipLCjw?vhost=community

микки теб има  ли те на снимките,че аз там бременна не виждам

# 231
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
Честит празник на малките първокласници! На всички ученици! И на колежките, ъфкорс! На дечицата да натрупат много знания през годините, а на нас си пожелавам-послушни и ученолюбиви ученици!
Днес сутрин като гледах как първолаците крачат гордо с букети в ръка ми стана едно такова мило...
Ето ако ви се гледат малко снимки от нашето откриване на учебната година. Тук-там я има и Мартина
http://community.webshots.com/album/560700541ipLCjw?vhost=community

микки теб има  ли те на снимките,че аз там бременна не виждам
там е как да не е,прегърнала марти на последната снимка,микки ти ако искаш ела утре на детмаг или да дам парите на бимба,че не знам после дали ще мога да излезна.

# 232
  • Мнения: 1 232
последно дахад или детмаг newsm78 GrinningПаричките кога ще събираме,да изчакаме мики да каже колко ще са спедиторските

# 233
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
микки кълве математиката, че утре имам три нови класа и трябва да се представя на ниво. Със старите познайници естествено ще идем на кафенце/шът да не чуй министъра/
няма кафенце за работещите даскали вече, еееех
утре вечер ще я финализирам поръчката и тогава ще кажа окончателно за поръчката по колко парички. Ама като гледам работата върви към две поръчки, вие се оляхте бре. То може и на една, ама сигул ще е 10 кила и има да я чакаме цял месец. Засега сме 4, ако и Таня се включи ставаме 5 и предлагам да делим двете доставки общо на 4 или 5. Ма така е, като си няма скайп Бимба ще спамим темата с поръчката тук Mr. Green

# 234
  • Мнения: 1 232
абеееее не само скайп нямам ми и микрофоните са ми аут,вий се разберете пък тя Ели ще ми донесе утре кво сте решили.Според мен е по-добре на две поръчки ,че не само ще се заавят ми и на митница ще ги търсим

# 235
  • Мнения: 1 232
;мммммммммммммм
skype trifonovi66,много е полицейски Mr. Green

# 236
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
последно дахад или детмаг newsm78 GrinningПаричките кога ще събираме,да изчакаме мики да каже колко ще са спедиторските
детдаг ама казвайте по-бързо къде да дам парите,че като са у мен и ще ги изхарча

# 237
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
кажете кой цвят да избера
http://images19.snimka.bg/004009014.jpg
http://images19.snimka.bg/004009015.jpg

# 238
  • Мнения: 844
И двете са супер , но лилата май повече ми харесва, каква пара беше тази блуза?

# 239
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
И двете са супер , но лилата май повече ми харесва, каква пара беше тази блуза?
36лв  ,ти ще дойдеш ли после на кафе

Общи условия

Активация на акаунт