Каква бебешка козметика?

  • 6 609
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 241
Ползвам шампоан за коса и тяло, лосион за след баня и крем за подсичане на Пенатен.
Наскоро пробвах шампоана на Евент, много е хубав наистина, както е казала Блонди.  Peace
Мокри кърпички Памперс, наскоро отново Евент, от които също съм доволна.

# 76
  • Мнения: 291
Ползвам козметиката на СЕБАМЕД - душ-гел, шампоан, мляко и олио (в началото) за тяло, крем за дупе, слънцезащитен крем и съм страшно доволна  thumbsup  Следващият път мисля да купя КЛОРАН или МУСТЕЛА, за разнообразие, да сменя малко аромата в къщи  Simple Smile
Мокри кърпички ползвам на ПАМПЕРС, чисто зеления пакет. Има три вида - бял SENSITIVE (не помня с какво бяха, но ми миришеха лошо), зелен с лилаво, който е с аромат на лавандула (ужас за мен) и този, който аз ползвам и миришат най-слабо. Купувала съм и НИВЕА кърпички, всичките им разновидности, но са прекалено ароматизирани за моя нюх

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Доволна съм от шампоан,крем против подсичане,лосион Бюбхен.
Слънцезащитен Чико.
Сигурна съм ,че няма лоша козметика за деца.

# 78
  • Мнения: 204
...Сигурна съм ,че няма лоша козметика за деца.

За съжаление от Джонсън не съм доволна въобще. Каката се беше изприщила цялата от олиото Sad

# 79
  • Мнения: 2 100
Странно  newsm78, в този сайт, за Johnson показателите са доста добри!....Освен да поклатим глава и да кажем, че както винаги оригиналните продукти нямат нищо общо с тези, които се продават в България  Whistling

# 80
  • Мнения: 204
Странно  newsm78, в този сайт, за Johnson показателите са доста добри!....Освен да поклатим глава и да кажем, че както винаги оригиналните продукти нямат нищо общо с тези, които се продават в България  Whistling

Лошото е, че се произвежда къде ли не. Същото се случва и с Нивея. Произвежда се в Турция и контролът е значително занижен.

# 81
  • Мнения: 8 999
Аз използвах Бюбхен, включително и слънцезащитен лосион. Не мога да кажа, че съм недоволна, но нямам база за сравнение.

# 82
  • Мнения: 130
Шампоан 2 в 1 на Мустела и крем против подсичане Пенатен на Джонсън и Джонсън/донесеха ми го от Германия и няма нищо общо с този който се продава в BG/.

# 83
  • Мнения: 231
Ползвам само и единствено Бюбхен. страшно съм доволна. Peace Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 276
Mustela е добра за някои бебета, но ето че моето има алергия към нея. Струва ми се, че има много масла и съставки, които не са за чувствителна кожа.
Затова - СебаМед, както написах и по-горе.

# 85
  • София
  • Мнения: 17 596
Аз съм ползвала предимно Бюбхен .
аз също
и съм мн доволна  Peace

 Peace И с двете деца,а пък крема против подсичане е вълшебен.Няма подсичане което да не оправи за няколко часа.

Бебчо страшно харесва балончетата във ваната... Имат такъв продукт. Почти всичко ми е на бюбхен. Пробвах и някои неща на нивея бейби, от кремът против подсичане и пудрата им се подсича.

# 86
  • Мнения: 311
ами то всяка майка ще ти препоръча това, което ползва
козметики много има на пазара добри
някои са доволни от една марка, други от друга
много зависи и какви пари си склонна да дадеш
за Марин съм ползвала и продължавам да ползвам единствено Мустела
много ми харесва миризмата, а и на кожата му добре се отразява
ще ти препоръчам особено един продукт - пяна за глава за новородени на Мустела, ползвахме я повече от 7-8 месеца, много е икономична и невероятна срещу коричките /крусти или както се наричат/, който я е ползвал е останал доволен
също така някой по-горе беше писал за Бочко, непременно вземи и от него, особено в началото са по-чувствителни под памперса и се налага да се маже с него



Това е и моето мнение - Мустела и бочко.

# 87
  • Мнения: 17 414
Джиджа, на мен всички модели на кърпите ПАмперс ми миришат отвратително. Аз и в другата ти тема писах, че предпочитам Baby care.

# 88
  • Мнения: 412
Бюбхен, а сега когато ходихме на море му купихме на ейвън някакъв слънцезащитен детски (с висок фактор) крем и съм невероятно доволна. Дори не знам как се казва, но ми бе горещо препоръчан и останах очарована. 5 дни плътно на плажа, къде под чадъра, къде на слънце и не изгоря въобще.

# 89
  • Мнения: 337
Мустела-лосьон за тяло, Бюбхен-крем против подсичане и шампоан за тяло и коса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт