Днес ми е мъчно, защото.... 2

  • 27 413
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
yasna, така добре те разбирам. Hug Сякаш моите мисли си писала... Sad
И не само твоите.
Ясна, много гуш. И от солидарност. И за това, че написа чувствата на много хора тук.

# 16
  • София
  • Мнения: 95
Благодаря ви за утехата момичета  Hug Отново и за пореден път сте насреща. И сега ми става мъчно като чета, но явно вчера е била кулминацията. Да ви кажа, след като написах всичко на един дъх - малко ми олекна. Отдавна не бях говорила за това с никой, дори и с мъжа ми. Вече няколко месеца правим опити за друго бебче и явно всичко това капка по капка е достигнало до ръба на чашата. Е, тя вчера преля..........,но вие бяхте насреща, за което ви благодаря.   bouquet
Скъпа yasna,
За съжаление това, което аз знам за болката е че тя няма да си отиде. Това не е болка от раздяла с мъж, тъга по изгубен предмет  или неуспех в работата. Това е болка по загубено дете, а тази болка остава завинаги в майчиното сърце. Просто с времето ние свикваме да живеем с нея, с болката. Трябва да си дадеш време за това и да се опиташ да се споразумееш с нея - ще й отстъпиш една част от сърцето си, защото тя сега го изпълва цялото, срещу възможността да направи място отново за обичта, която ще ти трябва, за да продължиш напред въпреки всичко и да дадеш шанс на теб, на човекък, който те обича, на едно бъдещо дете, а защо не деца.
Не се опитвай да бъдеш силна - една жена трябва да е щастлива, а не силна. Силата ние, жените, така или иначе я носим по рождение. Хубаво е ако има с кого да поговориш за това. Ако ти се говори - говори, ако ти се плачи - поплачи, ако ти се вика - извикай.... Ти имаш право да излееш мъката си, в такъв момент другите около теб трябва да проявят разбиране и толерантност.
Искрено ти пожелавам да бъдеш щастлива и никога повече да не ти се налага да бъдеш силна.

# 17
  • Мнения: 89
Преградки Hug!Разбирам добре как се 4увстваш!Мила знам ,4е ще съхраниш макар и малка част от онова момиче и срещата с бъдещото ти дете , ще осмисли живота ти !Надявам се да е скоро...

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
yasna, така добре те разбирам. Hug Сякаш моите мисли си писала... Sad
И не само твоите.
Ясна, много гуш. И от солидарност. И за това, че написа чувствата на много хора тук.

мила Рони, може това да не е точната тема, но защото съм си тъпоъгълник искам да ти кажа нещо като приятел, който носи и теб и съдбата ти в сърцето си - искам и ти да можеш като едно време да излееш мъката си, страха си и гнева си
от години не съм те чувала да кажеш ка кв дайствителност се мчувстваш
ти сякаш отиде някъде далече, затвори се и няма достъп до сърцето ти - сякаш и ти нямаш достъп до там...
излей мъката си, поговори с нас поне тук! да не говорим колко искам да го направиш на живо - и тъй като става годишнина почти от срещата ни, ще те чакам другата седмица да празнуваме случая - няма да те сълбирам с мои роднини и семейни приятели щото няма да те видя, но те каня съвсем официално да празнуваме рд на МИми другата седмица когато ти е удобно
прегръщатам те и прости моето словоизлияние и малко порицание, но ми кърви сърцето за теб! и искам пак да видя истинскитет ти чувства като преди години - живи и реални....дори да струеше болка от тях...

# 19
  • Мнения: 1 369
...защото днешния ден е особено тъжен за една от нас...

Силна виртуална прегръдка  от мен Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 7 112
Бебчо,  newsm45 Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 651
РончоHug Hug Hug.
За Йоан  Flowers Rose Flowers Rose.

# 22
  • Мнения: 656
За Йоан  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес ми е мъчно за рони  Cry Ти никога не ни натовари с твоите мисли и страхове, а постоянно поемаше мъката на другите и се стремеше да ни разведриш. Прегърщам те, рони и те обичам. Heart Eyes
Спи спокойно бебче Йоан Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
миличка Рони,тъжа заедно с теб и силно те  прегръщам. Sad

 Ясна,мила така добре те разбирам.Лошото е,че дори сега,когато съм бременна се чувствам по същият начин,което определено почва да ме плаши.

# 25
  • Мнения: 255
Рони мила ,прегръщам те и те обичам  Hug Hug Hug.
За Йоан  Flowers Rose Flowers Rose

# 26
  • Мнения: 1 008
 Cry
рони  Hug  Hug  Hug

# 27
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Рони миличка ,  Hug  прегръщам те силно  Hug

за Йоан  Flowers Rose 

# 28
  • Мнения: 280
Рони  Hug  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose за Йоан

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила Рони, ще ме прощаваш - забравила съм датата...
но както виждаш от поста ми - мисля за теб и явно нещо подсъзцнателно ме е тласкало да мисля за теб и бебчето ти
за твоя Йоан който ще остане в душата ми завинаги - и за теб мила моя мисля сега...
целувам те и те прегръщам и ми се иска да можех да ти помогна поне някак.....

Общи условия

Активация на акаунт