СЕПТЕМВРИ месец на чудеса да бъде в нашите сърца.

  • 12 483
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден на Ритка и тук. Пожеланията  txtloves 1dating married EFP stork-boy stork-girl baby_neutral 1strollerса си същите:)  newsm59  party023

Рони,не съм забравила какво си говорихме оня ден:)

# 271
  • Мнения: 3 091
Дари, добре си дошла! всички ти стискаме палци! и ще видиш как всичко ще бъде ОК - остана още малко!

Ани, вземи си назална помпичка - едно нещо, с което може да изсмукваш сополки от нослето на бебето! върши известна работа! и също така си купи физиологичен разтвор - аз ползвам Тонимер и съм доволна! слага се в нослето на бебето и някак го отпушва!
гушкайте се! целувки

# 272
  • Мнения: 7 114
Рони,не съм забравила какво си говорихме оня ден:)

С ластиче или без ще сте?  Mr. Green

# 273
  • София
  • Мнения: 1 098
Много благодаря на всички за оказаното ми Фнимание, черпя с по  Misc Baby Bottle  party023 beer2  beer3 beer ( кой каквато я обича, тъмна, светла ... ) Wine Glass  ( има и за любителите на маврудеца) . Днес ми е едно такова щастливо ...  Crazy , от години не съм се чувствала така, много хора ме зарадвахте, БЛАГОДАРЯ ВИ.  Heart Eyes  Hug Много силно ви целувам и прегръщам

# 274
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ей това много ми допадна и се присъединявам с цялото си сърце!
Честит рожден ден на Ритка и тук. Пожеланията  txtloves 1dating married EFP stork-boy stork-girl baby_neutral 1strollerса си същите:)  newsm59  party023

Ралунчо, силно се надявам всичко, което вече ти пожелах, както и прекрасното съчетание от емотикончета на Ники да те стигне много, амам ного бързо!


Рони,не съм забравила какво си говорихме оня ден:)

С ластиче или без ще сте?  Mr. Green
Сега вече умрях от любопитство...  Crossing Arms

# 275
  • Мнения: 219
Ритка и от мен едно голямо Честит Рожден ден!! Да си жива ,здрава и много щастлива! Нека Бог да те дари с каквото имаш нужда!!!   bouquet
Мерси  за почерпката  Heart Eyes  Hug  bouquet

# 276
  • Виена
  • Мнения: 1 247
mcheuz, то съвсем наближило вече събитието при тебе! 32 седмица... Браво! Остава ти последната отсечка!  Mr. Green

# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 003


Рита нека всяко цветенце да бъде твое желание, което да се сбъдне!

# 278
  • Мнения: 651
Ритка, честит рожден ден, мила моя! Нека усмивката не слиза от лицето ти. newsm51 smile3525 newsm51
Дари, радвам се, че вече си си вкъщи и ти пожелавам следващото влизане в болница да е заради появата на бебчо Hug.
Аз преди малко се върнах от ФМ - всичко е наред и бебчо има пишка  Mr. Green, т.е. и моето шесто чувство се оказа вярно. Сега се движа странно и се хиля малоумно, ама не си бях виждала човечето от почти месец и ми беше притеснено.
Гушкам ви всичките и ви пожелавам приятен уикенд. Hug

# 279
  • Мнения: 1 369
Сега вече умрях от любопитство...  Crossing Arms

Там е работата,че и аз умрях от любопитство,когато го прочетох...а се предполагаше,че трябва да разбера от раз... свързано е с развяване на коси и куфеене:)  Аз си изкарах много приятна вечер, послушахме музика и някои хора покуфяха, после похапнахме оскъдно, но затова пък с кеф изядох 2 топки сладолед за десерт:)
 Весе,май и аз, и не само аз познах:) Честито ви пишка:) Радвам се,че бебчо е ОК:) все така добре да се отглеждате! Като гледам го преполови вече:)времето си тече,не се шегува...
 Рени, радвам се да те мерна,как сте?

 Хубав уикенд на всички!

# 280
  • Мнения: 388
Честит рожден ден Рита!
Много любов, здраве и догодина да празнуваш с най прекрасния подарък!



На всички много Целувки! От Грета и от Мен!
Шер, Кики  Ники -много се надявах да се видим
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 281
  • Мнения: 7 114
Весе, вчера един добър човeк с корем ми каза, че очаквал а ти се обяснят в синьо.  Grinning
Не само ти имаше предчувствие.  Heart Eyes

Манджата на Ники освен че беше недостатъчна, беше и целулозна. Къде я Аничка да й повтори, че целулозата е манджата на истинската манджа?  Mr. Green Точно снощи ви видях хубавия голям Джими`с срещу вазе. И се почуствах малко мината, че превозът в София е толкова по поръчка.  Mr. Green
Някои покуфяхме Crazy. Вратлето ми си е здраво обаче. Куфеенето не било достатъчно `начи.
Не сте се научили, че когато пиша нещо само аз мога да си го смеля и то не винаги.
 Crazy

Добро утро!  bouquet

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 18:36 от рони

# 282
  • Мнения: 3 091
нищо, рончо! ще го преведеш като пийнеш 2-3 кафенца

 Joy hahaha Joy hahaha

# 283
  • Мнения: 1 409
Рита,честит рожден ден миличка.Желая ти да си здрава,все така усмихната и в скоро време мама на найпрекрасното бебе.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз малко със закъснение се включвам,но е от сърце.
Ох,ние имахме ужасна нощ.Милото ми бебоче беше с ужасни колики и цяла нощ се носихме на ръце.Толкова много го болеше,че чак сълзички му патекоха,не бях виждала толкова малко бебе да плаче със сълзи.И познайте,ревнах и аз със него.Уж бяха изчезнали гадните колики,обаче не.
Иначе сме добре Марти расте с пълна сила и когато не го боли пупата е голям купон.
Сега ще го извеждам ,че времето е хубаво и после пак ще се появя.
Дари,добре дошла.Радвам се ,че и двамата сте добре.Дано и за напред да е така. Hug Hug Hug

# 284
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Даренце, мила, зло да те забрави, че не те поздравих вчера! Прости ми! Ама нали знаеш, че съм  smile3537
Весе, честита пишона!  Mr. Green Ще обменяме опит за това "Как се възпитават момчета"   Wink  Сега чета една книжка с това заглавие.
А пък аз какво си запредставях за сценарий слид диалога между Ники и Рони...  Flutter Пу-пу! Дано по-скоро да се сбъдва  Whistling
Цунки и гушкаци на всички!  Hug Hug Hug
Бременните да се пазят в тоя преходен сезон от зарази и бацили! Тъпчете се с плодове и зеленчуци, защото вече и Филип знае, че "Зеленчуци, който не яде, той голям не ще да порасте!" и май се опитва да ме заглушава като му пея, ма  аз продължавам да издевателствам над слуха на бебето си  Mr. Green
Ники, готов ли е БХС?
Обещавам тържествено, че идното лято ще доведа Филип да се запознае с прекрасните дами, които нараждахте и чакаме да народите, както и с конкуренцията в лицето на страхотните мъже!

Общи условия

Активация на акаунт