Татко, с ЮЛЧЕТО излез, мама да отдъхне днес!

  • 8 139
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 523
Indiscipline, на мен ми дойде - ама е ужасТ направо - толкова силно никога не ми е било - ама май било нормално  Thinking
аз не знам ти дали кърмиш - ама при кърмещите уж е отложена за по-натам тази екстра.

# 271
  • Мнения: 312
Искре, кърмя, по 7 пъти на ден... Simple Smile)). И аз така си мислех, че по-нататък ще стане това...
абе явно е някъв остатък от лохиите...

# 272
  • Мнения: 616
И на мен ми дойде ама продължи само два дни и не знам като какво да го броя.

# 273
  • sf
  • Мнения: 10 251
пентаксима се слага три месеца подред и после една година след последния прием.
Виктор спи по боди с дълъг ръкав и чорапи. а сега е по гащиризон с дълъг ръкав и къси крачоли  и чорапи.

# 274
  • София
  • Мнения: 932
donsyy, ами то да ти кажа зависи само от детето - на някои им е много интересно, на други (моя) хич не му е интересно. добре, че купихме една дето не е от най-скъпите, че мъжо щеше да ме хвърли през терасата с нея. надявам се след 1-2 месеца вече да му стане по-интересна. за сега дребния е на етап - "опознавам къде живея носен на ръце от мама и тате".
И ние сме така по цял ден с изключение на половин един час ако я залъжа да си гукаме иначе будна ли е иска само на ръце  Tired и да обикаляме стаите, оставя ли я следва реев, и си я вземам пак веднага не мога да я слушам как плаче къса ми се сърцето, но се моля по бързо да отмине тоя период че... ooooh!.
Иначе е облечена с боди с къс ръкав, блузка и панталонче, когато спи я завивам с пеленка.

# 275
  • sf
  • Мнения: 10 251
Цитат
И ние сме така по цял ден с изключение на половин един час ако я залъжа да си гукаме иначе будна ли е иска само на ръце   и да обикаляме стаите, оставя ли я следва реев, и си я вземам пак веднага не мога да я слушам как плаче къса ми се сърцето, но се моля по бързо да отмине тоя период че... .
#Crazy не се надявай скоро на това. ще става все по-зле, щото колкото повече растат, толкова повече искат да гледат. 4,5,6тия месец е кошмар, щото нито могат да седят, нито да ходят и искат все на ръце. а зимата е още по-ужасно/ тва от личен опит с каката го знам/ първата зима едва я изкарахме  Crazy полудяла бях

# 276
  • Мнения: 384
На мен след първото раждане ми дойде на четвъртия месец,макар че кърмих година и четери.На някой жени им идва на 11-я месец много често,незнам защо,но откривам закономерност.РЕНИ,забелязвам че и Илко има завъртулка отзад на косата.Казват,че децата със завъртулки са инати,с твърд характер,държат на своето-и двете ми са така-запазена марка на баща им.Днес се скапах-ходих по изледвания с Надина,то как захладня и тя нещо е заспала и гласа й падна-дано се въстанови,че искам да е в кондиция за първия яслен ден.За играчкие Искра е права,зависи си от детето-Надина много се занимаваше с активната гимнастика,но пластмасовата-това ми бяха едни от най-добре вложените пари-по 20мин. се заиграваше и повече-но я натроши,като прохождаше и за потпиралка я използваше.Сега ще купя нова,мисля като на Мими,защото Нико много се заглежа по играчките-има една дрънкалка която много обича,смее се и се оглежда,опитва да я пипне,както и едно пеещо куче.
Искам да питам някой знае ли къде продават шезлонга на Хаук-тъмносиния с Мечо пух и играчки?
ЧЕСТИТО РОЖДЕННИЦИ НА ВИКИ И КИРОВА!!!   bouquet

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 523
лелеле - ние си имам цели 2 заврантулки отзад на главата!!!

# 278
  • Мнения: 640
РЕНИ,забелязвам че и Илко има завъртулка отзад на косата.Казват,че децата със завъртулки са инати,с твърд характер,държат на своето
Яна, знам знам Simple Smile Аз съм с две такива  Mr. Green И аз скоро това разправях на мъжа ми, че от майка инат и син инат му се е паднал. За сега още не проявява характера, пък ще видим занапред Simple Smile

# 279
  • sf
  • Мнения: 10 251
Цитат
лелеле - ние си имам цели 2 заврантулки отзад на главата!!!
а, честито!  Joy

# 280
  • Мнения: 1 098
Рени, космонавтчето е супер- и аз искам Joy Искам да ви питам децата ви колко често спят в ръцете ви? Моят така мн обича,ама май не е мн полезно за гръбначето. Вие какво мислите?

# 281
  • София
  • Мнения: 3 414
Мойте слушат Алла П. и реват,аз отивам да хвърля във фурната едни дробчета и едни картофки че ще пием бира в тоя студ.
Рени готини дрешки!Искре това значи че ще е инат,на кой се е метнал?Кирова честито  bouquetда ти е жив и здрав!marisasavлюлящото ви устройство какво е снимка имате ли?
До после! Hug

# 282
  • sf
  • Мнения: 10 251
ми моя почти постоянно мми спи в ръцете, че и нощем го взимам и ми спи облегнат на ръката. много се притеснявам, че му се криви врата, ама като е будала  ooooh!
Гоца, от любопитство питам- твойте момчета, всяко ли си има собствени дрешки или им обличаш, което хванеш? замислих се, щото имам една съседка с две момчета, с има няма 2 години разлика и тя абсолютно винаги ги облича еднакво, а на мен ми  е смешно.

# 283
  • София
  • Мнения: 7 242
Повреди ми се бебето smile3514 От обяд е спала само половин час. Поне не плаче много, ама аз пък съм свикнала все да си спинка Crossing Arms

Да се похваля - бях на лекар. Вече съм ок. Каза ми, че всеки момент ще ми дойде /то не че  спирало/.

# 284
  • sf
  • Мнения: 10 251
еее, лекси, то не може все да спят. нали и света трябва да видят- как иначе ще пораснат?!

Общи условия

Активация на акаунт