Хубави детски анцузи?

  • 12 841
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Днес в Ситицентър-а в Oviesse имаше готини анцузи.
за възраст до 30 м. - 21,50 лв.
от 2 г. до 8 г. - 12.50 лв. горнище + 12.50 долнище.
Ние си купихме от там  Hug

П.П.Във Венис цените са по-високи - 16-17лв. за неватирана блузка.

# 16
  • Мнения: 2 401
Идете в склада на Венис с/у Илиенци.
Долнище до 10лв.Миналогодишна колекция.  bouquet

Леле боже.. днес щях да дам 68 лв. за анцуг след целодневно обикаляне из улиците. Навсякъде боклуци по 40-50 лв.  Добре, че нямаха пос терминал, та размислих по пътя до банкомата.

# 17
  • Мнения: 80
За  моят племенник ми бяха поставили задача да търся  анцуг за физическо,който да не е дебел. Той сега ще бъде втори клас ,обаче е  доста едро дете. Потроших си краката от търсене,накрая взех   един от Бокал, срещу МОЛ-а,който снахата не хареса  Mr. Green и един от Супер  Мечо  в Дружба 2 ,който най-накрая бе одобрен  Hug . Анцуг две части,с цип на горнището и с качулка,хубава разцветка,не  е дебел и  струва 18 лв  #Crazy . Честно  казано, толкова хубав модел не очаквах да намеря на тази цена...  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 401
Къде точно е тоя Супер Мечо?

# 19
  • Мнения: 1 674
Аз купих  анцунг на Rucanor от Комсед/ има ги и в магазина на Спорт мания в Скай сити център/. Горнището е с цип и върви комплект с две долнища - с ластик и като панталон. Цената на комплекта е 45лв, имаше го в синьо, оранжаво и зелено горнище, а долната част е тъмна  и зависи от горния цвят. Според мен си заслужава, винаги има едно чисто долнище. Wink

# 20
  • Мнения: 3 457
ето  и тук намерих хубави , малко са на цифра ,но имас и мами ,които могат да си позволят  Peace
http://www.kasidabg.com/rammer.html

# 21
  • Мнения: 3 457
Да се отчета и тук,накупих днес количества анцузи  Mr. Green от сити мола от Овиезе,много съм доволна от пазара  Peace Намерих и хубави неща в Маркс и Спенсър  PeaceАнцузите в Овиезе са на страхотни цени ,повече от 30 лв. нямам ,като това го установих преди малко-изобще не бях гледала цени,беше важно да ни хареса  Mr. GreenИ за малкия и за каката-само с дънки не можах да я сдобия каката ,а на малкия харесах едно панталонче от ,което нямаше номер  Sad,но пък татко му му намери бели джинси -много мекички  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 11 708
Остави ли нещо и за нас?Колко са плътни анцузите и цената е 30 лева така ли?А дали има за по-големи деца?

# 23
В Unique има много хубави анцузи.Цените им са около 35-40 лв.,но найстина са мн хубави и удобни.

# 24
  • Мнения: 3 457
Остави ли нещо и за нас?Колко са плътни анцузите и цената е 30 лева така ли?А дали има за по-големи деца?
Mr. Green ми като не мога в моя град да си намеря и като мина през София съм като хала Mr. GreenИмаме долнища от 12,50 до 21,50лв. Комплекти от 25 до 30лв. Peace НА малкия анцузите започват от 10,50лв.Ами аз купувах за 2г. и за 5-6-7 каквото ни стане PeaceИмаше и по-големи  Peace

# 25
  • Мнения: 3 356
Аз купих  анцунг на Rucanor от Комсед/ има ги и в магазина на Спорт мания в Скай сити център/. Горнището е с цип и върви комплект с две долнища - с ластик и като панталон. Цената на комплекта е 45лв, имаше го в синьо, оранжаво и зелено горнище, а долната част е тъмна  и зависи от горния цвят. Според мен си заслужава, винаги има едно чисто долнище. Wink
Точно сега ги гледах в сайта .От кой размер са?До колкото знам детското е от 104 ,ама дали е от този номер?

# 26
  • Мнения: 1 674
 izabela, мисля, че почват от 104, но не съм сигурна. Аз взех 140, предния номер беше 128, затова предполагам , че малкият е 104.Нямат междинни. Моят вече го носи на тренировки по футбол и издържа няколко пранета. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 356
Ще звънна да питам.Аз и  маратонки на наследника харесах
http://www.sportmania.bg/node/480
ама този път ще трябва да заведа диването да пробва,че не знам как върви съотношението на номерата между Руканор и Килтек (сега е с такива.

# 28
  • Мнения: 416
Аз купих  анцунг на Rucanor от Комсед/ има ги и в магазина на Спорт мания в Скай сити център/. Горнището е с цип и върви комплект с две долнища - с ластик и като панталон. Цената на комплекта е 45лв, имаше го в синьо, оранжаво и зелено горнище, а долната част е тъмна  и зависи от горния цвят. Според мен си заслужава, винаги има едно чисто долнище. Wink

   И аз взех такъв комплект и съм доволна че е със 2 долнища.

# 29
  • Мнения: 5 255
ето  и тук намерих хубави , малко са на цифра ,но имас и мами ,които могат да си позволят  Peace
http://www.kasidabg.com/rammer.html
Всички са на 0,00 лв  newsm78

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 23:34 от mam@

Общи условия

Активация на акаунт