Септемврийска 03-09/09/2007 седмичка за всички

  • 4 853
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Аз отново минавам набързичко да ви поздравя.
Руми, Любито мерси за кафенцето, кифличките и........ палачинките.
Обожавам боровинки, но това лято така и не открих на пазара  Sad Искаше ми се да си купя в повече, да си сложа във фризера и зимата да си имам подръка.

Дано всички се радваме днес на слънчево и приятно време. Ползотворен и успешен ден!
Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 121
  • Мнения: 5 183
привет, мацки!
Тук е ве4е 8.30 ве4ерта.
Исках да пиша, но пирата ме надуши Mr. Green, така 4е ще се въздържа. Отивам да се къпем и после ще видим кой кого  Crazy

# 122
  • Мнения: 1 294
Добро Утро и от мен.... оооох искам петъка  да ми запо4ва в Нова Зеландия а неделята да ми свър6ва в Норвегия...  smile3534

При нас май лятоска не е ставало топло... Но ние бяхме на океана няколко пъти с Мартин4о, той умира от кеф да се таркаля по пясъка и да рови4ка, той е един сиииитен ситен и лепкав и после се задържа и даже с изплакване става, трябва сериозна баня...

бабиШтайн, 4естито и от мен за бебо... желая ти лека и безпроблемна бременност.

ние съШто сме много гуШкави, особено в съботните сутрини...Simple Smile

# 123
  • загубено
  • Мнения: 6 580
Здравейте милички
И тук захладня,поне сега се осеща през прозореца че е по хладно.
Ама има слънце.На всички които искат испращам  Nature Sunny
Ралфиета-благодаря за коктеила.Ще си го запазя за краят на деня,когато
Иван заспи и аз имам мимутки на релакс.Благодаря  bouquet
Любито -благодаря за кафенцето.  bouquetНего го испивам веднага,че не мога да отворя очи.
Миленски 72-незнам как се  казват точно,наколенки или както там,ама вършат работа.И аз машина нямам под ръка,пак и маи време,та съм много хепи когато оправя всичко барзичко Simple Smile
Звезди-стискам палци да имате един хубав сланчев ден. fingerscrossed грбваи Ерик и хаиде навън
Пепеляшка-надявам се да сте здрави след рисуването без яке.А колко сладко това боричкане:) Simple Smile Simple Smile ние го правим само почивните дни,тати ни става рано за работа,а Иван поспива до обед.
Още си поспива  и незнам как е коремчето.Но нощеска не се е будил и си спи дълбок сън,та може вече да се оправя.Simple Smile
Лек ви ден!
Майика ето нещо и от мен за Томи.

   

# 124
  • Мнения: 382
Здравейте хубавици! Направо ме просълзихте с тези постинги newsm45 толкова сте мили.
Днес бяхме при нашата акушерка и му чухме сърчицето но бебока .Таткото ни щеше да се разреве Joy
Момичета да ви почерпя,че днес моя дядо става на 90г. Дай Боже всеки му!

# 125
  • Мнения: 7 914
Бебинщайн
 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes их, че емоционален момент Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 126
  • Мнения: 5 183
Ей ме на линия.
Къпахме се, пяхме, играхме и заспахме (само той де  Crazy).
Сега татито ни 4ака своя ред за компа, така 4е няма много да се разпростирам.

Благодаря на Ралфи и МамКами за пиратските поздрави за Томи. утре заран ще му ги покажа. Много ще е доволен.  Hug

Руми, с колегата си говорим на български, защото аз дефакто пряк контакт с него нямам пред други хора. Обикновено, ако имаме проблем с компютрите или някаква питанка, един от нас отива при него. Пред другите бихме си говорили на английски, много ясно. Той днес ме поздрави с "Хай" в коридора по инерция, а аз му отвърнах с усмихнато "Здравей"  Laughing
Вие как сте? Накупихте ли подаръци? А ходихте ли на 25.08 на конкурса, където "Българските рози" и децата от оня клуб са взели първа награда?

Миленски, ние, за разлика от вас, нямаме претенции. Томи де. Важното е един от нас да му прави компания, докато заспи, без зна4ение е кой от двама ни, така 4е се редуваме.

4умби, не ни мисли ти нас с присиването Laughing Като си има брат4е или сестри4е, зна4и ще си има и компания. Ще си заспиват заедно.

Пепе, и нашият тати е така - важното е да се радва де4ко, а кой ти гледа дали е с яке или без яке, изпотен или слън4асал (според времето). Никакво усещане...







# 127
  • Мнения: 352
Ха добър ден и от нас!

Току-що се върнахме от месечния преглед и познайте какво!? - цели 6450гр сме!!!!  Grinning  Grinning  Grinning
Ами тъй де, да видя и аз резултати от целодневното висене по циците!  Mr. Green 

Ралфи, и принципът за каката не е лош.  Mr. Green
Звезди, има ли някъде снимка на Ерик да го видя?  Simple Smile
Майка, ухааааа, Нова Зеландия - звучи ми като приказка  Grinning  Разкази нещо за там... в кой град си, ходите ли често насам-натам из природата, доволна ли си от живота там? С моят мъж сме си казали, още малко да поработим и ще си правим gap year и ще отидем в някоя ужасно далечна и топла страна, където ще работим по малко в някой бар - ей така, мануална работа нарочно, да си отдъхнем от "интелектуалната"  Laughing

Иначе купих аз вчера зимни дрешки - едно много сладко нещо като якенце, има си и едни дебели панталонки към него - като го навлека с тях, не може да мръдне горкото Laughing А днес се наложи да му ги облека без да съм ги изпрала...  Embarassed  Просто нямаше как Sad Но сега съм пуснала пералнята и после ги хвърлям на радиатора и до следобедната разходка са готови  Wink

Миленски, да, български гозби готвя, мъжът е голям фен. Ама само ми пили на главата, че не иска да яде вечер нищо калорично и аз все трябва да измислям салати лятото и супи зимата...  Crazy  А на мен ми се яде нещо по-стабилнмо за вечеря - месце нещо, манджичка... Mr. Green   Вчера правих салата от печени чушки с кисело мляко и сирене (т.нар. катък) и стана супер! Мляс!
Мацки, вие какво готвите вечер, какви са предпочитанията на мъжете ви?

# 128
  • Мнения: 352
Уф, че съм смотла! Забравих да ви почерпя, че днес Мишокът става на 3 месеца!   Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 7 914
bosilek

пратих снимки Hug
ами готвя различно... но гледам да е нещо бързо или нещо което може да се готви на два пъти... да го започна преди да сложим Ерик да спи и да го доготвя акто заспи Crazy
обожава гювече например, обича мусака....
честити ви три месеца Hug Hug т сега насетне става още по интересно и хубаво Hug Party Party

# 130
  • Мнения: 5 183
А това е за дядото на Бебинщайн!

Нека ти е жив и здрав и
да има щастието да се
радва и на 100-тен
рожден ден, а и вие с него!


# 131
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Момичета да ви почерпя,че днес моя дядо става на 90г. Дай Боже всеки му!
ДА ти е жив и здрав дядото Heart Eyes и оЩе поне 30 години да ви посреЩа Hug.

А ина4е искам да ви кажа добьр ден и от мен,и май по това време трябва да ви кажа и "Bon apetit"май така се пиШеШЕ newsm78.

ПраЩам ви от наШето испанско сльнце да огрее и вас ,но си оставям за мен настинката ,която си нося от Бг Confused

# 132
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Laughing босилече, и аз имам същите грижи за вечерята, дори навремето правих проучване при немските мами за тази пуста вечеря. Довечера при нас ще има тюрингийска наденичка. Мартин я уважава много и я нарича "братбуц" (bratwurst в оригинал)


Бебинщайн, честитка за дядото! Респект за достигнатата възраст!

# 133
  • Мнения: X
леле какви новини

съседке, честито, леко изкарване до края
и честито на дядо ти
още дълго време да ви радва

на всички близки и далечни мамчета - приятен уикенд
до скоро

# 134
  • Мнения: 1 550
Майка, това е добре че се редувате. ние сме тежък случай   Rolling Eyes
ето и от мен нещо за Томи Hug


МамКами, Чумби, Любиту  Hug при нас пекна слънце   bouquet явно, това е резултата на дружните ви усилия да пратете слънце Mr. Green

мамКами, щом Иван спи, това е добре Wink сънят лекува smile3520  Hug

Босилек, целувки на твоето пораснало слънце Hug   party006

Пепеляшка, добър апетит довечера! eat

Бебинщайн, поздравления за 90-тата годишнина на дядо ти! да се радва още дълги години на правнука си!


Общи условия

Активация на акаунт