Татко, с ЮЛЧЕТО излез, мама да отдъхне днес!

  • 8 130
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 384
Ей,пък за две завъртулки не бях чувала-що за чудо е значи!!!  Grinning Wink
Лекси,я кажи кога се усеща,че имуностимулатора действа вече и има ли фаза на криза,в която детето се влошава.Например дерматита на Надина се влоши откак го давам-предполагам,че после ще отмине това и ще стане по-добре.
Абе струват ли си тия вибриращи шезлонги-има ли мнения?  newsm78
За люлка съм пас,че и Надина ще иска,а те са за малки деца.
ОХ,ПАК МЕ ПРЕКЪСВАТ,пак ще допиша.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ината - и от двамата е взел - ама така ни се пада Grinning
Лекси, е то не може все да спи де! Ама ти е кротушка иначе Simple Smile.

# 288
  • София
  • Мнения: 932
Цитат
И ние сме така по цял ден с изключение на половин един час ако я залъжа да си гукаме иначе будна ли е иска само на ръце   и да обикаляме стаите, оставя ли я следва реев, и си я вземам пак веднага не мога да я слушам как плаче къса ми се сърцето, но се моля по бързо да отмине тоя период че... .
#Crazy не се надявай скоро на това. ще става все по-зле, щото колкото повече растат, толкова повече искат да гледат. 4,5,6тия месец е кошмар, щото нито могат да седят, нито да ходят и искат все на ръце. а зимата е още по-ужасно/ тва от личен опит с каката го знам/ първата зима едва я изкарахме  Crazy полудяла бях
Благодаря, че ми каза поне та да знам какво ме чака  #Crazy, май приказката:"Малки деца малки проблеми, големи деца големи проблеми" е вярна.  Laughing

# 289
  • София
  • Мнения: 3 524
Е много сте изписали за 1 ден, имам да наваксвам.
Честит рожден ден на патерица на мъжете на Викито и Х. Кирова!   bouquet
Аз пак имам ядове с лявата гърда- цели 3 пъти то вчера , ужасни са болките. Обадих се на лекаря да го попитам за хапчета за спиране на кърма защото не издържам и се гърча, а лекаря ми вика ми ще търпиш отминава с времето, не можеш да спираш заради това да кърмиш. Отминава ама КОГА? #Crazy направо ен знам какво да правя... мислех да пусна тема в кърмаческия на някой дали му се е случвало защото така просто не може..а иначе си имам кърма и детето си яде, но когато ем заболи не се търпи
ох наоплаквах ви се, извинявайте...
по-натам ще се включа със зимни дрешки че сега исках да се намърморя... ooooh!
снимките от ЮП са супер, както и д решките на Илко Peace
на нас пентаксима ще ни е първия или другата семдица на 14 септ. (2 месеца) или следващата седмица.
за пъшкането- и коки пъшка и сумти, понеже му се ака и голем зор дакато измъти милия златното яйце а няма запек, просто си пръхти. за заспиването, тамън се напапа и заспи и като се зауригва или спи и не се уригва или се събужда само за това и пак заспива. вчера беше много смешен защото яде сумти, урина 2 пъти но не пуска цицата и накрая заспа и ми подпръцкваше Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 290
  • Мнения: 23
И ние да се представим в тази темичка. Моята малка Виктория се роди на 14.07 - 3800, 52 см. Първите 2 седмици наддаде с 1 кг, следващите с 0,500 кг. и сега последните 2 с 0,300 кг. Бях се оплаквала, че периодично по няколко дни отказва да яде повече от 5 минути, обикновено суче по 20. Сега пак е в такъв период и пак съм много притеснена. Отказва да яде от шише, така че не мога да я засека, яде 5 минутки и започва да пищи от колики или пък заспива. Надявам се скоро това да премине, стискайте палци  ooooh! Инъче освен коликите не мога да се оплача от нея - спи си цяла нощ, понякога даже се буди чак в 5,30 и си гука докато я нахраня. Метна ли я в количката през деня заспива моментално и спи по 3-4 часа плътно - много ми е добричка  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт