Тц, тц, ама и това ли вече измислиха?!

  • 4 090
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
да бе тя микровълновата хапе  Joy
Абе не мож ме убеди, че хубава манджа може да стане за 10 минути с насилствени методи  Naughty
Абцелютно. Но пък zа топлене на бурканчетата на малкия беше перфектна. Приzнавам си, че единствено zаради това сме я купили и едиствено zа това сме я полzвали. Сега само ми покаzва колко е часът...
А иначе, колкото и да е полеzен, най-много ме драzни мобилният телефон. Мраzя да съм достъпна навсякъде и zа всекиго, или пък ако не, с леко раzсърден тон да ми каzват "Ми аz ти zвънях, ама ти не ми вдигна......"

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Абе не мож ме убеди, че хубава манджа може да стане за 10 минути с насилствени методи  Naughty

Именно! Вкъщи обичаме да си похапваме вкусно, пък микровълновата нещо не ми се връзва с това понятие. Колкото по-бавно става манджата, толкова е по-вкусна.   chef

Манджа е абсурд да готвя в MW-то, ама за притопляне и за кафенце цена няма! За пуканки също Laughing

# 17
  • Мнения: 911
Как zа кафе???

# 18
  • Мнения: 2 891

Taка  Laughing За 6 секунди го приготва с идеална за мен температура. Секунда отгоре и го намирам избухнало в чинията  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 473

Taка  Laughing За 6 секунди го приготва с идеална за мен температура. Секунда отгоре и го намирам избухнало в чинията  Mr. Green

Ти и хронометър ли ползваш  Whistling

# 20
  • Мнения: 2 891
Броя си наум  Whistling За 22 секунди се стопляше водата за АМ на Сашо. В същност, зависи от милилитрите.

# 21
  • Мнения: 46
 Мразя ги мобилните телефони, по стечение на обстоятелствата имах три, а като сложим и стационарния в офиса Crazy толкова ме подлудиха, че просто ги хвърлях в някое чекмедже и излизах от стаята....

# 22
  • Мнения: 1 629
Никой не казва за сухата яйчна смес?! Това яйца ли са, в крайна сметка??? Вярвате ли им?

# 23
  • Мнения: 3 447
Броя си наум  Whistling За 22 секунди се стопляше водата за АМ на Сашо. В същност, зависи от милилитрите.

Абе... имам си супер бърза печка със старомодна керамична плоча, горе-долу за същото време притопля, без да ме облъчва с разни... облъчватели  Crazy

# 24
  • Мнения: 3 447
Никой не казва за сухата яйчна смес?! Това яйца ли са, в крайна сметка??? Вярвате ли им?
А ти за кво я ползваш тая пуста яйчна смес, аз не съм се сблъсквала с нея досега  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 891
Никой не казва за сухата яйчна смес?! Това яйца ли са, в крайна сметка??? Вярвате ли им?

Не им вярвам. Сашо се обрина от тях. Сега вече по-лесно ги приема, но и няма как. Само тях използват в детските заведения.

# 26
  • Мнения: 116
Лесно ви е на вас, таман свикнах да пускам музиката през различните сорсове на ресивъра, и любимия смени ресивъра. ИСКАМ СИ КАСЕТОФОНА #Cussing out Joy
За тези на които постът ми нищо не им говори, мога да кажа само "ЩАСТЛИВЦИ!"

# 27
облъчватели викаш а  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 3 569
Обичам новостите. BMW-то ми е с автопилот, Traction Control, парктроник. Телефонът ми е 3G, поддържа Wi Fi. Печката ми е с керамичен плот и ръчно задаване на температурата, чрез сензорни копчета.  Joy

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 09:43 от deja pere

# 29
  • Мнения: 4 473
Пере, разбрахме какво закусваш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт