indian summer или циганско лято по американски 25

  • 12 146
  • 328
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 405
Много благодаря на всички за идеите за бременни дрехи!

Май има надежда да се сдобия с още някое парцалче на прилична цена. Ще си набележа няколко магазина и ще докладвам какво съм намерила.

Скоро в една от темите май се обсъждаха филми и искам да споделя за един документален, който гледахме - This film is not yet rated от Нетфликс. Става въпрос за реийтингите на филми, които би трябвало да са в помощ на родителите. Става ясно и защо много филми изобщо не стигат до нас, в следствие на такъв рейтинг, изобщо на мен ми беше много интересно. http://www.imdb.com/title/tt0493459/

# 271
  • Мнения: 405

О, това е една от любимите ми манджи. Simple Smile Дженна, ако имаш Buca di Beppo наблизко, там го правят много добре. http://www.bucadibeppo.com/locations/

# 272
  • Мнения: 7 091
Айде, който не ме е виждал Wink Снимки от РД-то вчера:

# 273
  • Мнения: 940
Тандури...кога успя от толкова работа  да се изтупаш така Party , много си хубава...сега видях че си светлоока .

Мрс Г.... само с Дан отиваме, баба и дядо ще гледат Елла и куче...... нямам търпение но съм със смесени чувства и се моля да не си разваля ваканцията от притеснение за Елла....и също мисля че много ще ми липсва Heart Eyes. Поне знам че страшно обича баба си ,тя като дойде и все едно аз не съществувам  Laughing...само това ме успокоява.
Оххх....и дано да не се появи някой ураган насреща че нещо много зачестиха  ooooh!

Атти...аз го гледах този документал преди 2-3 седмици-супер интересно ми беше,никога не съм си  мислела че са такива врътки да се рейтне един филм ... и колко е нечестно само по начина по който го правят!

# 274
  • Мнения: 1 783
Тандури, много хубави пози Simple Smile Харесва ми как си си направила косата.


О, това е една от любимите ми манджи. Simple Smile Дженна, ако имаш Buca di Beppo наблизко, там го правят много добре. http://www.bucadibeppo.com/locations/

Макар че аз не съм фен на Buca, melanzane alla parmigiana е чудно, миналата седмица го правих и дадох на Марти за обяд и после учителката му ме пита какво било дето толкова вкусно миришело. Simple Smile

Джена, още един начин - нарязваш ги на филии, не много дебели, посоляваш, изцеждаш за 1/2 -1 час, после поръсваш с олио и мяташ на грила, печеш около 10 мин на страна или докато видиш че е готов. М-м-м, в момента това ям с печени пиперки Mr. Green

пробвай и любимата на всички имам баялдъ (баялди). Има рецепти онлайн ако искаш. Имама ял, ял и толкова много ял, че му баялдисъло накрая. Simple Smile

Атти, и аз го гледах много ми хареса.

# 275
  • Мнения: 7 091
Виктория,мерси! Бях си казала, че жива умряла, няма да изглеждам като ударена с мокър парцал на РД-то си тази година, затова след като приключих с тортата в събота в 8.30пм, сложих да се прави яденето за другия ден и до 11 се къпах, киприх и т.н. На другия ден дори успях да си издухам косата да не повярваш( на въпроса на Бистра Simple SmileLaughing А иначе на кой мислиш се е метнал дребосъка с неговите сини очи Wink Аз ей сега ще пусна неговите снимки, да го видите какъв е образ  Joy

Атти, аз бях писала даже коментар в Клюкарника за този филм и на мен много ми беше харесал  Peace

# 276
  • Мнения: 1 783
Аз съм с две леви ръце когато се отнася до косата ми, нищо не мога да направя с нея, нито мога да я изправям, нито да я къдря, нито да я издухвам както трябва. Не е проблем в косата, ами в ръцете. А пък вие е Тина какви сте хубавки, докарани   Hands Clap. Тина, много добре изглеждаш наистина, от до. Явно на кого Джоджо се е метнал Simple Smile

Ще ви пусна снимка след петък, когато ми я направят косата, така както искам да мога сама да си я правя и като се докарам, като за снимка, защото имаме годишната ни гала (т.нар. gala fundraiser) и голямо контене пада. Тогава поне ще ставам за показване.

# 277
  • Мнения: 810
Е де, с тия патладжани сега  Crossing Arms Умирам за патладжани!!! И на мен ми баялдисва като на имама - тази ми е една от любимите манджи. Баба как я прави... на всеки, който му закъснява бебето ще роди.

Тандури и аз чак сега забелязвам, че си със сини очи. Ама все хубавици тука!

# 278
  • Мнения: 2 255
Явно на кого Джоджо се е метнал Simple Smile
Хм...където и да отидем,все казват"той хубавц,на баща си се е метнал "...никой,нищо не споменава за майката  Laughing та,благодаря!

Тандури,и като дойде момент да ражрежеш тортата,свидно ли ти е?Или,ти си викнала...на 50-тата торта,вече не се чувстваш така Simple Smile)
  О,и щях да забравя да те попитам:Ще ме осиновиш ли????

# 279
  • Мнения: 7 091
Хм...където и да отидем,все казват"той хубавц,на баща си се е метнал "...никой,нищо не споменава за майката  Laughing та,благодаря!

Тандури,и като дойде момент да ражрежеш тортата,свидно ли ти е?Или,ти си викнала...на 50-тата торта,вече не се чувстваш така Simple Smile)
  О,и щях да забравя да те попитам:Ще ме осиновиш ли????


Няма да забравя един купон още в началото като дойдох тука как ме представиха( при все, че момичето, което ме представяше не беше непознато) " Тhis is Alex's wife and Kalin's mother", на което аз допълни( просто не се сдържах) ' And believe it or not she is still a person and has a name, Annie as a matter of fact!" . Стана ми супер криво, ама пък така неудобно се почувства и домакинята, че повече никога не повтори това представяне  Laughing Това по повод таткото и майката дето си писала Simple Smile

За тортата, ще ти разкажа от къде имам тренинг. Като бях малка имах учител по рисуване ( аз щях да влизам в Академията), който настояваше да осбъждаме рисунките ми по заведенията. Отивахме, сядахме някъде и той разпростираше всичко на земята и почваше да ме критикува, ама с голямата брадва. Първите няколко пъти само дето не умрях от неудобство. После обаче такъв тренинг ми беше...Та до ден днешен възприемам философски подобно" жертвоприношение", не знам дали знаете за мандалите ( така ли се пише), които правят тибетските монаси всяка година, ЦЯЛА ГОДИНА, от цветен пясък, за да ги развалят за един ден после.
Въпрос на нагласа...

Ей то моят красавец:

# 280
  • Мнения: 2 255
Ами,аз го раздавам прекалеееено тактична....ама,май трябва да вкарам и аз нещо като теб,та да се спрат:)))
 ... ти и рисуваш ли  ooooh! 'айде стига де....
И не ми отговори на въпроса:Ще ме осиновиш ли????

# 281
  • Мнения: 2 563
Тандурка, много сте хубави с Калин! Пу, пу! Много положителни емоции ми вдъхва да ти разглеждам семейството.  Grinning

Малко хубави новини от мен: на майка ми туморните маркери са се смъкнали с 1/3, панкреасът и функционира почти нормално, а еритроцитите са почти в норма, което за човек на химиотерапия е добро постижение. В чест на новините ходихме на пазар и си купихме по една черна wrap around блуза.  Grinning

# 282
  • Мнения: 7 091
Ами,аз го раздавам прекалеееено тактична....ама,май трябва да вкарам и аз нещо като теб,та да се спрат:)))
 ... ти и рисуваш ли  ooooh! 'айде стига де....
И не ми отговори на въпроса:Ще ме осиновиш ли????


Ами още ми е рано за осиновяване, като стана на 40-тина  bowuu


Хиър, супер новини!!! Шопинг терапията е добра алтернатива  Hug Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 2 255
Хиър,това да се чете!
 Що бе,Тандури,аз съм отгледано дете вече,ще помагам много(особено в изяждането на голееемите торти  Mr. Green).

# 284
  • Мнения: 1 593
Ауу, какви хубави очи само! А Елито с какви очи е?

... ти и рисуваш ли  ooooh! 'айде стига де....

Е, ти тези "скулптури" като ги гледаш, мислила ли си, че човек, който не може да рисува, може да ги направи?  newsm78 Хич, не се и учудвам даже.

И аз съм любителка на имам баялдъто, майчиното става страхотно, но сама не съм готвила. Аз не обичам да готвя по рецепти (и затова не взимам нищо от нет-а), защото съм малко сербез... харесвам само мойто си готвено или на майка ми. По чужди хора готвено не ям, защото все има нещо в рецептите дето не ми е по вкуса.
Ям имам обаче в един Турски ресторант - ммммммммммм, как ми се приядееее... ще юркам мъжо да ходим да апнем там...

е, хубаво сега, всички си показахте издокараните снимки с хубавите коси, пък мене ме карахте да ви пускам разни дето съм сто кила отгоре и рошава като изсъхнала трева, уж да ме видите бременна...  Naughty ми не е справедливо ПЪК  Crossing Arms

Хиър, МНОГО се радвам да чувам такива новини!!!  Hug Hug Hug А майка ти намали ли поне пушенето? Как и понася химиото? (питам защото на мама и понесе учудващо добре, дано и при вас е така  Peace)

Общи условия

Активация на акаунт