Кой е "вашият" филм?

  • 11 729
  • 224
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
Форест Гъмп.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 865
А някой гледал ли е Run Lola Run (Бягай Лола) - много свеж, различен...

# 47
  • Мнения: 669
А някой гледал ли е Run Lola Run (Бягай Лола) - много свеж, различен...
Да. Мисля, че е стар, поне 6 години.. И немски, нали? Свеж и различен е точното определение.
А аз къде забравих"Танцьорка в мрака". Едва ме изнесоха от киното. Толкова дни след това мислех за него. Може би защото ме засяга и професионално..Велик, велик! А за Бьорк не искам да говоря.Тя взе "Златен глобус" за ролята си. Невероятна, брилянтна актриса, тя дори не играеше, направо не знам как да го нарека...

# 48
  • Мнения: 995
Филмите, които са ме грабнали в последните години са много малко. Рядко ме изненадват, но тези са успели:
"Животът е прекрасен"
"Легенда за пианиста"

Има и още няколко, но написах само тези, защото първо за тях се сетих.

Не бих играла в тях, нито пък бих ги режисирала, други да се справили перфектно.

# 49
  • Мнения: 4 290
Ново кино Парадизо,Малена,Криминале,Обичайните заподозрени,Писмо в бутилка,Kill Bill

# 50
"Коса" на Милош Форман

# 51
  • Мнения: 1 685
Колкото толкова.
Не ща да играя в него, обаче, защото бих искала ролята на Никалсън, а надали бих се справила по-добре Laughing

# 52
  • Мнения: 4 555
Да, ето този наистина ме разтърси из основи  Peace

Някой по-напред спомена и 12 маймуни и Гатака - също много "мои" филми.
Като малка Гатака ми беше направо филм фикс-идея, бях луда по него и все още намирам доста интересни идеи, след толкова години...

# 53
  • Мнения: 2 070
Moстовете на Медисън с Клинт Иистуд и Мерил Стрийп

# 54
  • Мнения: 2 491
"Адвокат на дявола"
"Усещане за жена"
"Играта" с Майкъл Дъглас
"Кубът"
"Матрицата"
"Предай нататък"
"Месец любов" с Чарлийз Терон(много я харесвам Heart Eyes)

Сценарист искам да съм на всички филми на С. Спилбърг Wink

Ще допълня...

# 55
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Дяволът носи Прада

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Филма е "Усещане за жена" просто няма такъв филм.... незнам дали е заради Ал Пачино но... направооо незнам какво да кажа.Страшен е!!!!!!!Друг много хубав е класиката "Кръстника"   Peace

# 57
  • Мнения: 2 401
Амадеус - Милош Форман.

# 58
  • Мнения: 11 607

АМАДЕУС

Не вярвах,че има и друг като мен........ Другите филми,които са ми бръкнали в душата са - Изкушението Шоушенк и Пианото.......Не обичам да гледам филми, но специално първият(за Моцарт) мога да го гледам всеки път, когато имам време, знам и репликите на героите дори!

# 59
  • Мнения: 669
Амадеус-режисьорската версия!
Коса
 newsm20

Общи условия

Активация на акаунт