Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Привет мами, и аз съм от ранобудните, ама чак сега се докопах до компа. Будна съм от 5 часа и сега вече така ми се спи. Бях будна заради постоянни болки ниско долу на корема. Ама сега ми поминаха.
Мише моята докторка съди че ще раждам скоро от факта че шкембата ми е много паднала надолу, та даже и на мен ми пречи да седя на стол. А и като видя на ехографа, каза че бебо е слезнал много ниско. Във вторник смятам да си направя една консултациика с лекар от болницата, ако устискам до тогава. Вкъщи на никой не му се вярва че ще раждам скоро и всички си питат ушите и никой нищо не прави, а мен ме е страх аз да се разчистя за да не родя и само беснея. Ама ще взема ада спра да се тормозя и ще им оставя всичко да оправят сам като вляза в болницата...
Хайде да се появява вече първото истинско септемврийче. Ама виждам че бебовците за близките дни хич не са се разбързали...
Хекси съжалявам че си останала разочарована днес, но стискам палци в понеделник да изпишат твоя мъник. Не се притеснявай за жълтеницата. Мъжа ми са го лекували 20 дни от жълтеница, но после всичко е било наред.
Успех на всички и чакаме хубави новини днес!!!

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета вече ъсм качила снимки на Влади

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=166098

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 217

Къде бе, миличка? Отваря ми се заглавната страница! Какво да правя? Светни мен невежата! Praynig

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
във Нащо албумче Лудмилче..ама защо така се отваря заглавната страница незнам...Снимките са в НАШЕТО АЛБУМЧЕ на Септемврийките

# 19
  • Мнения: 368
Привет и от мен днес
Влизам да шпионирам имаме ли бебета за днес, ама още няма Simple Smile

Людмилче, влез с името и паролата. Влади и всички бебоци са тооолкова сладки, че направо искам и аааааааааз вече!

Черпя виртуално по случай именния ден на мъжа ми и стискам палци запътилите се мами да имат успешно и леко раждане!

Луканка вчера е била на пангара. Чакаме отчет от нея.

Катринко, моят корем също ми пречи да седя и си го пускам между краката (както мъжете с мъжкото достойноство  Mr. Green), ама не ми казаха, че скоро ще раждам. Както и да е. Не се притеснявай, когато дойде, тогава. И ние вкъщи нищо не сме приготвили - това ще се случва докато съм в болницата, така че аз не съм се хич притеснила.

Целувам ви всички и стискам палци!

# 20
Запис и аз в новата тема.
Hexina моя термин е 2 ( сляли са се с мамите от 1 ) не че е от кой знае какво значение, ама да кажа аз.
На мен днес ми е мн. смотано от сутринта още. Хапнах една вафла и веднага я върнах после легнах и до ся се въртях в леглото ся ще се мъча с няква попарка да видим ко ще стане ( че ми е нещо празно на коремчето ) ... ама да не ви занимавам с глупости..
Отивам да гледам снимчици... Гуш на всички мами и бебчовци  Hug Hug Hug....

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
във Нащо албумче Лудмилче..ама защо така се отваря заглавната страница незнам...Снимките са в НАШЕТО АЛБУМЧЕ на Септемврийките

ВИДЯХ ГО!  Hug Hug Hug
ПУ-ПУ-ПУ! Да Ви е жив и здрав и само радост да Ви носи!
Сякаш на теб прилича. Не съм виждала таткото, но така ми се струва.

Хайде, и аз вече искам да си гушкам бебчето!!! Cry Cry Cry

# 22
  • Мнения: 295
И аз да се запиша в новата тема Laughing

Днес викахме поп да освещава апартамента..въпреки,че за сега няма да живеем тук,но пък този дом ще бъде първия,който бебето ще прекрачи.

За обрязването нямам коментар...по-скоро като бъдеща мъжка майка ме вълнува забелването на пишчето,и знам ,че понякога след инфекция може да се наложи обрязване....

Искам да питам кърмещите и по-запознатите....нали като почнем да кърмим трябва да пием течности...Аз по принцип пия страшно много минерална вода.В тази връзка четох някъде,че по време на кърмене не трябва да се пие високо минерализирана вода,каквито са повечето минерални(освен изворните де),че минералите тормозели бъбреците на бебето.
Та има ли такова нещо,защото аз наистина пия само това??? newsm78

Ани,Влади е голям спящ сладур,да ти е жив и здрав!!!

# 23
  • Мнения: 38

Това за хигиената го кажи на технологи4но най-развитата нация в света, която в 21ви век продължава да обрязва над 2/3 от мъжката си популация...  Rolling Eyes


Ми толкова им е хигиената на представителите на мъжкия пол на "най-развитата" нация на света явно и хората вземат предпазни мерки...  Wink Mr. Green

Не знам каква жега е при някои от вас, но в Русе вали от през нощта та досега - гърми, трещи, святка се и ту вали, ту спира и е много мрачно, чак лампата трябва да пуснкам на моменти. Дано и при вас да разхлади скоро.  Peace

Ани, голям сладур е малкият юнак - да ти е жив и здрав!  Grinning

# 24
  • Мнения: 518
Запис Hug
Видях снимките на нашите бебоци - от нашите гарджета по-хубави няма Simple Smile
Ани, страшни бузки има синковеца ти Party - да ти е жив и здрав  bouquet

# 25
  • Мнения: 17
Ето ме и мен в началото на новата темичка. Дали ще си имаме септемврийче на 01.09.?
На всички именници – честито, да са живи и здрави и много щастливи.
Bebe, предизвиканите раждания протичат много по- бързо, защото многократно ти увеличава контракциите това, което ти вливат. Единствено кофти е, че е по-болезнено от обикновено, доколкото знам, защото имам опит само с предизвикано, не мога да кажа за естествено настъпило, така че няма страшно, ще е по – кратко в този случай.
Беърбейби, май сме си взели мъже – мечта с теб, че и къщовници.
Ками, вярно е това за минералната вода, защото може да преминерализираш бебока( доколкото знам- да не се смее някой наистина запознат), но можеш да минеш на Девин с розов етикет- тя е ОК за бебета. Аз от 4-ти месец започах Зима флуор за зъбите, но една позната докторица ме посъветва да ги спра- на някакъв скорошен техен семинар и обяснили, че имало случаи на малформации- да не взсемат сега да се ошашкат мамите, които са решили да се погрижат отсега за здравината на зъбките на своите бебоци. Тогава звъннах на моя близка стоматоложка, която каза, че това става само ако предозираш- т.е. повече от 2 чаши на ден Девин син етикет например. Тогава си купихме кана Брита и пия само от нея, че еленската вода е с отвратително много варовик, иначе на желязо и флуор си е супер, ни казаха в ХЕЙ-то, но заради пустия варовик не смея да я пия направо.

# 26
  • Мнения: 258
Здравейте сладури!!! Ние от вчера сме си вкъщи и още се ориентираме в обстановката. Аз имах малко усложнения при раждането и се наложи да останем  по-дълго в болницата ooooh! Сега се нагаждаме една с друга и се опитваме да се кърмим, макар че имам известни проблеми с кърмата и съм притеснена. А зверски много искам да се кърмим! Много, много благодаря на всички за поздравленията и страхотните пожелания newsm51 newsm51
Честито и на другите септемврийски майчета сдобили се със сладки бебенца  bouquet
Ще пиша повече как е минало всичко като влезем малко в график, че сега е голяма лудница и дезорганизация около нас. Имам и толкова темички да чета.. ooooh!
Успех на всички бъдещи майчета! Не е страшно да знаете! Резултата после си заслужава отвсякъде Blush Heart Eyes
Целувки от нас с бебе Ивета!
Скоро пак ще се включа.

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добре дошле на мама Тиара и бебе Ивета! newsm51 newsm51 newsm51
Желая Ви много щастливи мигове и хиляди усмивки!  bouquet  bouquet  bouquet

Павлинче, аз от собствен опит да споделя, че не винаги предизвиканите раждания протичат по-бързо. С Валя раждах около 6 часа и половина. Всичко е строго индивидуално. Но каквото и да се случи, колкото и да продължи-резултатът си заслужава всички мъки. А и ако все пак екипа, който те изражда е и човечен-то тогава е безценно.

Пожелавам на всички по леко и по-бързо раждане!  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 76

Да ти е жив и здрав Влади ! Много е сладичък, едно чудесно бебче Hug Hug Hug
Чак не мога да си представя как бебчовците са стояли толкова натясно съвсем доскоро.   newsm78

# 29
  • Мнения: 1 425
Да се запиша и аз.
Аничка голям сладуранко тоз твоя мъж бе..............
Да го нацелуваш едно хубавооооооооо от нас. Party Party

Общи условия

Активация на акаунт