Септемврийска 03-09/09/2007 седмичка за всички

  • 4 865
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Привет на всички,
Бебинщайн-лека бременост мила Simple Smile а колко хубава новинка   bouquet

 Ralfieta- готин т'оз Иван,брей Simple Smile голям бонбон Simple Smile да ви е жив и здрав. Аз май други негови снимки не сам виждала.Голям сладур.

Иван е по-добре.Все още го мъчи стомашният вирус.Яде милият ориз и сухар,и му е голям зор.Той си е свикнал да си похапва,от вси4ко.Разредихме пътите на ходене,ама не мога да го затегна.Тук при такива вируси не дават нищо.Диета и глад.За сега одържаме положението,дано се оправя.Днес ми казаха да му дам оцет 1 с.л.,незнам какво да правя newsm78, някоя от вас давала ли е? Живичак е,играе,за сега няма повращане....малко се зачудих на оцета.Уфффф извинявайте че ви занимавам с тези неща Embarassed

Бре момичета какъв сняг????Само септември сме newsm78
Пепеляшка-казваи какво се случва покраи вас?
 
Спокоина вечер на всички

П.С. сняг.....аз на плаж се каних да водя Иван ако се пооправи

# 106
  • Мнения: 1 550
Ралфи, да ти е жива и здрава малката рибка Heart Eyes голям сладурко е Ванко  Hug

мамКами, и аз съм чувала за оцет, но никога не съм пробвала  newsm78 при нас се препоръчва шоколад с над 80% съдържание на какао. това съм го пробвала и на мен ми подейства. никак не е вкусен обаче, тоя шоколад. нагарча  Crazy и да, крекери и ориз. до 3 дена и минава. дано утре вече сте по-добре  Hug

босилек, какво сготви за вечеря? български гозби ли приготвяш?

Вес, в уеб сайта на бтв-то пише, че Павароти се е оженил преди 10 години за секретарката си. значи дъщеричката е там някъде  Confused

Пепеляшка, сериозно, ти къде се покри?  newsm78 да не е родила зълвата? надявам се за теб  Praynig или ви затрупа снега Thinking

Астера, много мило, дето са те оценили като леля  Hug

Чумби, при вас наистина ли има слънце? Sick

абе кърмачка след бременност съм бре.. не ми обръщайте внимание Embarassed Blush Mr. Green
Joy Joy Joy
Звезди, умори ме  Hug

хайде лека вечер и от мен  Hug

# 107
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Пепеляшка тук.
Студено, ветровито, но сняг няма. Само това ми липсваше Crazy
Иначе и на мен при днешната разходка ми замириса на зима. Идеше ми следобяда да  #2gunfire мъжа ми, излезли с Мартинското навън да рисуват по плочките...и не му облекъл яке!!!Абе то са някакви мижави 8 ` точно при нашия блок е едно отвратително течение идващо от гората, а той по тениска го пуснал. Мъже  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Сега се моля да не се разболее точно преди пътуването. Хептен ще превъртя...и зълвата не е родила до този момент и..абе не е истина просто.  Close

# 108
  • Мнения: 5 183
Ето ме и мен.
Снощи легнах с Томи да спя и уж щях да ставам и да ви проверя как се развивате Hug, 4е той бързо заспа (без компания не ляга Crazy), но си полежах, позамислих и .... то станало сутрин  Mr. Green Явно съм имала нужда от по4ивка и аз. Та сега съм свежарка!  bowuu Я кажете, има ли мами от вас, 4иито де4ица не заспиват без компания. То ми е ясно, 4е ние с татко му сме при4ината това да е така, а и не ми тежи, но понякога се шегуваме, 4е така, както е тръгнало, до голям така ще я караме, а после някоя друга ще го гушка  Embarassed Crazy Mr. Green

Руми, а ти с шевна машина ли оправяш завесите или на ръка? И аз съм малко "скарана" с тези процедури  Crazy Тук нямам и шевна машина де. Нали уж все за малко си мислех 4е сме тук, а ето 4е ще станат 6 години скоро.

Гери, обявиха те за страхотна леля, а?  Hug Какво по-хубаво от това!   bouquet

Бебинщайн, къде се изгуби  Hug Страхотна новина - 4естито ти бременно корем4е!  baby_neutral

Босилек, в Нова Зеландия съм. както казва една моя позната тук:"Е нЕма по-дале4е, сестро!"  ooooh! А колегата изглежда свястно мом4е, така 4е ве4е сме двама представители от БГ, които да градят имидж на страната и българската националност! bg
Ти купи ли зимни дрешки?

МамКами, как е юнака? Пооправи ли се?
4увала съм го това с оцета, даже съм го прилагала на себе си, но то не е май за слу4аи, като вашия, а примерно, ако след приема на някаква храна се поразстрои стомаха. Оцета уж трябва да го пресе4е, но не и при вирус и такова по-продължително акане. не съм специалист, но с дете не бих експериментирала.

 #2gunfire Моми4ета, извинете ме за този емотикон, но Томи дойде при мен на компа и много иска да го види в действие и ме замоли да сложа и това с "пушките"  #Crazy Той сега е на пиратска вълна малко  #2gunfire (пак в негова 4ест го слагам). Простете, но всеки път, когато използвам "пиратския" емотикон, полу4авам сладка целувка  Heart Eyes

Гушвам ви и бягам да се оправяме и да ходим на градина и ба4кане! Hug

Ралфи, голям 4аровник вашия Ванко! Голяма слабост ти е, нали?  Hug Heart Eyes
А Томи, да ти кажа, никак не се вълнува какво ще му подарят. Мисли само за това, 4е бате Ники (моят племенник) го 4ака там, както и за баба и дядо и леля  Hug





# 109
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Я кажете, има ли мами от вас, 4иито де4ица не заспиват без компания.







Майка аз първа да си кажа че си се приспиваме все още.Не иска сам,трябва да съм в стаята или аз или тати.Няма отърванка.Може да заспи и сам докато гледа ТВ ,ама пак аз да съм около него...сега заспа докато писах един @.Незнам докога така....
От както се прибрахме не иска да стои сам в стаята.Ходи като "лепенка" с мен.Варшим цялата кащтна работа комплект.Преди се заиграваше,гледаше дет. филмчета....сега оставя всичко и идва.Леко е изморително.
Утре ще пиша как е стомахат,оцет не посмях да дам да не влоша нещата.
Лека нощ на всички
Майка спорен ден
 

# 110
  • Мнения: 952
Я набързичко да ви навестя отново  Laughing

mamKami - в чаша вода изтискай един лимон. Това е подходящ лек и против гадене, а и е средство №1 за затягане. Само не знам как вашият Ванко ще го пийне(аз не обичам лимонов сок и никак не обичам да пия това).

pepelyashka - дано да няма изненади от Марти и здрави да пътувате. Стискам палци и това упорито бебче да се показва вече.

bosilek - жените може и да летят по-нашия мъник, но той засега само по каки си пада  Joy. Сестра ми се движи с майчета с момиченца, на които малкия ни мъж не обръща внимание. Но майките на момиченцата и всякакви други каки са дарявани с чаровни и разтапящи те усмивки. Аз все се шегувам, че явно ще се следва принципа Хвани си кака, да те отрака.

Гледам МАЙКА пак се стяга за работа и сигурно Томи пък на градина отива.
Аз обаче ще му оставя тук един специален подарък.

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire ЗА ТОМИ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire



МАЙКА моля те приеми сладките целувки от Томи вместо мен  Wink

Като стана дума за пиратите се сетих за припевчето
Йохохо и бутилка ром

След като имаше нещичко за Томи, ето и по едно питие за вас момичета.
Куба либре за отпускане на душата

# 111
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

В наше село часовниците показват 15:58, така че след 2 мин излизам в уикенд.  Grinning На всички вас ви пожелавам лек петък и приятна почивка след това.

Кафето е готово. Има турско, нес и еспресо, мляко и захар, за който иска. Още чай и прясно изцеден сок, кифлички и палачинки с боровинково сладко. Да ви е сладко!!!

Бебинщайн, честито и лека бременност! Много ме радват такива новини!

Звезди, много ти е закачливо аватарчето! Къде я изнамери тази звездичка. Буреносният облак по не ти подхождаше. Как е малчо, слушка ли? Да го цункаш от мен!

Майка, ами с твоя колега на какъв език си говорите?  Laughing Чудех се какво да сервирам за теб, че то тук следобед. Сандвич с шунка ли да е???  Hug

Milenski72  - аз не съм голяма шивачка. Най-добра съм в правите шевове и тъкмо такива ми трябват за пердетата, а иначе въобще не се наемам да си шия тоалети.

Ралфиета, бързо възстановяване ти желая. Много са неприятни тези настинки значи. А тоз ваш Иван е голям сладур. Не мога да повярвам, че е на 6 месеца вече.


# 112
  • Мнения: 815
Добро утро, момичета!!

Малко късно, тук е 10:45, но аз изплзвам случая да почерпя с едно

Аз се губя малко на хоризонта, но съм в нещо като пред стартова треска....
А и на работа ходя и направо почти нямам време за нищо  #Crazy Shocked

Гледам лафчето върви, все хубави хора тук  Hug  bouquet

Честито на новата ни бременелка Бебинщайн !!!
Само усмивки и лека бременност!!  Wink

Аз изчезвам, момичета!!
След малко отивам на работа  Whistling

Лек и слънчев уикенд ви пожелавам!!!

# 113
  • Мнения: 1 550
добро утро, момичета Hug

Руми, благодаря за кафето Hug а и има ли кой да гледа на турско кафе Wink
аз между другото и прав шеф не мога те тегля. добре, че открих наколенки (така ли се казва  newsm78) дето с ютия се лепят и сега ако Алекс се върне с поредната дупка в панталона на колената, включвам ютията  1ironing и готово.

Ралфи, и наш Алекс се впечатлява повече от мамите на момиченцата и от каките  Crazy и какви целувки им раздава само  Heart Eyes

Пепеляшка, как е Мартин? не е болен, надявам се Praynig това бебе не се ли роди вече newsm78 стегнахте ли багажа?

мамКами, как е Ванкото? по-добре, надявам се  Hug и ние сме така, като ни се наруши ежедневието се водим окомплектовани  Crazy

Майка, наш Алекс още спи при нас  Crazy и винаги оставам докато заспи при него. сега ще му направим стая (той има, но тя е още бебешката) и се надяваме да се научи да спи там, при това сам  Praynig той е повече привързан кум мама, защото таткото доста често пътува Rolling Eyes излязох една вечер с приятелка...и се върнах да го приспивам  #Crazy отказваше да спи, докато не се върне мама Crazy

Любиту,   Hug лек ден на работа и благодаря за кафето  Laughing

за тези, на които уикенда е вече започнал- весел уикенд  Party
на всички останали лек и ползотворен ден  Hug



# 114
  • Мнения: 7 914
добро утро от нас Hug...ако докато пиша на завали.. ще "изтичаме" до магазина... ейййй мразя го това време.. не може да се разбере ще вали ли няма ли да вали Tired

Ralfieta

понякога се разхождаме, понякога бягаме от дъжда.. а в повечто случаи си стоим в къщи ooooh! Tired

Astrea

ами раното ти е за внуче.. остава вие нещо да направите по въпроса за подмлядяването Crazy

bosilek
ние лапаме всичко , което е в радиус на ръчичките, че и като го изпуснем и не го захапем на същото( удобно )място се караме и се сърдим ужасно Mr. Green

mamKami

хайде дано бързо да ви отминава, че на сухари и ориз живее ли се? Hug Hug Hug

pepelyashka

уф, какво си говориш... онзи ден мъжО разхожда ерк с количката и преди това ме пита да слога ли капака- казах "да".. връщат се Ерик с ледено студени ръчички и крачета  ooooh! ooooh! ooooh! събул си нашия чорапчетата и няма кой да погледне( ама нали все пак е с капака ooooh! ooooh!) пък и слънце греело.. ooooh! ooooh! да не съм се тревоцила чааак толкова Mr. Green

МАЙКА

да нацелуваш сладкия пиратчо Томи Hug

Rumyana
ми аз аватара го бях сложила да се засрами холандското време и то като го сложих имахме няколко дена без дъжд Party Party Party


Milenski72

ти да видиш какви ги пишех като бях бременна Blush Mr. Green

ЛюбИтУ
аз слънче няма да чакам.. че иначе цло лято само в къщи трябваше да си стоим Crazy


момичета,
стискайте палци и този път да отървем дъжда Mr. Green

# 115
  • Мнения: 815
Звездичке, то слънцето е в наш'тИ души  Crazy Laughing Mr. Green

Вчера съвсем случайно попаднах на едно българско събиране тук  Joy , с едни съвсем пресни младоженци и още каки и батковци  Flutter Sunglasses Laughing Joy
Някой донесе двоен диск на 40 най-хубави и (още нещо беше) български хита.
Така хубаво ми стана като ги 4ух, а аз отдавна не бях слушала бг музика, специално като "Една бг Роза", "България" и още от този жанр  Wink
Сърцето ми се разтуптя....
Вярно е, че само критикуваме Бг, но друго си е  Peace

Миленски, чак сега се загледах, че ти си 72, а не 77  Hug
Аз все пишех 77, но и т'ва не е лошо  Peace

Водата ни тече толкова слабо, че как ще се изкъпя не знам  Rolling Eyes
Как ще се измие сапуна и шампоана, не знам  newsm78
А и съм сложила пералнята на програма от 45 мин и още си пере вече повече от час  #Crazy
Ужас!!  ooooh!

Лек ден пак от мен!!

# 116
  • Мнения: 1 909
Звезди, ако можех да ти изпратя малко слънце.... усешаш ли го вече, изпратих го Grinning  Поне от това имаме бол - в неделя бяхме на плаж и беше страшно приятно - водата топла, морето спокойно, а по брега - само майки с дечица. Бейби Мирянка се беше настанила на брега с лопатката и една въртележка и само надаваше боен вик, като я плисне някоя вълна.

Мислех си за всички вас, които сте далече от това удоволствие и си ви представях с дечицата около нас Heart Eyes
 
Сега вече не знам дали става за плаж, защото сутрин си е доста хладно - може би трябва следобед да се ходи.

МАЙКА, нали уж се каните да правите сестричка или братче на Томи - ще успявате ли да правите компания на всички? Нашите пиратчета само сутрин ни нападат в леглото, но вече установихме, че не сме го избрали достатъчно широко Grinning  

Приятен, и колкото е възможно, по-слънчев уикенд на всички!


# 117
  • Германия
  • Мнения: 8 106
chumbi колко познато ми звучи сутрешното нападение на пиратчетата  Grinning
ние тази сутрин успяхме да се поберем 4ма на единичното легло..на 2ри етаж, е висяха крачета или ръце отстрани, но падна повсеместно гушкане и боричкане

# 118
  • Мнения: 7 914
прибрахме се.. този път заради мен... така ми прималя .. ужас..ама аз съм си виновна излязаох без да хапна нищо Rolling Eyes
айде следобяд пак Crazy

ЛюбИтУ
така сие з а бг музика и аз имам тук няколко диска и като ми домъчнее си ги пускам...ама напоследък ми стигат детските песнички Party

chumbi
'явно, че с голямо желание си ни изпратила слънчице, понеже се опитва да пробие облаците тук Heart Eyes

pepelyashka
их , че весело е било Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 1 049
Привет и от мен  Peace
Аз съм все още без нет в къщи и съм бясна, не се знае кога ще ми го оправят  #Cussing out  #2gunfire
Тук е толкова студено, че народа взе да се облича с якета  #Crazy
Поздрави на малки и големи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт