Септемврийска 03-09/09/2007 седмичка за всички

  • 4 847
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 049
Бебинщайн, поздравления за рожденият ден на дядо ти! и честото за бебето   bouquet
Да виждам, че не само при нас има нощни гости  CrazyА да ви споделя и ние откак сме се върнали имаме същият проблем, при нас се идва около полунощ и спи в краката ни  до сутринта, отказва да се върне в леглото  си щото бил сам а пък ние сме си правили компания  ooooh!
Звезди, покажи принца колко е пораснал   bouquet
Лек ден момичета   bouquet

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 15:59 от Zai4enze

# 136
  • Мнения: 2 195
Оооооооооооо , Вал , къде беше досега ?  Hug   Heart Eyes

Бебинщайн , честито и от мен !   bouquet

Босилек , да ти расте живо и здраво мъничето  Hug

# 137
  • Мнения: 7 914
момичета да се похваля: днес за първи път се обърнахме сами от корем по гръб  Party Party Party Party


Бебинщайн

честит ви 90 годишен рожденик- да ви е здрав още много години Hug

Val
 я кажи ти къде се изгъби? Thinking

# 138
  • Германия
  • Мнения: 8 103
момичета да се похваля: днес за първи път се обърнахме сами от корем по гръб Party Party Party Party


Бебинщайн

честит ви 90 годишен рожденик- да ви е здрав още много години Hug

Val
 я кажи ти къде се изгъби? Thinking
Гледай от сега нататък какво пазене ще има да правиш....
а Вал е стара пушка във форума..

ама съм и аз една черна станция днес  Embarassed

# 139
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
че и само го тренирах Crazy.. ама нали знаеш, който сам си го направи.... Mr. Green

# 140
  • Мнения: 5 183
Честито 3-месе4ие на малкото Босиле4е!  bouquet

Браво и на ЗВЕЗДНИЯ ПРИНЦ ЕрикHug Както е казала Пепеляшка, ве4е трябва да си отваряш о4ите на 4, да не вземе да те изненада някой ден да тупне отнякъде. А най-добре нито за секунда да не го оставяш сам на леглото ви или на дъската за повиване.

Миленски, благодарско от името на пирата.  Hug

# 141
  • Мнения: 5 476
  Здравейте в петъчния ден!

Павароти е женен от 3 години,а дъщеря му е на 4 год.,живее около дестина години с вторта си жена,но тук е така разводите траят дълго.По закон минимум 3 години трябва да си разделен съдебно и чак тогава да искаш развод,обикновено развода отнема около  4-5 години.Когато има спор за пари и имоти може и по-дълго да се проточи.
 Райна Кабаиванска ще пее Ave Maria по време на траурната церемония в катедралата на Модена,а Андреа Бочели - Ave Verum . Peace


Бебинщайн
  честит  90 годишен рожденик- да ви жив  е здрав още дълги години !!  bouquet

Звезди,не думай  Praynig - на дъщерята не й пожелавам ранен брак,че аз съм пример за неуспешен избор ,като се омъжих първия път на 19 год.  Twisted Evil
    newsm78 Виж моя мъж , ако се почувства готов да става баща няма да е лошо,че на мен годиниките ми вървят напред ,а всяко нещо си има граници. Rolling Eyes
Но да видим , в последно време свеки се напъва с намеци,но нямат особен ефект върху него. Wink
  Браво на звездния принц! Heart Eyes Hug

Честити 3-месеца на малкото Босилече! Hug  Да ви радва много!  bouquet


# 142
  • Мнения: 952
Привет!

Бебинщайн - да ви е жив и здрав рожденика. Още дълги години да се радва на деца, внуци и правнуци.
Дай боже повече хора да имат късмета да духнат 90-те свещички на тортата  Simple Smile

Честито ви и туптящо сърчице! Тази новинка и мен ме развълнува, а представям си вие как сте.
Днес денят ви наистина е бил прекрасен.

bosilek - честити ви 3 месеца.   bouquet  Нека малкото чаровно мишленце расте здраво и щастливо. Много, много да ви радва.

Звезди - честито и на теб за малкото обръщащо се само човече. И да добавя, въоръжавай се с няколко чифта очи и не ги сваляй от малкия принц, за да няма изненади  Wink

Прегръщам ви всички  Hug

# 143
  • Мнения: 7 914
благодаря, момичета, за предупрежденията - ще си отварям очите на сто и 4( дано нас да ни прескочи падене или друг подобен инцидент Praynig )

Astrea

не знам какво да ти кажа освен, стискам палци да му дойде желанието скоро Hug Hug Hug

# 144
  • Мнения: 250
Бебинщайн,честито и за двете новини.За едната съм голям ятак скрих я,остава ти да се похвалиш в вашта тема,защото аз вече несъм на отчет там!чао

# 145
  • Мнения: X
голяма съм блейка
забравих да честитя на Сонитка

да ви е честито бебенцето, много да ви радва
на мама - бързо възстановяване

мда, при нас нещата позагрубяха
вчера направих план-график (уф) за всеки ден от седмицата какво да правим със синчето за да смогнем с всичко
той е приет в един технически кръжок по самолетостроене и е много щастлив - за 5 срока всеки прави своя самолет - конструкция, мотор, всичко
нови деца приемат само ако се освожоди място от дете, което е готово със своя проект

на всички - пожелания за приятен уикенд

# 146
  • Мнения: 815
Хеллоу, банда!!  Hug

Аз съм тук, но малко време имам, само чета и препрочитам  Peace

Как сте днес?
Как върви уикенда?
Как са малките палавници?

Някой вече запознаха ли школото?

На всички с поводи пожелавам много усмивки  Hug

Лека вечер за сега!!

# 147
  • Мнения: 7 914
Joel
 ихааа, че интересно хоби(дали е само такова) си имате Party
 направи снимка като направи самолета Hug

ЛюбИтУ
ние сме добре.. като сме тримата си е супер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
кажи вие как сте? Hug

# 148
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хелоу на всички!  Hug
Мен такъв мързел ме гони, че 3 дни не съм си вдигала д-то от стола... като изключим ходенето до магазина Joy
Надявам се вашият уикенд да тече също толкова спокойно и безпроблемно...  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 2 959
И от мен едно бързо включване в края на седмичката с поздравления за хубавите новини.

Тролска Принцеске, честита бременна и тъй дълго жадувана лентичка в подписа Ти. Лека и безпроблемна да е! Ти ще правиш ли амниоцентоза, какво каза акушерката? А бъдещият батко разбра ли хубавата вест? Поздравления за дядото. Живот и здраве му желая и още правнуци да отгледа.
Честит син на Сонитка! Голямо чакане беше, но си заслужаваше. Сега ще чакаме и майчето да се възстанови и да се появи лично да разкаже за голямото събитие около появата на дългоочакваният принц- Самуел.
Любиту, приятни доопаковъчни 3 дълги дни до очакваната БГ ваканция.
Пепеляшко, леко и безаварийно пътуване до БГ и приятна почивка там.
Звездице- хубавице, честито Ти постижение на малкият футболист. Даго разцелуваш по сладките бузки от нас с Даничка.
Мамо Б, страхотни снимки и още по- вълнуващ разказ за ваканцията. Върна ме далеч в спомените в красивите Родопи. Опита ли пататника пак, а тонгата правят ли я по Вашият край? Вие с Кита да не излязохте роднини сега и да се спотайвате?
Тали Дан, как мина учебната седмица на първолачката?
Ралфиетка, голям сладур е станал Иван- и как бързо расте бебока ви...
Вес, подобно "седящо" спокойствие не Ти е присъщо за Твоята търсеща натура. Явно скоро се очаква пътешествие на някъде, нали?!
Астреа, наистина голям комплимент си получила от племенника, но това не е новост за Теб, нали?! Предполагам красивата Ти Борянка, не веднъж Ти е казвала, че си майка за милиони, което си е вярно. Сега като чета че и свекървата вече подмята на Масимо идеята за бебок, явно скоро и в него ще се появи желание, като знам какъв е привързан към нея. Много романтична идея си измислила за годишнината, и предишната Ти с рицарският ресторант беше невероятна/ въпреки че аз не се доредих до снимките Ти, но по чуждите отзиви съдя/.
Джоел, много Ви е сгъстена програмата през седмицата с малкият Ти конструктор. Как му мина риболовната ваканция, хвана ли нещо?
Босилече, честити Ви 3 месеца и успешно понататъшно кърмене с юнака.
Миленски72, измисли ли нещо с подаръка на приятелката/ милионерската съпруга/?
Зайченце, бързо оправяне на комп. проблем Ти желая, защото ми липсваш.
Мимко, а при Вас как мина РД? Стънчи доволен ли беше от игралната зала и тортата? Как Ти минаха изследвания, започна ли у- щето?
Майка, а как е Томи със заспиването в детската градинка, там нали няма проблеми? Още ли си спи следобяд малчугана Ти?
Румянка, успех с пердета и дано завършите с започнатото обновление преди заминаването за БГ.
Чумби, как мина първият учебен ден на Сашо? Доволен ли е?
Мам Ками, а с Иван ще продължавате ли да се гледате или обмисляш вариант за градина?
Вал, радвам се че намираш време и за нас. Твоите появи вече стават все по- редки, явно работата, ученето и детето Ти гълтат силите?!
Ките, хайде още малко драсни как сте с малчуганите, остави ги тез гоблени за секунда, моля?!
Паланчинке- скандинавска, а при Вас има ли държавни градини или просто Ти сама избра частната?
Ell, поздравления за новата работа- дано да Ти е по- вкуса и със съответното заплащане.

Хубав и топъл нов неделен ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт