Последна лятна немска ´07 Nr.43

  • 18 102
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Серди, съмнявам се. Може и да има резервни чепици и  одежди, но веднъж на колоквиум беше с бримка на чорапогащника (това беше пък лятото, ние по къси ръкави, тя с плътен черен чорапогащник)

# 31
  • Мнения: 3 521
Хахаха, моите професори си бяха чисто български и родни, но до един носеха от онези зелените кубинки Дахщайн, с дънки, с костюми, с каквото им дойде...до един. Все едно беше нещо като сектантска марка Rolling Eyes . Сладурчета, много им е науката.
Ми6ка, моите био не са на А1 и А7, а директно на В14 Laughing .

# 32
  • Мнения: 911
да, това вече е странно hahaha не бримката, а плътният чорапогащник преz лятото. Може пък да не се е усетила, че е станало лято, щом все там си седи, отдадена на науките. Дет се вика, докато се обърнеш и хоп, сеzоните пак се сменили.

# 33
  • Мнения: 1 178
е това по къс ръкав zимата го раzбирам, но бос това би ме шокирало, zначи яде био хляб, а краката му гъмжат от микроби. дълбоко се съмнявам, че си мие краката при влиzане вкъщи блях.
zа протокола= теми и парно още не съм пускала, имуностимулатори не давам.

Аз за имунизациите имах въпрос.Бяхме при докторката миналата седмица и нея я питах кога ще го имунизират малкия .Тя ми даде едни брошури да чета .Две имунизации.Парвата се прави 9 та седмица след раждането.Комбинирана някаква .Ама аз се чудех защо не са ни имунизирали детето още в болницата.В бг разбрах че в болницата още им слагат ваксини на бебетата Rolling Eyes
 време  Nature Sunny

няма нищо чудно българският и немският имуниzационени календари просто са раzлични  Hug ако не си иzцяло против ваксините, то няма zащо да се притесняваш, педиатрите си zнаят работата, с първата ваксина ще получите и имуниzационен паспорт, така лесно ще можеш да проследиш кои ваксини са иzпълнини.

# 34
  • Мнения: 434
Млада жена, но отнесена от вихрите на форшунга и науката  Crazy

Благодаря, това е най-кратката ми биография. Peace Да не се обиждаме на морски свинчета моля.

Котарана, микробите също са част от биологичното разнообразие, така синхрона във вижданията на човека е пълен.

# 35
  • Мнения: 3 880
Ама аз се чудех защо не са ни имунизирали детето още в болницата.
Няма какво да се чудиш Wink просто тук карат по друг календар и започват по-късно. Аз даже имам спомен, че първата ваксина беше на 3 месеца newsm78
Ние направихме всички имунизации по календара.....

Пепи, имам спомен една англичанка- даскалица по английски (пак в Илменау), която посред зима- навън преспи и виелици- се изтърси в час боса по джапанки ooooh! няма да казвам какъв шок предизвика у присъстващите, всичко живо замлъкна Joy, после пък какви бъзици настанаха, не е истина Laughing обаче боси крака през зимата били много странна гледка и много отвличат вниманието Laughing.... после свикнахме да я гледаме така де. Лятото пак така си ходеше- боса и по чехлички, практично Simple Smile

# 36
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Ама аз се чудех защо не са ни имунизирали детето още в болницата.
Няма какво да се чудиш Wink просто тук карат по друг календар и започват по-късно. Аз даже имам спомен, че първата ваксина беше на 3 месеца newsm78
Ние направихме всички имунизации по календара.....

Пепи, имам спомен една англичанка- даскалица по английски (пак в Илменау), която посред зима- навън преспи и виелици- се изтърси в час боса по джапанки ooooh! няма да казвам какъв шок предизвика у присъстващите, всичко живо замлъкна Joy, после пък какви бъзици настанаха, не е истина Laughing обаче боси крака през зимата били много странна гледка и много отвличат вниманието Laughing.... после свикнахме да я гледаме така де. Лятото пак така си ходеше- боса и по чехлички, практично Simple Smile
Кюбиц ли имаш предвид Mr. Green


Мишкаааа, ти да не се засегна сега Shocked

# 37
  • Мнения: 1 242
Ай, малко топлина, сгрейте си стомасите:

http://sashka-gumi.hit.bg/bio.html

Хохохо,
една само будна сред многото спящи...

Как ви е студено бре, мацки, нали в душите ни е топло. Какво му трябва повече на човек?

Едно кисело мляко и един хляб.
Жилище, кухня. Хладилник. Микровълнова. Спалня. Легло. Чаршафи. И айдее станала тя една. Mr. Green

За останалите малки нужни вещи няма и да споменавам. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 880
Кюбиц ли имаш предвид Mr. Green
хехе, същата Laughing Не си спомнях точно името и погледнах в интернет- усмихната, както винаги, трябвало обаче да си сложи снимка в цял ръст Wink

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Laughing Laughing Laughing Тя ни прави краш-курс по английски за ИСВИ навремето, от миналия зимен семестър пък преподава английски на чуждестранните докторанти тук. А и освен бритиш енглиш научих и една супа от нея  Party

# 40
  • Мнения: 1 610
Ops, За наука си говорите. аЗ ще ЗамЪлча многословно.

Пепе, при приятелка ще отседнем най/вероятно. Брат ми ми предложи да проверя стаите в 15ти блок в Левски/бившите студентски общежития/ .Били по 40 лева, имало със собствена баня/ лукс сиреч/ . Иначе имало някакъв хотел на Дубровник,сносен бил,евтин, но име не можа да ми каже. Според него трябва да си уредя хотела на място, барабар с целия багаж и количка да ходя да оглеждам стаи.  #Crazy  #Crazy Луда работа...АЗ исках все пак нещо в града и около 70/80 лева. На евтинкото с бебета не отивам.  Crossing Arms

Друга новина= иЗтеглят препарати с clobutenol от паzара поради риск от нарушение на сЪрдечния ритЪм.Досегашните съмнения са се потвърдили и имало някакъв случай, който се раЗследва .АЗ това го раzбирам като "някой е гушнал букета"  newsm78 . СЪщите препарати се иЗполЗват За лекуване на суха Reizhusten. Сред марките е  сиропЪт Silomat/ иЗписва се и на деца/

Лек ден   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 584
Тук при нас всички си имат от ония странни, но според тях много удобни чехли, с които се преобуват всяка сутрин. Ако повечето оттях нямаха и дупки на чорапите нямаше да ми пречат Mr. Green

Иначе народа масово през март на 10-15гр при първото слънце хуква по боси крака. Кви ли не странни комбинации вижда човек - една кака се разголила бая - деколте, пъп всичко се вижда, боси крака, ...ама омотала врата с един дебел шал..щях да падна ooooh!

Имуностимуланти не ползвам..нито за мен, нито за дребната засега. Тя ми се издигна в очите след като не успя да прихване нито 1 от поне 4-5 вируса, които върлуваха из къщата на тагесмутито. Поне за толкова аз знаех, може и повече да са били Crazy

# 42
  • Мнения: 3 521
Ops, За наука си говорите. аЗ ще ЗамЪлча многословно.
Друга новина= иЗтеглят препарати с clobutinol от паzара поради риск от нарушение на сЪрдечния ритЪм.Досегашните съмнения са се потвърдили и имало някакъв случай, който се раЗследва .АЗ това го раzбирам като "някой е гушнал букета"  newsm78 . СЪщите препарати се иЗполЗват За лекуване на суха Reizhusten. Сред марките е  сиропЪт Silomat/ иЗписва се и на деца/

Това го потвърждавам - изписаха такъв сироп на Симона миналия понеделник, в четвъртък ни се обадиха от кабинета на педьо да  кажат, да не го даваме повече на детето и да я заведа на контролен преглед и ЕКГ Peace.

# 43
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Видяхте ли кво стана?! И Сашка прописа в форума бгмама....тц...тц...  Shocked

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220086.80

# 44
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да питам на бързо за кърменето - понеже не се изцеждам, а и не искам - защото първия път се бях вкарала в един филм с това изцеждане, но това е друга тема - а и акушерката ми препоръча да не се изцеждам и да се регулира сама кърмата. Обаче аз искам да знам това регулиране как ще стане - сега като не изцеждам и все имам чувството, че нямам кърма и въобще не ми е ясно....вие като стари кучета да ми кажете нещо по въпроса - да се изцеждам ли, какво да правя....

Благодаря ви предварително  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт