Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
  •   1
Отговори
# 375
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Pepi_r, много е хубава свеща и аз се каня да я шия, но в оригинала е с конци на Дименшънс, а аз ги обърнах в ДМЦ и има рамка около нея. Мадоната в кафяво или синьо я ши. Ако я имаш в кафяво би ли ми я пратила на fillipova@yahoo.com

Sissak, и аз съм почнала от тази коледна серия ето тез


Този дядо мраз, който си показала го нямам и ако е удобно да ми го пратиш?

Духи-пухи, много хубаво става. И аз с голям мерак уших един Мечо пух.

# 376
  • Мнения: 7 803
браво момичета  Simple Smile

# 377
  • Мнения: 434
spinki,Дядо Коледа  е при теб.Аз го свърших и го направих като картичка.Ако мога да снимам,ще го покажа.

# 378
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Sissak, благодаря ти много.

# 379
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Браво момичета,за новите продукти. Hug
И аз да покажа нещо:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161171&photo=21
патенца...
Контурния бод ми направи Здравчето  Heart Eyes,че аз съм на Вие с него,а звездичките ги пропуснах без да искам  Laughing...

# 380
  • Мнения: 7 803
аааа супер са тези патета. моля за схема  Praynig

# 381
  • Мнения: 1 162
Браво,големи красоти правите.И аз днес доста си поших-започнах предпоследния лист на ''пътят към църквата'' дано до нова година го завърша Simple Smile

# 382
  • Мнения: 2 116
vivi75 дано мила го видим в скоро време завършен, че и една друга мама го шие от мноооого време!  Whistling

Кетри много са ти готини патетата!  Laughing

ДМЦ сега ги мятам!   bouquet

# 383
  • Мнения: 27 520
Блонди,аз го имам този пейзаж в PM и цветовете са малко по-тъмни.Ако искаш ще ти пратя схемата да я разгледаш

Благодаря ти. Писаха ми за размери и цени, но казват, че е 1:4, а аз мога и искам само 1:1. Дали може да шия схема 1:4, но да спазвам правилото 1:1  newsm78
sissak, какво е РМ  Thinking

# 384
  • Мнения: 7 803
PatternMaker

# 385
  • Мнения: 6 055
Pepi_r, много е хубава свеща и аз се каня да я шия, но в оригинала е с конци на Дименшънс, а аз ги обърнах в ДМЦ и има рамка около нея. Мадоната в кафяво или синьо я ши. Ако я имаш в кафяво би ли ми я пратила на fillipova@yahoo.com
Спинки - имаш поща /надявам се/  Wink

# 386
# 387
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Pepи_r, благодаря ти.

# 388
  • Мнения: 338
здравейте.
ако може и аз да се намъкна в тоя форум  Embarassed аз се запалих по гоблените от скоро, обаче вече шия няколко наведнъж и сама си се чудя как и кога успявам. ще ме приемете ли в гилдията  Hug Praynig

# 389
  • Мнения: 171
tarzanka ,добре дошла!   bouquet !Сподели какво шиеш или даже покажи.... Wink
Блонди ,можеш да шиеш спокойно 1:1(просто ще стане 4 пъти по-малък). А РМ е програма за изработване на гоблени.Схемите ,които са правени с РМ ,са (обикновено) цветни и се отварят само ,ако имаш РМ(ако не съм права,моля някой от по-запознатите да ме поправи Blush).
ketri,патоците са страшни.... Hands Clap !
duhi_puhi,супер се получава!И аз шия ръстомер,ама нещо много бавно става Cry ....
pepi_r, браво за "коледната зваезда"! Може ли да те помоля за схемата? Praynig Или пък Ivanichka ? Praynig
eliss ,наистина е станало супер,с тази рамка! Peace
tchara ,супер е ръстомера! Аз шия точно този,но при мен нещо цветовете не се получават така....дали можеш да ми пратиш само ключа с номерата на конците?
Хипатия,много хубава е станала коледната картичка!Я кажи-тази звездичка- с какво си я рисувала?Някакъв специален маркер ли е?И благодаря за кошницата с ароматните ягоди ....може и да не обичаш да бродираш,ама много добре "събираш" схемички....за което ,май всички, сме ти благодарни! Flowers Bouquet Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт