Изпирате ли новозакупените дрехи?

  • 10 861
  • 233
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 674
Задължително  врътвам в перялнята, после в сушилнята новозакупените дрехи ...преди да ги облечем.

# 211
  • Мнения: 928
Задължително  Naughty не се знае колко жени са ги пробвали преди мен.
Преди 2 години след едно "турне" по магазините се сдобих с някаква гъба, която лекувах около месец  #Cussing out

# 212
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Втрещена съм от резултатите: около 30% не перат  #Crazy
Отговора, който ми дойде е "Не, не ги пера с етикетите ги нося"

Ахъм, и с торбата ги на'лузвам даже Mr. Green Айде стига истерии, който както иска тъй да си носи новите дрехи.

# 213
  • Мнения: 83
момичета искам да попитам,вие не пробвате ли дрехите който купувате?
Или купувате, изпирате ги и после ги пробвате?
много на вътре приемате отговорите на хората, който са дали малко по различен отговор от вашия-всеки има глава на раменете си и може да прецени.Не искам да засегна никой-разбира се

# 214
  • Варна
  • Мнения: 692
Пера без да се вманиачавам - по-дебели пуловери и връхни дрехи - не! Но я си представете някоя блузка например през колко ръце е минала преди да стигне до мен - ръцете на шивачката, транспорт, ръцете на продавачката, ръцете на многото клиенти докато е на закачалката, няколко проби....  Stop

# 215
ПЕРЕТЕ ДРЕХИТЕ -какво розово лишейче лепнах..Лекаря като ме видя ме попита ,какво си купи и не пра.....Купих едно яке ,няма как да пера...но факта е че цялата съм в лишей.Не става въпрос за вманиачаване ,а за здраве

# 216
  • Мнения: 1 541
Shocked Не, никога не пера нова дреха! Като чета ми се струва много от вас да са някаква манячки на чистотата.  Whistling (офф: странен ми е само контраста между  вманячаването в  собственната хигиена, и свинщината наоколо  newsm78)
А въздуха който дишате, водата, която пиете, храните, които поглъщате....тях как ги хигиенизирате предварително?  Thinking Щото там пък какви отрови има....  ooooh!

Да не говорим за замърсяването и натоварването на околната среда с ненужно пране (прахове, вода, електричество!).

А така, сестро! Каза ли им го на тия маниЯчки!!! Аз даже и ръцете си спрях да мия вече- сутрин и вечер стига- какво, да не съм стерилна  Crossing Arms А храната си никога не съм я мила- доматите с колците и картофите с кълта готвя. Направо си написала моите мисли  Peace

# 217
  • Мнения: 782
Пераааааа ги!

# 218
  • Мнения: 1 464
Винаги пера!Дори ме е гнус да пробвам в магазина непрани Sickзнам си размера,на детето на мъжа знам кой модел ми отива и кой не!Как ще излезна с дреха от магазина и ще стоя цял ден с нея Naughtyне това не ми харесва Naughty

# 219
  • Мнения: 2 908
Зависи-по-често изпирам всичко,друг път бързам да го облека и не го изпирам-бельото винаги изпирам Sick,говоря за връхни дрехи-тях от бързане и кеф да облека може да не изпера веднага.На детето всичко изпирам.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Всичко ново изпирам....не си мислете,че по шивашките цехове е чисто като в Аптека.

# 221
  • Силистра
  • Мнения: 288
Абсолютно всичко пера, не мога да си представя да го облека преди да мине една вода през  него

# 222
  • Мнения: 3 092

обикновено мерака ми да облека новото нещо надделява над мисълта, че е мръсно
понякога и аз споделям тези чувства Grinning-става дума за дънки или някой пуловер Wink
Бельото обаче винаги го изпирам! Grinning

# 223
  • Мнения: 20
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

# 224
  • Мнения: 172
По принцип пера, но палта не давам на химическо след закупуването им. Също ми се е случвало, излизайки по някакъв повод, в последния момент да преценя, че нямам подходящо облекло и буквално минути преди събитието купувам ново и съответно отлагам прането.

Общи условия

Активация на акаунт