Проблеми с детето и баща му

  • 14 170
  • 205
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 176


Mamica, тъкмо ми вдъхна кураж и баща ми отиде да сменя патрона и сега така се отмяташ. Laughing Не ме тревожи, моля те. же!
Абе не се отмятам аз. Обаче се страхувам и да не би да те изиграе нещо. Страхувах се, че няма как да докажеш, че не се е прибрал в къщи. Това ми беше основната мисъл.
Ако бях аз на твое място, нещата щяха да стоят по съвсем различен начин за него, но минало бешело. Спокойно. Слушай адвоката си.

# 91
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, готово. Сменихме патрона и сложихме две резета. Очаквам включване довечера. Цялата треперя от нерви. Маргарита, много ме успокои.  bouquet
Аз си мислих, че не е взел зимните си дрехи, но не- не съм видяла. Взел си е всички дрехи. Оставил е само 1 яке, обувки ,хавлията за баня и малко козметика. Събрах ги в еин чувал и като извикам полиция, ако разбива, пред тях ще ги дам, след като първо ги поканя да видят че ги няма всичките му дрехи.

# 92
  • Мнения: 1 732
Джемма, веднага щом се появи, му кажи, че си говорила с частна охранителна фирма да ги потърсиш при проблем  Twisted Evil
Ако е страхлив, ще офейка, гадта му недна! #Cussing out

# 93
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А това едва ли ще го стресне, само на думи. Но благодаря за съвета.
Ох, сега имам нужда от голяма подкрепа. Аз, веднъж да се отърва от него.

Сега очаквам да свали гумите на колата ми, щом не го пускам у дома.
Не мога да я прибера в гаража, защото нямам ключ, само той го ползва, а е за 2 коли.

# 94
  • Мнения: 6 315
Ако имате познат ключар може да отвори гаража и да смени ключалката.

Горе главата и кураж - с теб сме!

# 95
  • София
  • Мнения: 1 951
С теб сме!Момичета,ако сте се разбрали да окажем помощ на Джема ми пишете.Вече  съм тук във форума.Току що изчетох написаното от тази сутрин.С теб сме!А днес има много лош нет

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 16:40 от marianasot

# 96
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако е катинар на гаража с една ножовка се реже и си слагаш нов.

# 97
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, обади се на детето, уговаря го да излезе. Пела каза да не го давам. Но то сега ще се разреве, разтръшка и онзи ще дойде с адвокат и полиция. Не знма какво да правя. Утре трябва да го водя на лекар. Ще ми изскочи сърцето. След малко очаквам включване, ще дойде да вдига скандали.

# 98
  • Мнения: 1 227
Джемма, щом Пела те е посъветвала да не го даваш, слушай я. Измисли някакво занимание на детето, покани гости или нещо друго, за да няма драми от негова страна... И извикай някого при теб, не бъди сама...
 Hug

# 99
  • Мнения: 1 227
И още нещо. Нямаш ли някакъв начин да контролираш тези телефонни разговори. Тоя ви подлага на страхотен тормоз и теб и детето...

# 100
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ох, то  не си дава телефона горкото.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 951
Съчувствам ти!Но не мога да ти помогна с нищо.Те имат равни права върху детето и ако не го даде оня ще дойде с полиция,А агенцията за закрила на детето не може ли да се намеси?Дори и без да има съдебно разпореждане.На това дете ще му се наруши ритъма на ученик,ако продължава да го взема и връща баща му.УЖАСС!

# 102
  • Мнения: 3 463
Джемма, не съм в течение дали сте в развод, но дори и разделени, нямаше ли нещо за временно попечителство над детето с прокурорско нареждане. Нещо ми се върти в главата, но юристите ще кажат.

# 103
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Може би говориш за привременни мерки. За сега нямаме такова нещо. Но предвид обстоятелствата, може и да се  наложи.
Наскоро тук четох тема за режим, при който детето всеки ден сменя родителя, при който живее.при нас е нещо такова сега и без наложен режим. не мога да си представя кой нормален съдия би отсъдил такова нещо. МНОГО Е ЛОШО за детето. ooooh!
Сега е спокойно и тихо. Не  едошъл оня гад все още. Детето досега чете малко, занимавахме се с него. Сега гледа едно предаване по руската телевизия и след малко отиваме да се къпем. А после ще очакваме дали ще дойде да разбива...

# 104
  • Мнения: 3 463
Може би говориш за привременни мерки.

Да, според мен е добре да го проучиш подробно преди той да  го направи. Сегашното положение наистина е ужасно за теб и за детето, но явно си силна личност и ще се справиш, сигурна съм и ти го желая от сърце.

Общи условия

Активация на акаунт