Ползвате ли...

  • 2 373
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 984
Без излишни емоции, моля, просто ти навести кофата първа hahaha Жива, здрава..
И какво искаш да ми кажеш, че те заливам с ЛС ли?
Темата беше в Споделете, а ти се вметна, че "Вомистусхил"-а е вреден. И какво, да занимавам всички с повръщането на моето дете ли? Просто те попитах учтиво, ти ми отговори учтиво - какво искаш, а?
Не се заяждай "нещо", че ще прекалиш...и нали знаеш скуош до скъсване! И после пак ще ревеш, че никой не те харесва.
Това не е за тези тема. Ако толкова не ми харесваш ника имаше си тема "Кого мразите във форума" или нещо подобно - изровия и ме наплюй колкото си искаш...не пречи на хората да споделят личните си интереси...после що него харесвали жените и що си нямал приятелка - че кой ще те изтрае тебе?! Да не вземеш да пуснеш тема сега "Защо си нямам жена?"
Извинете ме, млъквам!

# 46
  • Мнения: 103
Без излишни емоции, моля, просто ти навести кофата първа hahaha Жива, здрава..
Не се заяждай "нещо", че ще прекалиш...и нали знаеш скуош до скъсване! И после пак ще ревеш, че никой не те харесва.
Това не е за тези тема. Ако толкова не ми харесваш ника имаше си тема "Кого мразите във форума" или нещо подобно - изровия и ме наплюй колкото си искаш...не пречи на хората да споделят личните си интереси...после що него харесвали жените и що си нямал приятелка - че кой ще те изтрае тебе?! Да не вземеш да пуснеш тема сега "Защо си нямам жена?"
Извинете ме, млъквам!



Аз не те мразя, а не те харесвам, разликата е в градацията. Не си ми близка, че да те мразя. Нито пък си ми толкова важна. И не, нямам нужда да ходя в друга тема и да съскам срещу някого, както виждаш казвам си директно нещата. Wink

А иначе забавен пост си написала - мисля, че хората казват големи истини, когато са във вихъра на емоциите си.. трябва по-често да те ядосвам - току виж още доста неща науча за себе си в частност и за мъжете по принцип, които ти така добре познаваш явно.. лесно лепиш етикети Whistling

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 14:42 от Hamaelleon ™

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Да ви отделя ли постингите в отделна тема за бой или ще преминете на лични?

# 48
  • Мнения: 103
Не, няма сми, приключихме. Аз поне..

# 49
  • Мнения: 2 070
Чак такъв интерес към особата ми не съм забелязала, да ми пишат на лични и да ме тормозят... че и да ги игнонирам... Не го приемам форума и взаимоотношенията тук чак така насериозно и драматично.

# 50
  • Мнения: 1 938
Не, не ползвам!

# 51
  • Мнения: 3 521
До сега не съм я ползвала Thinking.

# 52
  • Мнения: 6 362
Включвам се само за да подсетя, че функцията може да се използва и с друга цел.
Когато в полето за игнор се напише звездичка *, то се спира получаването на всички лични съобщения.
Аз ползвам тази функция за спиране на всички лични съобщения, когато не съм на линия по-дълго време (например докато бях на море), за да не се сърдят хората, че не отговарям.



# 53
  • Мнения: 103
Да, Бу го разясни това по-горе, полезно е.

# 54
  • Мнения: 6 155
Не я ползвам. Не ми се налага Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6 207
При такива неприятни ЛС съм действала на принципа, внимавай какво пишеш, че ще го пусна във форОма да те видят всички колко си мила. Действало ми е безотказно. Не съм знаела или е нямало такова нещо.

# 56
  • Мнения: 677
Да изпусна злобно ЛС?! Ха, да не съм луд...Никога не бих я използвал.

# 57
  • Мнения: 4 799
Дори не ми е направило впечатление, че има такава опция. И като го игнорнеш какво? Предполагам само лични няма как да ти пише...

# 58
и аз не съм я ползвала
явно все още не съм подразнила  никой
щом нямам злобни коментари относно моята особа
за което съм благодарна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт