Обратното броене наближава - до НОЕМВРИ мъничко остава

  • 9 698
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 416
"Добро утро" и от мен,няма смисъл да се отчитам,че съм заспала към 5-6,ама ми се спеше тоя път,проблема беше,че ми заглъхнаха ушите и всичко ми буеше,е тоя път ми се щеше да имам апаратче за кръвно и да си го видя,ама как да будя комшийката в 5 Joyще гледам да свиквам,само лошто,че приличам на изънземно Mr. Green Абе като цяло няма кой знае какви проблеми,амо това кръвно сега ме тревожи и тук таме понякоя силна и неясна болчица,колкото да ми се изкара акъла,дано така почти безпроблемно мине и 8-ия..
ProstoAz,ама как ще изтраяш толкова време да се нанесе в новата къща?Аз каквата съм си неърпеливка,щях да давам зор Embarassed,много обичам ремонти и нови мебели и нямаше да изтрая,ама ти си умно момиче и ще устискаш докато всичко оправите Wink
Дианче,дано твоето детенце се оправи да не те тревожи и тебе,пък и да си починеш малкото верно,че върлуват много вируси напоследък и то точно децата няма как да ги предпази,ако да ни е дупце и на всички нас като почнат сополите и всички др екстри.

# 16
  • Мнения: 421
Да и аз така се уплаших за тия вредни изпарения. Та наистина е по-добре преди Коледа.  А и m_face - сигурна съм,че поне с половината мебели ще имаме проблеми със закъснения.А и като знам какво съм мрънкало...,ако не са ми направили нещо като хората -  Naughty през вратата и наново! Ние вчера си поръчахме кухнята...дано да стане навреме.

Дита...като се замисля на миналата Коледа с милото ни беше първия опит да направим Беба...а тази Коледа ще влезем в нова къща и то с Беба на ръце  ooooh!  Някой,ако ми беше казал преди година,щах да се изсмея  Laughing Непременно ще му кажа да ме внесе на ръце  Flutter

m_face  колко време те забавиха гадовете с кухнята?

Диана,дано е по-дребно неразположение,защото тези вируси с повръщането са много неприятни  Tired Само се мъчи мъничето,а и ти се притесняваш кой знае колко...

Сладурче и аз нямам търпение,но къщата е много голяма...и няма как да стане.А и аз с бебче на ръце (дори да не иришеше на боя) на дали ще се справя да подреждам нова къща и да я гледам мъничката - ще откача

А за бременността - аз имам дребни неразположения,но да чукна на глава - почти безпроблемна е 


# 17
  • София
  • Мнения: 672
А с лекаря при когото ще раждам ще говоря края на този месец - тогава съм на преглед при него. Утре ще ходим с любимия до Клиника Малинов да подпишем договора за стволовите клетки. Дано успеем да се вредим, че те бяха близо месец в почивка и сега е лудница там.


madchen, и аз точно си мислех че е време да хода да си подписвам договора за стволовите клетки. Малинов утре работят ли? Защото да взема да се вдигна и аз, че аз само си овора за тия стволови клетки и на края ще взема да изпусна срока... Препоръчаха ли ти Малинов или ти си ги избра? Аз много се чудех кой да избера, в св.Лазар ги оплюха здраво Малинов, че изпращали стажанти да прават процедурите и материалите им били некачествени, ама то -  какво да кажат за конкуренцията...

Prosto az, забавиха ме около месец - и след 3 скандала на място ми я докараха. После ме забавиха още една седмица с монтажа...

# 18
  • Мнения: 1 546
Момичета, я кажете как точно се предлагат пари на лекаря?Как да му кажа без да го засегна...Какви точно са думите? EmbarassedМНого ми кофти тая ситуациа...

# 19
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Толкова време не съм писала и влизала, че сега едва смогнах да прочета една малка част от написаното #Crazy
Времето е толкова ужасно и студено, че направо не ми се мърза от вкъщи. Взех да спя по-добре поне, но коремчето ми вече е толкова голямо, че не мога да стоя седнала, без значение с какви възглавници съм се подпряла. А кота си легнем вечер - такова въртене пада в леглото, че вече на челна стойка ми идва да легна, само и само да не притискам бебчо.
Снощи имахме тости - първите гости в новото ни жилище - и беше такава суматоха и приготовления, че когато дойдоха в 8 часа, аз вече бях готова да си легна и едва издържах до 10:30...взе да става мсе по-трудно Heart Eyes Heart Eyes
Сега четох поста на ПростоАз и направо ми се изправи косата - като се сетя какво чудо беше това, да се нанесем в новия дом..Това с мебелите беше някакъв кошмар, а после подреждането на дрехите и вещите се оказа още по-сложно...още не сме се подредили като хората.
За предстоящите вълнения - ами да ви споделя честно...май освен мен и мъжа ми не виждам някой друг да се е развълнувал. Майка ходи само и купува разни неща и ми звъни по 100 пъти на ден да провери как съм...и тя милата трепери вече от радост. Всички други като че ли така ги е завъртял живота, че много много не им остава време за моите вълнения...ама какво да се прави- живот..
Прочетох, че някой беше попитал за тестоветеза алергии при упойките - аз този месец ще ходя на среща с анестезиолога - да си поговоря с него и да направим тестовете, защото имам някакви алергии към ягоди и аналгин, та се налага проверка. Ще мога и да разгледам обстойно Тина Киркова за да имам някаква представа къде какво ще се случва...И така
Оставям ви за малко и по-късно ще вляза да попиша пак, че не мога много време да седя пред компа #Crazy
Хайде до после Hug

# 20
  • Мнения: 421
ИИи Мишунка - най-накрая Simple Smile Вече ссе бяхме изпопритеснили!
Голям бебчо не ти дава да пинкаш,а? Simple Smile Ще си отлежиме един -два месеца сега! То,добре,че е студено навън,та да не ни прави голямо впечатление. ПО въпроса... аз много се кефя,че имам зимно бебе  Heart Eyes   Цяло лято - плодове и зеленчуци до насита,а после докато бебче е мъничко и ще си седиме вкъща. Напролет - вече е може бабите да ни заместват за по някой и друг час и ще можем да излизаме и насаме с милото и с бебоците по цял ден  навън! А края на другото лято - вече може и да тичкат  Laughing 

             /още не сме си гушнали бебковците - аз отидох чак в каря на другото лято/  Joy

# 21
  • Мнения: 1 546
да, ама ,ПростоАЗ, точно когато прохождат ще е студено и ще са затворени повечето време вкъщи...ще има да обикаляме от стая в стая.... Wink

# 22
  • Мнения: 3 416
Ей Мишунка появи се и ти,ама влизай драскай по някой ред за малко,че се притесняваме,то сигурно всички се въртим на челни стойки,то и аз както и да легна все някоя бабуна ще ме сръчка Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 5
Хич не го мислете от сега - ще има такива чудеса от храброст да правим с бебчовците, че дори и не подозираме още Grinning Но определено се убедих в нещо - сега, като бях в болницата, последния ден бях в една стая с едно момиче - една година по-голямо от мен , а бебчето и беше първо дете....Е такова нещо като майчински инстинкт има и е по-силен от всичко  - убедих се, че една майка с всичко може да се справи и то без проблем. Ще тичаме, ще будуваме,но и ще ни е хубаво.
Да ви призная честно - много стресиращо и утрезвително ми се отрази този престой в болницата - и преди това съм треперела от страх, нещо да не се случи с бебо, но тогава направо откачих... Сега направо броя дните до срещата ни с него и само се моля всичко да е наред - да го извадят, да чуя как проплаква, да видя че всичко си му е наред...направо не знам как да ви го опиша, а и не е нужно - сигурна съм, че отлично ме разбирате Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 5
Аааа, забравих да ви споделя, че на следващият преглед ще решим коя да е ДАТАТА - октомври ще да е, но още не знам кога точно. Дай боге да остискам само до тогава Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 672
Ей, Просто Аз така както го описа и аз вече се кефа на зимното си бебче Simple Smile Много яко - наистина - тамън няма да се изкушавам да го изкарвам преди 40 дни Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 416
mishunka,повече от добре те разбираме,то майчинския инстинкт се проявява още от сега макар и по-малко,за пример само ще посоча снощи като хоих да пишкам по едно време(за 100-тен път),на хартията видях нещо розово #Crazy,изкуках и не за мен се притених, а за беба и почнах да и "говоря",че е рано да излиза и трябва д апочака поне още 2-3 седмици,за д аможе да е що-годе добре....ама то как да няма такър резултат,като беба я усещам само в/у яйчниците и пикочния мехур,ама чак болезнено рита там! Защо толкова ниско не знам! Ама ка се бях изпошашкала само...

# 27
  • Мнения: 37
Привет и от мен, МЕЧТАНИЕ цените в Селена за нормално бяха 450 лв - нормално и 750 - секцио, но сега, от 1.09 или 1.10, не съм много сигурна ще се вдигнат със 100лв!

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 15:24 от Galaxy_25

# 28
  • София
  • Мнения: 5
Момичта, аз нали с паметта не съм много вчас, та сега се сетих пак да ви попитам - кажете нали имаше още големи бебешки магазини от типа на Пигис Хаус, тук в София - кажете кои бяха, че от 2 дни си блъскам главата. Аз ходих в Пигис, но нещо не останах много доволна, та да ходя да поразглездам и да започнем да пазаруваме вече Heart Eyes
И едно питане към Цецито - моля те, кажи къде сте го гледали това легълце, което беше показала в предишната ни темичка Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 672
Сладурка, няма да се шашкаш! Както ти го казвам, така и аз се шашкам постоянно и на юнака по 3 пъти на ден му разправям да си седи на топло, въпреки че той няма особени мераци да излиза поне за сега. Обаче аз съм сигурна, че с твойта беба всичко ще е наред. Виж, някои мами прото носят по-ниско, а други са по - дребнички и за бебо няма много място и съответно им тежи повече. За успокоение, и моя от време на време се прави на нинджа и ми рита яйчниците докато ми подскача на пикочния мехур, при това аз съм от голеееемите мами и много да се оплаква че му е тясно не може Simple Smile
А и като ти гледам линийката, по скоро беба се намества от колкото да рита и за това усещаш тази тежинка - не е все едно да те ритне с краче в корема и да започне да се намества с цялата си тежест (цели 1.5-1.7 кг) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт