Кога започнахте с кафето?

  • 4 654
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
в 8-ми клас пропуших и пропих кафе с мляко и захар,след 1-2 години започнах да го пия чисто и много пьти на ден Whistlingот както забременях го намалих до 2 дневно и сега продьлжавам сьс сьщата доза,понеже кьрмя и не ми се иска бебка да будува Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 978
Капучино..само сутрин и то не винаги.
От тази година...развалих се Crazy

# 77
  • Мнения: 2 677
На 13 май бях... Не помня вече.
Иначе и до днес прекалявам с кафенцето - черно!

# 78
  • София
  • Мнения: 6 011
Започнах на около 12-13 години с кафе на джезве вкъщи.Сега пия само по едно сутрин,с мляко и захарин.Ммм,кога ще дойде утре?

# 79
  • Мнения: 1 488
Запо4нах да го пия на 16-17 години, в гимназията, с цигара  Crazy
Сега не пуша , но кафето не го оставям. Отговорих че пия кафе лате, защото няма отговор като моя.
Аз пия всякакво кафе, еспресо, нес, 4ерно, с мляко, капу4ино... даже и шварц. Задължително без захар!  Peace

# 80
  • Мнения: 6 029
кафе с мляко, фрапе, капучино. но без захар. захарта направо прави кафето ужасно Sick

била съм в гимназията, 8-ми клас някъде предполагам. тогава и пропуших. преди това,като малка, ми капваха няколко капки кафе в млякото, белким се навия да го изпия. имаше ефект. и беше вкусно Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 1 244
Хм, помня кога започнах с бирата, ама с кафето... Thinking newsm78 Може би в пубертета, когато не са ми стигали парите за бира в заведение като избягаме от час.  Mr. Green
Пия го късо с мляко. Преди беше чисто, но нещо се повредих. Едно рядко ми стига.

# 82
Почнах го някъде към 18 годишна възраст без цигари само кафе а по сериозно след като забременях защото иначе ми падаше кръвното. Днес вече 13 години по-късно без кафе сутрин не мога. morning

# 83
  • Мнения: 4 392
Трябва да съм била 16- 17 годишна.  Thinking   Докато го пиех силно, не можех да се събудя без кафе.smile3507 Сега мога и без него, но ми е навик вече. По цял ден пия кафета, а последното си правя към 2-3 часа. После лягам и спя като пич. Не ми пречи.

# 84
  • София
  • Мнения: 15 499
Първо, още като дете баба ми ни правеше кафе от леблебия. После започнах с нес, но много ми дойде и спрях за една година всякакво кафе към 20 годишна. После минах на чисто черно кафе от кафеварка, еспресо със захар. Преди няколко години минах на безкофеиново нес кафе с мляко и захар и досега съм така.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 381
А-а, и на нас с брат ми майка ни правеше леблебия. Връткахме се все края нея докато стане.  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 3 124
Започнах да пия кафе в 8-и клас. Бяхме купили кафе на учителката, няколко мои съученици също си бяха взели, и тогава опитах едно кафе- беше със захар и ми хареса. Simple Smile  Вкъщи майка ми редовно правеше кафе и като й казах, че ми харесва, започна да прави и на мен- не повече от едно на ден, и не всеки ден. От захарта се отказах на 20- годишна възраст и оттогава не мога да го пия другояче. Обичам го силно, късо и черно- с две думи, еспресо!   food010

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
някъде в техникума...бягахме групово от час и висяхме в едно кафе до у-щето...после се местехме в другото...и после пак обратно... Mr. Green
пиех кафе, не защото ми харесва, а защото беше най-евтино ...
като спрях да уча , спрях и кафето , даже не можех да понасям миризмата му Sick
сега отново пия ...не го обожавам , ама горе-долу го харесвам ...
пия сутрин едно в нас, ако има време и после едно в работата към 11 часа...понякога и следобед едно...
общо взето го пия , за да не ме боли главата и за да не ми се спи...ама , при второто не действа newsm78

# 88
Преди около 10 години започнах с кафето. Бях 9-10 клас. Лошото е, че освен с кафето започнах и с цигарите, а сега покрай кафето не мога да зарежа цигарите  Laughing

# 89
  • Мнения: 852
Преди около 10 години започнах с кафето. Бях 9-10 клас. Лошото е, че освен с кафето започнах и с цигарите, а сега покрай кафето не мога да зарежа цигарите  Laughing


И аз съм така,но ако реша мога да спра цигарите но кафето НЕ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт