ПрАзНиЧнАтА тема Е тОва - СеПтЕмВрИйЧе сТаВа на една!

  • 15 245
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 638
Дилипили,как сте?
Ирини,хубава теми4ка!
Цвети,не успях да из4ета предната теми4ка за да видя как стоят не6тата със интернационалния рожден ден,но и ние 6те се вклю4им  Simple Smile
По колко пари4ки събирате и как да ти ги пратя?
Може ли някоя мама да ми даде мобилен тел.за врзъка,за6тото след няколко дни запо4ваме една обиколка в страната и няма да имам постоянно нет.

# 16
  • Мнения: 3 983
Дано се оправи времето  Rolling Eyes Смятахме рождения ден да е на открито ,но май ще трябва да готвя алтернативен вариант ooooh!
Днес отиваме да поръчам двете торти и да вземем украса.На 11-ти ще е детския рожден ден ,а на 15-ти с роднините Crazy Взехме 100 балона да има да дивей ,и смятам и надпис да взема и ... ще поразгледам парти-центровете Hug

# 17
  • Мнения: 2 123
http://www.youtube.com/watch?v=a1GUozQuwcA Спаси сам на пързалка /извинете за непрофесиаоналното качество - с фотоапарат е снимано/

# 18
  • Мнения: 366
  Ирини и ние вчера бяхме по -същата програма, също избирахме подарък на тати за РД-то , молове пикадилита .. е без детски площатки.. нищо друг път
  Марианка, ще се крием ти само кажи кога...хихих Дано бързо се оправят киприте
 Цвети, аз все съм ти под носа, а все не минавам да ти оставя парите, днес как си около вас ли си да ти звънна ако мина...
 а за времето съм сигурна, че ще се оправи, все пак чакаме циганското лято, а и толкова още планове имаме, нали  Party
  Ей, Ивелина ,все се каня да те питам как се чувства Сисо сс Уокъра, хареса ли му, кефи ли му се, Лаци в момента се забавлява с това да пуска формите по дупките..
 DVV, аз сигурно понед и вторник ще съм в Вн с Лаци , ако е удобно дай един тел на ЛС като видя кога ще имам време да се чуем и ако и ти и другите сте по терена да се видим  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 983
mama_meggie   ами супер във вторник ще бъдеш ли вечерта тук Peace Да дойдете на рожденния ден на Ники той е от 16,30ч Hug

Ако не ще се уговорим нещо за понеделник Peace

# 20
  • Мнения: 1 314
mama _meqqie, ако минаваш днес покрай нас, звънни ми, нали ми имаш телефона? По обяд ще излизаме, но пак наоколо, иначе следобяд сме си в къщи да потготвя багажа!
Варненки, ако имате среща другата седмица може и ние да го измислим как да се включим, ще бъдем на Св. Влас, незнам точно на колко км е от Варна, но до петък сме там!

# 21
  • Мнения: 858
Честит Първи Рожден Ден на Дари и Хриси и всички страхотни рожденници,който пропуснах тези дни  Heart Eyes
ОмниДа си здрава,много обич в дома ,много слънце в душата и добри приятели   bouquet Честито Християнче  Heart Eyes
Въпреки,че е хладно се чувстваме чудесно и в кондиция и желание за правене на хиляди неща.От вторник освен грижите за Арен съм поела и гледането на неговият 3 месечен братовчед Валентин.Ще е с нас до понеделник.Бях се приготвила за голям екшън и стрес,но се оказа че програмата ни не се промени кой знае колко.Разходки,госто,кафенца...Арен е щастлив от това ново присъствие в къщата,непрекъснато носи играчки на бебето и му ги трупа в шезлонга,пуска музика,кляка до него и нещо му говори.Валентин спи,папка и се смее когато е буден.Спят в една стая и за моя изненада до сутринтта,само в 1ч.давам за последно мляко на малкото тролче.Единствено не ми остава време да ви прочета.
Иринимного смело се пързаля Спаси  Hug
Марианкадано им минава хремата на сладурките.Супер снимки  Peace
mama_meggie все се каня да те питам за пътечката която е послана във всекидневната на вашият морски дом Оазис от къде е,че търся нещо подобно като цветове и я бях мернала в клипчето където Лаци ходи.
Sesiliq дано изкарате супер в Бг.   Hug
исках още да пиша,но  няма как.  Хубав ден  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 983
Ами ако ще е удобно в понеделник ,защото във вторник целия ден ще съм заета Grinning
Към 13ч във морската?

# 23
  • Мнения: 1 314
Dvv, ако можем да се организираме да дойдем ,ще ти звънна, дай тел на лични!
Момичета, да ви се оплача, днес толкова работа имам, а пък ми се очертава такъв каръшки ден. Мъжа ми е на работа,а аз сама с двете деца и трябва да подготвя и багаж, че утре сутрин тръгваме рано-рано! Все нещо ти някъде трябва да бърша, навсякъде са дрехи-мокри, сухи, за гладене, ужас...
Като се започна с това, че Алекс още сутринта ми разля млякото с нес върху бюрото, монитора , земята и дрехите ни.После аз наводних спалнята- с локално отопление сме и камина, и аз реших да я запаля, то  в този студ.Да, ама мъжа ми миналата седмица прикачва още един радиатор и не го е свързал напълно, ама аз де да знам, изобщо не погледнах.И влизам след един час в спалнята, където спеше Алекс, и гледам  всичко под радиаторите наводнено, паркета подгизнал, мокетената пътека мокра, не мога да я вдигна... ooooh!!
Следва- при храненето на Алекс, няколко играчки хвърлени в купичката, а като капак но това  току-що повърна, че беше си хапнал малко от моята шунка и се задави, че не ще да дъвче още!
Направо незнам как да се оправя в този ден, чака ме и пазаруване, и готвене за довечера, чакам майка ми...програмата е пълна!

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 13:20 от tzvety roussimova

# 24
  • Мнения: 3 983
Варненска-форумска среща  bouquet  10 септември /понеделник/  13 часа входа на морската до ФК Peace

Само да не останем със Сладурче двете сами Mr. Green

Хайде непознати варнински мами идвайте и вие Hug

# 25
  • Мнения: 4 451
DVV, само аз не мога да дойда до Варна, а толкова ми се иска да ви видя... Но ще предавам поздрави по момичетатта, отиващи на там. Grinning
irinii, Спаси е чудесен, справя се перфектно. Heart Eyes
tzvety, напълно те разбирам. И у дома е същият екшън, а помощ от никъде. Днес мъжа ми е много зает, пренася тухли, че ще преграждаме етажа (да не ни е студено през зимата). Аз трябва да чистя, да готвя, да гледам и двете деца... Crazy

# 26
  • Русе
  • Мнения: 250
Привет мили мами Heart Eyes
Отбиваме се да ви поздравим с Ема.
около нас няма нищо ново и интересно,след като се върнахме от морето.............едно тежко еднообразие ни е погълнало Confused
Тайно ви завиждам за интернационалната среща,но съм убедена че ще има и други занапред и тогава и ние ще дойдем.
Имам нова пералня и ега изпробвам за 1-ви път,взех със сушилня,понеже квартирата ни е малка(имайте предвит гарсониера)  и нямам къде да суша дрехи вътре.миналата година сушах в стаята където спим всички ,защото тук е климатика(другото е кухня),но става ужасно влажно и тясно.Предполагам ема ще събаря сушилника през 5 мин newsm78.Та пералнята е АРИСТОН и сега чакам да видя как суши,че има 3 програми на сушене ThinkingАко някоя мама ползва такова нещо в дома си............нека ми даде съвет или идея.Ами това е около нас.А да бяхме и на ДК : 9100кг и 78см,на 25-ти ще бият ваксината за 3-те шарки Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте и от нас на бързо Simple Smile Благодаря за хубавите пожелания Simple Smile
Малка почерпка-вече сме и християни

А сега за РД-то


Започвам да се стягам за детското парти, че няма време. Вчера Хриси толкова беше превъзбуден с емоции от рождения ден на Бобо, че вечерта повръща чак милия...Но подробности утре и снимки естествено Simple Smile

# 28
  • Мнения: 186
Честит Първи Рожден Ден на Дари и Хриси и всички други мънички съкровища, които станаха на една годинка през изминалите дни!

За интернационалната среща- аз съм за фотограф, който да ни даде CD с обработени снимки. Против идеята за аблума съм по следните причини:
1. Виждала съм такива-правят се от фотохартия - все едно голяма снимка, сгъната и залепена за следващата. Дизайнът е доста аматьорски.
2. Няма да достигнем до единна концепция за дизайна, когато ни го пратят за одобрение. Ще настанат спорове.
3. Албумът ще представлява 40 страници с по 1 септемврийче-т.е. 40 различни бебета, а не 40 страници с моето бебе, което точно след 1 седмица няма да радва нито майката, нито бебето и ще хваща някъде прах.
4. Не искам да обидя никоя мама и нейното бебче, но предпочитам да дам 40-60-80 лв. за една огромна снимка на всички септемврийчета в рамка или колаж, както ни подари bone essperance (ако не бъркам) за Коледното парти (това е просто пример, а не предложение), отколкото 40 лв. за аматьорски аблум с една снимка на моето дете.
В този ред на мисли съм ок да няма подаръци, но ако ще даваме по 40 лв. за фото албум, по-добре да купим за 40 лв. подарък на детето си и да му го връчим на партито (чрез томбола или лично), за да почувства и то партито- всички вече виждате как децата ни се радват на подаръци. На албума ще се радваме само ние и то само ако стане хубав, ако не се хванем за косите за дизайна и всъщност за кратко.
Истинският албум, който предложи мама Меги в началото наистина е мега скъп, заради малкия тираж, който трябва да се отпечата, а и също няма да стигнем до спогодба за дизайна.

Когато всяка от нас си вземе CD-то може да си направи такъв индивидуален албум, в който преоблрадават снимки на нейното дете и се сложи колкото иска други+общи с бебешорите. После можем да си направим тематично парти у нас-презентация на албуми  Laughing  Heart Eyes     

# 29
  • Мнения: 366
  DVV, аз сигурно пристигам понеделник рано сутринта и най- вероятно цял ден ще съм на лекции (поне такава е програмата), разбира се ако нещо не е както го мисля, с удоволствие ще се включа в срещата определена за 13 часа макар и по късно. Във вторник съм до обяд на лекции и ще ми е много приятно да дойдем на рожденния ден, въпреки , че може да ми е малко неудобно от всички.. newsm78 погледнато реално никой няма да познавам, но може да минем мсе пак да ви поздравим. При всички положения ще ти звънна като знам как стоят нещата... До скоро
Dennis, това килимче го купихме от Икеа, ние всичко до последната подробност взехме от там. Отидохме с колите, но бяхме поръчали един тир да дойде и обзаведохме от  до 3 апартамента. Защото с наши приятелни се организирахме. Така, че надали ще тръгнеш за Гърция за едно килимче, но ако някой ден ходиш ще си харесаш много неща, аз поне съм много доволна . Съжалявам, че не мога да ти помогна в търсенето
 Цвети, направо какъв ден си имала днес, то не е свършил де, ама си си взела белите за цял месец и повече, аз не успях да мина, но кажи как ще е най - удобно за теб, ако искаш може и аз по пощата да пратя парите, ако ти е удобно да ги събираш така, ако пък не като се върнеш ще мина, майка ми живее в квартала и ми е на път често. Приятно изкарване на морето и дано заради теб се оправи времето...  Praynig.. е и заради нас де.. то винаги си е от полза да е хубаво времето
 Muckata, аз съм ветеран със сушилните, в къщи имаме отделно от пералнята и съм много доволна, не мачка изобщо и така събирам цяла седмица пране и за един ден с 2 перални и 2 сушилни - на вечерта всичко е сгънато в гардероба. И ние имахме твоя проблем с влагата, защото балконите са ни вкарани в апартамента и се родих със сушилнята. Но не искам да те отчайвам , сега за апартаментав Оазис взихме 2 в 1 както ти и много мачка, Candy, пише че пере 5кг и суши 5 кг ама нещо не е в ред тая работа. Така, че моя съвет е една пералня я суши на 2 пъти, въпреки, че суши по 2 часа ако сложиш цялото пране ще ти се смачка, също така на програмата за памучно сушене суши само неща , за коита си сигурна, че са памучни, ако нещо не си сигурна по- добре ги пусни на праграма за изкуствени тъкани, ризи например по- добре не суши на силната ( за памук), че аз на мъжа ми докато се науча колко ризи свих.. щеше да ме убие. И ако ръчна се настройва по- добре първите пъти ги слатай на малко по- малко минути отколкото е указано, за да не ги пресушиш, че на нашата на Оазис е автоматично и така ги пресушаваше, че дрехите миришеха на изгоряло, по- добре два пъти да са ти влажни и да продължиш от колкото да ги пресушиш. Ти при всички положения ще имаш фалове докато сама всичко не усетиш, но дано с нещо съм помогнала да са по- малко
Лулова, може би си права за албума , и то не може би ами направо, беше хубава идея , но и доводите които си написала са 100%... както виждам и повечето са на това мнение, така, че дайте направо да го свалим от дневен ред това. Да решим искаме ли подаръци или не ? И лично поздрави за списанието аз все още не успявам да го купя, но го видях през една витрина и смятам, че снимката е много хубава, колкото и да не я харесваш ..
 Малко се поолях, пък и днес ми е за трети път, но дано ми простите...

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 16:47 от mama_meggie

Общи условия

Активация на акаунт