Отговори
# 225
  • Мнения: 194
bebe_to,не се притеснявай миличка,всичко минава и се забравя!найстина за около 40-50 мин. вече ще си мама!не е особенно приятно усещането,но не боли!!!и както ти казаха вече няколко мами НАЙ-ВАЖНОТО Е БЪРЗО ДА СЕ ИЗПРАВИШ НА КРАКА!!!КОЛКОТО ПО-БЪРЗО(СЕ ИЗПРАВИШ) ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАШ!!!В болниците си има рехабилитаторки,който са много внимателни и ще ти помогнат да стъпиш бързо на крака,аз си се изправих сама още вечерта след секциото,защото исках да видя нашите,а нямаше кой да ми помогне и си станах  Mr. Green!та...миличка колко бързо ще се възстановиш зависи до голяма степен и от теб!по време на операцията не боли,а след нея..поносимо..особенно като знаеш.,че вече е минало и ,че имаш най-сладкото нещо на света...е още по-поносимо  Winkстискам палци всичко да мине бързо,безпроблемно и бързо да се възстановиш!!!!!!!!!!  Praynig  Hug   bouquet с теб сме!!!!!!

# 226
  • Мнения: 295
Хекси,браво,че си гушкаш бебо у вас вече Peace Simple Smile

Бебе-късмет утре!

Аз пък от няколко дни съм станала такава г Simple Smileезла,само се гушкам и потърквам у мъжа ми-чувствам се точно като котка:)
Само дето не съм почнала да мъркам,ама изпитвам нужда все да ме прегръщат и гушкат...

# 227
  • Мнения: 1 199
Ескарина, трябва да отидеш веднага на лекар. Може и много малко да изтече, но тръгнало ли е, не трябва да се чака. Много майки се съмняват дали са им изтекли водите или не са се изпуснали, ходят в болницата и питат, никой няма да ти се изненада или ядоса ако отидеш в болницата с такъв въпрос.

Хекси, честито ти момченце вкъщи Hug

Бебе, утре вече ще е свършило миличка, виж колко мами със секцио са супер доволни.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 22:03 от heureuse

# 228
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Ескаринче, и аз мисля, че веднага трява да отидеш в болницата. По-добре да те върнат, отколкото да ти се случи нещо вкъщи и да се паникьосаш съвсем.
 Спокойно, в крайна сметка нали това очакваме-да дойде великото събитие! Hug Hug Hug

Хекси, моите искрени поздравления за пълната Ви къща!  bouquet  bouquet  bouquet
Сега нека малчо свикне с обстановката и Вас и постепенно ще почне и да цоцка. Търппение и постоянство, както казаха вече всички преди мен! Успех, миличка! Praynig

# 229
  • София
  • Мнения: 320
Ето ме и мен, аз смятам също утре да се занеса за лекцията на училището. Иначе след днешната консултация ми е още по-объркано. Лекарят пита: " Ми тебе кво ще те правим сега". Аз викам "Ми не знам", а той:"И аз не знам". Можело да се пробва и нормално раждане, но по-щадящо newsm78, ама съм била граничен случай, хем може и да може да излезе бебето, хем - не. Ама не могло да се каже със сигурност  ooooh! и в крайна сметка на 18.09. ще се решава уж окончателно какво ще правим. Ама на мен ми се струва мнооого далече и като се замисля е съвсем възможно да взема да родя до тогава. А нали в 9-тия месец се ходело всяка седмица на консултация...
Вече на знам какво да мисля.  Tired Ще гледам поне да си стегна багажа тези дни, ък каквото стане...

# 230
  • Мнения: 690
Хекси, честито ти момченце вкъщи  Peace важното е, че сте заедно, а за кърменето с по-голяма упоритост ще се справиш  Hug
Бебе, само спокойно, несе притеснявай, всичко ще мине нормално  Peace
Честито на новите мамита   bouquet

# 231
  • Мнения: 415
Hexina браво че сте си заедно в къщи вече! много се радвам, и другото ще се оправи.

# 232
  • Мнения: 98
Escarina, така както го описваш не ми прилича на пишкане. Както съветват и другите момичета, нека те види доктор, колкото се може по-скоро! При една бременна жена нищо не е елементарно и просто. Успех!

Бебе_то, стискам палци! Помни - свършва се и ще гушаш бебок!

# 233
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Hexina, много се радвам, че вече сте си всички заедно у дома! Hug Най-важното е това; с храненето на малчо ще се оправите по един или друг начин. Heart Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 8
Честито на всички нови мамита и техните бебчовци !   bouquet
Хексина, радвам се, че най-накрая сте се прибрали с Алекс в къщи  Hug От тук нататък всичко ще се подреди .
Бебе_то стискам ти палци за утре  Praynig Ще видиш, че всичко ще свърши много бързо и ще го забравиш, като гушнеш бебчо.
Анири, болничният при преносване се издава от ЖК задължително, а не от болницата, където раждаш.
Аз да ви се оплача, че нощес отивайки до 00 и паднах в коридора. Добре, че се усетих та се подпрях на колене и ръце, та на бебчо нищо му няма  Embarassed Ударих му един порядъчен рев, мъжа ми излетя от леглото да види защо се дера посред нощ и после ми се накара едно хубаво. Днес освен всички други екстри към бремеността, сега и куцам  Blush Оплаках ви се, сега отивам да полегна
Желая на всички запътили се към АГ да мине леко и колко се може по-безболезнено  Hug

# 235
  • Мнения: 17
Бебе, успех утре.
А за лецитина писах цената за разфасовка от 80 бр. , защото не си струва по – малка- все пак си излиза по – скъпо, не съм искала да ви плаша- нали не пишем тук да се плашим,я?!
Хекси, честито ти бебче вкъщи. Най – накрая да се успокоите – само остава да оправите и манджата и ще сте супер. Дали не е по – добре да му даваш изцедена кърма в този случай?
Веселка, къде се загуби, вече си мислех, че сте се увеличили и се криете. А и Беърбейби ми се губи, както и Ина и още доста мацки.
Кате, внимавай, бе мацко- баш на финала няма да правим глупости, я?
Хайде, лека нощ от мен и успех на тези, които ще се бебят нощес, утре и вдруги ден, че ние сме на консултация утре и мислим да довършим покупките и да останем на гости в Търново за 1-2 вечери, че после като ми свалят конците започва голямото лежане до финала.

# 236
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Анири, болничният при преносване се издава от ЖК задължително, а не от болницата, където раждаш.

Но предполагам, че се издава след раждането? Понеже иначе не се знае за колко дни да го пуснат... А и докторицата от моятя ЖК е в отпуска...

# 237
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Анири, болничният при преносване се издава от ЖК задължително, а не от болницата, където раждаш.

Но предполагам, че се издава след раждането? Понеже иначе не се знае за колко дни да го пуснат... А и докторицата от моятя ЖК е в отпуска...

Точно така, след раждането.

# 238
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Благодаря ви, момичета! Hug

# 239
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Време е за лека нощ, мили дами! Sleeping

Приятни сънища на тези, които ще спинкат и леко раждане на тези, които са решили да го сторят тази нощ. Praynig Praynig Praynig
Че то днес без щъркелчета останахме, т.е. вчера.
Дано днес щастието споходи колкото се може по-вече от нас. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт