Камилско копито

  • 29 294
  • 182
  •   1
Отговори
# 75
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Този феномен го има и при мен, но само поради факта, че съм раждала и тъй като съм доста по-дебела, а дрехите са ми отеснели .... бла бла - абе не искам да си сменям гардероба, а да се намърдам пак в старите ми дрешки ... Ама май много искам  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 2 631
Сигурно заради темата, ама днес след работа само камилски копита виждах на улицата  Joy Joy Joy
Че ти като вървеше по улицата къде гледаше през цялото време Mr. Green

Към копитцата  Laughing
хахаха
На харизан кон зъбите не се гледат, ама на мома копитцата  Joy

# 77
  • Мнения: 4 841
Развалихте ме, ей  Twisted Evil
Никога не бях оглеждала чаталите на жените по улиците, а откакто прочетох темата, само това правя. И да, забелязах мноооооого повече, отколкото очаквах. И понеже определено не ми се е случвало, задавам си естествения въпрос - не боли ли? А ако не боли - не е ли възможно да дразни в приятния смисъл някои деликатни места и затова мацките да ходят така - ти си ходиш, а ръбчето ти прави скръц-скръц по кл...ра?
Изпростях  Embarassed

# 78
  • Мнения: 4 586




А на момченцата как се казва прецвъкнатото.

# 79
  • Мнения: 984
А на момченцата как се казва прецвъкнатото.
слонски ушички Joy

# 80
  • Мнения: 48 163
вчера загледах прогнозата заради вас, еми и по двете програми бяха с поли мацките... да не са чели тука и да са се притеснили newsm78

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
вчера загледах прогнозата заради вас, еми и по двете програми бяха с поли мацките... да не са чели тука и да са се притеснили newsm78
Днес сутринта не беше с пола Mr. Green Извърташе се на една страна, но все пак ефектът беше поразителен.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 176
вчера загледах прогнозата заради вас, еми и по двете програми бяха с поли мацките... да не са чели тука и да са се притеснили newsm78
Днес сутринта не беше с пола Mr. Green Извърташе се на една страна, но все пак ефектът беше поразителен.
Може би, изискванията за водещите са все жени с изразено камилско копито. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 48 163
е,ама аз мога да гледам само вечер
тази вечер пак ще гледам
специално

# 84
  • Мнения: 2 631
Еми за да не им се получава камилско копито да си подлагат нещо  Crazy

# 85
  • Мнения: 984
да си подлагат нещо  Crazy
Чудя се, какво може човек да си "подложи" Joy Joy Joy, за да замаскира цепката? Laughing

# 86
  • Мнения: 48 163
да си подлагат нещо  Crazy
Чудя се, какво може човек да си "подложи" Joy Joy Joy, за да замаскира цепката? Laughing
ежедневна превръзка? newsm78

# 87
  • Мнения: 516
Mишмиш, да се подложи на диета, щото са му тесни гащите е най- добре. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 4 447
да си подлагат нещо  Crazy
Чудя се, какво може човек да си "подложи" Joy Joy Joy, за да замаскира цепката? Laughing
ежедневна превръзка? newsm78

трябва да е нощна Whistling

 Twisted Evil

вчера си харесах един панталон, тип гащеризон, не го купих, въпреки,че беше намален, защото ефетка на камилата беше по-ра-зи-те-лен, за пръв път ми се случи това!

# 89
  • Мнения: 2 631
онзи бански, дето го бяха пуснали в една друга тема  Crazy, дето е като превръзка, хахаха
Абе много неща може да си сложи, ако е достатъчно креативна, друг е въпросът ще и стане ли след това съответния панталон  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт