Боклук такъв!

  • 6 901
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
При нас са старите контейнери. Confused

# 121
  • Мнения: 235
 При нас сложиха новите контейнери още в началото на лятото, но след около месец някой ги запали и те изгоряха.
А живея в елитен бургаски квартал...

# 122
  • Мнения: 4 534
Оф, омръзна ми да подритвам торбички за това, торбички за онова у дома, но събираме разделно. Т.е. отделям хартията, пластмасата, стъклото и метала. Всичко останало (хранителни отпадъци) отива в общия боклук.

# 123
  • Мнения: 4 392
Не мога да разбера кой подава  информацията, че всички боклуци отиват на едно и също място. newsm78
Някой, който го мързи да си раздели боклука. Mr. Green И понеже мързелът е изобретателен, както знаем, вече достигна до ушите ми следната народна поговорка :
"Разделното събиране е като разделното хранене- всичко отива на едно място."Rolling Eyes


Оф, омръзна ми да подритвам торбички за това, торбички за онова у дома, но събираме разделно.
Че то сега се почна и вече ти омръзна. ooooh! (освен ако не живееш в чужбина, разбира се.)

# 124
  • Мнения: 2 407
Одобрявам,но ми е ртудно да го осъществя.Нямам 100 мкофи в нас.

# 125
  • Мнения: 4 447
Не го събирам разделно. И какъв е смисъла, като после минава една кола с боклук и на едно място отива?
 Thinking

Ако съм навън и имам боклук за дадената кофа, го изхвърлям разделено. хахаа

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Събирам разделно хартия, стъкло, алуминий, консерви и други метали. Всичко това лично АЗ го предавам на вторични суровини. Един-два пъти в годината товаря комбито и въпреки бясната съпротива на съпружието ходим до пункта. Не изхвърлям нито една капачка или пюрено бурканче. Не печеля почи нищо, за едно комби натъпкано догоре със сортиран боклук я взема 20лв, я не. Обаче не го хвърлям. Иначе в нашето село, опа, град Сопот няма кофи за разделно събиране. Та пластмасата понеже не ми я искат отива в боклука Sad. Обаче гледам да ползваме повторно всички пластмасови бутилки.
И за батериите - къде да ги изхвърля, на всяка опаковака пише да не се изхвърлят в боклука. Давайте идеи, че имах два трилитрови буркана с всякакви батерии и стари акумулатори, сега съм ги изсипала в голяма кофа в мазето, обаче няма да стоят вечно там. Усещам, че някой домашен върл противник на екологията (тя екологията е за другите Close ) скоро ще направи чистка на мазето и ще ги метне в контейнера.

# 127
  • Мнения: 4 392
И за батериите - къде да ги изхвърля, на всяка опаковака пише да не се изхвърлят в боклука. Давайте идеи, че имах два трилитрови буркана с всякакви батерии и стари акумулатори, сега съм ги изсипала в голяма кофа в мазето, обаче няма да стоят вечно там. Усещам, че някой домашен върл противник на екологията (тя екологията е за другите Close ) скоро ще направи чистка на мазето и ще ги метне в контейнера.
Янтра, Людмил каза, че ги вземали в Практикер! Hug

# 128
  • Мнения: 4 534
Оф, омръзна ми да подритвам торбички за това, торбички за онова у дома, но събираме разделно.
Че то сега се почна и вече ти омръзна. ooooh! (освен ако не живееш в чужбина, разбира се.)
Нямах предвид че ме мързи да го правя, а че се дразня от многото торбички у дома. Но тъй като искам да събирам разделно, знам, че това е цената. Аз поне го правя. Ей аман от заядливи тука...

# 129
  • Мнения: 4 392
Оф, омръзна ми да подритвам торбички за това, торбички за онова у дома, но събираме разделно.
Че то сега се почна и вече ти омръзна. ooooh! (освен ако не живееш в чужбина, разбира се.)
Нямах предвид че ме мързи да го правя, а че се дразня от многото торбички у дома. Но тъй като искам да събирам разделно, знам, че това е цената. Аз поне го правя. Ей аман от заядливи тука...
В репликата ми към теб няма нищо за мързел. Rolling Eyes Има едни специални кошчета с 3 отделения. Практични са. Торбите не се разпиляват, всичко е прибрано. Peace
Заяждам се с тези, които не разделят, не с теб! newsm03

# 130
  • Мнения: 4 534
Ок, разбрах те! Peace Права си за кошчетата, но още не съм ги виждала къде се продават. Мерси за идеята! Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 1 951
При нас няма още от новите кофи,за разделно събиране на боклука.

# 132
Събирам и разпределям по контейнерите и се дразня като гледам млади жени да си мятат боклука в един контейнер всичко.Никога няма да се оправим след като има толкова безотговорни хора.

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
И за батериите - къде да ги изхвърля, на всяка опаковака пише да не се изхвърлят в боклука. Давайте идеи, че имах два трилитрови буркана с всякакви батерии и стари акумулатори, сега съм ги изсипала в голяма кофа в мазето, обаче няма да стоят вечно там. Усещам, че някой домашен върл противник на екологията (тя екологията е за другите Close ) скоро ще направи чистка на мазето и ще ги метне в контейнера.
Янтра, Людмил каза, че ги вземали в Практикер! Hug
Бравоооо! Другия път като пазарувам от Практикер ще питам изрично, а като ми отговорят ще се замъкна с кофата. Обаче дали практикерци после не ги мятат в контейнера отзад, м?

# 134
  • Мнения: 4 534
Бравоооо! Другия път като пазарувам от Практикер ще питам изрично, а като ми отговорят ще се замъкна с кофата. Обаче дали практикерци после не ги мятат в контейнера отзад, м?
[/quote]
Едва ли. Щом си правят труда да ги събират... Или поне се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт