Каква бебешка козметика?

  • 6 607
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз съм доволна от Бюбхен и Нивеа.
Засега това съм ползвала. Peace

И аз  bouquet

# 91
  • Мнения: 192
Ползвам само и единствено Бюбхен. страшно съм доволна. Peace Peace
И ние само това ползвахме Peace

# 92
  • Мнения: 842
Аз съм ползвала Чико, Бюбхен, Нивеа, Джонсън. Единствено от Джонсъна съм страшно недоволна и никога няма да взема за малкия. (баткото правеше страхотни алергични реакции от олиото)

# 93
  • Мнения: 2 100
Така... Simple Smile Нека обобщя след всичко написано дотук на какво съм се спряла. Прочела съм всички мнения, отчела съм и козметиката като цена-качество и ето в крайна сметка какво мисля да вземем и ако пропускам нещо или ако има нещо ненужно, моля кажете:

гел шампоан за корички - Mustela
крем против подсичане - Бочко
олио, мляко - Bubchen
прах за пране - в началото ще пробваме с Тео Бебе, но повечко ще плакнем и ако всичко е наред ще си караме с него
сапун също незнам какъв, повечето от вас не пишат какъв ползват...може да започна с Кра Кра (нали аз се мия с него и само от този бебешки сапун кожата ми е добре, та ще пробвам и за бебо)
За кърпички... newsm78 ... не мога да реша, но явно няма да са на Pampers

# 94
  • Мнения: 653
пропуснала си душ-гела или т.н. 2в1 /за коса и тяло/
или ще ползваш сапун, може би не съм разбрала
аз Тео бебе сапун съм взимала
предимно го ползвах за пране и миене на играчките в началото
а това за коричките е пяна /да не ти дадат нещо друго, затова уточнявам/
мога само да ти пожелая леко раждане и едно хубаво и здраво бебе да гушкаш, като му дойде времето  Hug

# 95
  • Мнения: 122
леле,каква реклама на "висшата" бебешка козметика...чак ме хваща срам да се вклЮча,но все пак...първите два месеца се къпехме с отвара от лайка и смрадлика като ги редувахме,не използвах никакъв сапун.Едва като направи 40 дни започнахме с бебешкия на Нивеа,също Тео бебе.Мажем се с преварен зехтин и един крем Линола Фет,който ни изписа педито,лечебен е съдържа всички видове познати мазнини.Дори първите 40 дни го използвах вместо зехтина,а сега от време на време,.ТОВА Е

# 96
  • София
  • Мнения: 5 079
Бюбхен! Peace

# 97
включвам се да чета за в бъдеще Simple Smile

# 98
  • Мнения: 4 451
Чико. Peace Най-напред се влюбих в аромата на тази козметика. После се убедих и в нейните прекрасни качества.

# 99
  • Мнения: 4 451
От скоро на пазара забелязах козметика с марката "Хип". Доста скъпичка, но реших да изпробвам шампоана им. Купих го за голямата ми дъщеря и останах много доволна. Wink

# 100
  • Мнения: 17 414
Подкрепям за ХИП.

# 101
  • Мнения: 6 444
Бюбхен-страшно съм доволна от тях. Peace И занаред мисля да продължавам да ползвам техните продукти.А крем ползвам на Бочко  Peace -изпитан и доказан от  много поколения Laughing

# 102
  • Мнения: 3 478
Ползвам Джонсън и Хъгис, доволна съм и от двете. Разбирам обаче, че много мами не одобряват Джонсън в БГ, явно тамошният не е хубав.

# 103
  • Мнения: 4 451
missZ, предполагам, че Джонсън е хубава козметика на вън, но тук има страшно много фалшификати от нея. Още в родилният дом ме предупредиха.

# 104
  • Мнения: 711
Всичко ни е на Bubchen  Peace

Общи условия

Активация на акаунт