Памперс Актив?

  • 4 681
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Днес отидах да проверя специално за Памперс Актив.Имаше ги в зелен и лилав пакет.Разликата е от небето до земята.Лилавите са толкова меки,ама нищо общо нямат с другите!!!!!!И като цена си заслужават!!!!!!!Де да знаех по-рано за тях....никога нямаше да купя от зелените!!!!!

# 31
  • Мнения: 597
И аз си купих от Метро оня ден от новите памперси-Актив Бейби.Не съм погледнала дали са турски или полски.За сега съм страшно доволна,по меки са,по-тънички,не оставят червени черти по дупето и крачетата и наистина са много удобни за щъкащи човечета.Досега нямат пропуски,дано останат така.

# 32
  • Мнения: 2 575
такаааа - дотук в резюме:
Мамета - ако намерите някъде в БГ ( както виждам някои мами са успяли) ЛИЛАВИТЕ Памперс - Актив Фит ( бях се объркала че са Актив Флекс - ама ние отдавна ги ползвахме) купувайте от тях - СУПЕР СА! Е, може за нощно време да не побират прекалено напишкване, но иначе са НОМЕР 1 - меки, тънки, ластични .....
Явно тези Памперс АКТИВ - турски в Метро са някакво бледо подобие, но не съвсем.

# 33
  • Мнения: 46 515
А кои размери намерихте? Аз търсих в Метро, но имаше само 5-ца  Sad

# 34
  • Мнения: 597
Да,само №5 имаше в Метро.
Аз доколкото знам този модел памперси са за проходили човечета, а не за по-малки.

# 35
  • Мнения: 46 515
Цитат на: anidimova
Да,само №5 имаше в Метро.
Аз доколкото знам този модел памперси са за проходили човечета, а не за по-малки.


Благодаря! Аз хич не бях доволна от Памперс и дълго време не съм купувала. Но последния път просто нямаше какво да купя близо до нас, а нямах даже един резервен, та взех от новите, дето бях чела лоши отзиви. Странното е, че не пропускат при нас, вече трети пакет взимам и няма проблем. Може би наистина преди е било неудобно заради това, че не бяха изрязани Thinking
Това разсъждение май не беше за тук, ама  Embarassed

# 36
  • Мнения: 6 206
Е, колко е разликата в цената? И в Пловдив къде ги има, щом тези в Метро не са най-хубавите.
Ние сме свели употребата до три памперса дневно, щото гърнето ни е пръв приятел, така че с цена не може да ме уплашите, само кажете къде ги има.

# 37
  • Мнения: 544
Цитат на: biliana333
Днес отидах да проверя специално за Памперс Актив...


Къде провери? По-голям пакет от 20бр. има ли и на каква цена?

Общи условия

Активация на акаунт