Обратното броене наближава - до НОЕМВРИ мъничко остава

  • 9 700
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 416
 donatella,добре дошла  bouquetзащо толкова късно ни откривате ноемврийските мамчета?

# 46
  • GYM
  • Мнения: 814
Благодаря от сърце Heart Eyes ( просто нямям РС под ръка Embarassed )

# 47
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!  Hug

Галакси, ние взехме на сина ни 1-2 месеца след като се роди такова сгъваемо креватче, страшно е удобно. И до ден днешен му е любимо скривалище, когато иска да си поиграе самичък  Grinning Въобще забравихме за дървеното креватче, особено след като малката маймунка започна да се катери и стана опасен за себе си  Wink Има си много удобства, различните нива, лесно можеш да го преместиш, за да почистиш под него и т.н. Ние и за бебка смятаме да вземем такова.
Незнам дали сте коментирали тази тема досега, ако се повтарям, се извинявам предварително  Embarassed Аз вече се срещах с лекаря, при който смятам да раждам. Човекът потвърди, че ще се ражда секцио и даже ми каза за следващата среща (края на септември) да сме определили датата... ох, не мога да ви кажа колко ми е трудно да реша.  Rolling Eyes Незнам защо, но ми е някаква фикс идея да бъде на някой голям празник. На вас, мамита с планово секцио, предложиха ли ви да умувате за датата?
Момичета, всички ли сте решили къде да раждате?
Прегръдки и приятна дъждовна вечер!  Hug

# 48
  • Мнения: 14
  Здравейте и от мен на всички! Аз нещо напоследък все не мога да пиша , но затова пък редовно вечер прочитам набързо какво си говорите. Мен ме е завъртял един вихър напоследък , нямам време за нищо. адвам се , че общо взето сте добре. Трябва да се държим , мамчета. Вижда му се края. на мен като чели сега ми се струпаха най-много неща да свърша.
 Пазете се всички!  
 Знаете ли?Днес срещнах една от септемврийските мами. Тя живее в нашия вход. Оня ден си е родила , днес са ги изписали. Като ми каза - така се развълнувах , скоро време и ние ще имаме такива емоции. Hug Hug

# 49
  • Мнения: 37
Аз вече се срещах с лекаря, при който смятам да раждам. Човекът потвърди, че ще се ражда секцио и даже ми каза за следващата среща (края на септември) да сме определили датата... ох, не мога да ви кажа колко ми е трудно да реша.  Rolling Eyes Незнам защо, но ми е някаква фикс идея да бъде на някой голям празник. На вас, мамита с планово секцио, предложиха ли ви да умувате за датата?
Момичета, всички ли сте решили къде да раждате?
Прегръдки и приятна дъждовна вечер!  Hug
За себе си мога да кажа,4е термина ми е на 4 .11.07/ не съм ходила на раз-р с лекара,който мисля в Пловдив (Селена) да ми води раждането и аз някъде към края на Септември или началото на Октомври планирам пътуване до там, за да свърша тази работа и да планираме нещо заедно.Там ще ми измерят плода,с някакви сложни за мен уреди- измерват с точност кога може да започне излизането на бебо и те ориентират в датата(като седмица),а ти посочваш точния ден!Аз също ще съм планирано секцио и мами раждали там ме уведомиха,че по принцип това се случва 10-12 дни преди термина, което е края на Октомври.Малко се колебая кога да отивам, края на Септември или Октомври.....Sad, оффффф сега и аз го замислих.

# 50
  • София
  • Мнения: 614
Аз не смятам да се бъркам в Божиите дела и да си определям датата за раждане на детето. Която ми каже лекарят - тази ще бъде. Пък то и без това всичко си е предначертано....Иначе, единственият църковен празник, за който се сещам в края на октомври, е Димитровден. А, също и денят на Св.Йоан Рилски Чудотворец /любимият ми светец!/ - на 19-ти.

# 51
  • Мнения: 160
Здравейте ноемврийски мамчета,искаме да се присъединим към вас с едно розово тумбаче и да пожелая на всички оставащите месеци да са безпроблемни(поне вече няма жеги).Докато вляза в час ще съм малко неадекватна,но това ще е временно.

# 52
Galaxy,аз сам от пловдив.моя позната роди в селена на 4.09. нормално с епидорална опоика ,но не6то не я хванала добре.ина4е вси4ко е ок.било супер .храната си я пора4ваш от ресторант.вси4ко ти дават за бебо и ти го подаряват после /шишета ,дрешки/цената е 580 лв .нормално и секцио 880. Whistling
искам да питам мамите има ли някои проблем с ходенето до тоалетна по голяма нужда?аз имам голям проблем?посаветваите какво да правя?страхме е да се напавам,се си мисля 4е 6те родя newsm78

# 53
  • Мнения: 157
Привет момичета как сте?Добре дошли на новите мамита  bouquet Как е времето при вас тук е страхотен студ вече извадих дългите панталони.Galaxy  не се притеснявай това е много относително на сестра ми и казаха че малкия ще тежи кам 2.500 а се роди 4.000 кг за това много не им вярвам на тези машинки и доктори.И аз бях се замислила за сгъваемо легълце но няма да имам място за дрешките затова предпочитам дървено със чекмеджета.Надявам се нашия бебок да се появи на 26.10. тогава свекъра има имен ден а и бебо ако е момче ще е Димитър и ще му поднеса хубав подарък   Laughing

# 54
dan4e, na6iq бебок ще се казва Димитар,за6тоо и двамата дядовци се казват така и да ти кажа не ми се ще да е на 26.10 .искам да си има и рожден и имен ден,а не 2 в1.знаеш ли маи ние с теб подаржаме вахта днес в форума. Praynig
мами,някои бе6е пислал 4е тарси lansinoh/maziloto za gardite/какво стана?намерихте ли?какво 6те кажете за Garmastan?сащо ми го прпора4аха? newsm78

# 55
  • Мнения: 160
Ами аз тъкмо реших да пиша в отговор на Galaxy_25 ,аз се мажа от няколко дена с garmastan,незнам какъв е ефекта,но една приятелка с второ дете ми го препоръча и по списанията го рекламират много.Аз като новак предупредих,че ще съм малко досадна с въпроси,но я ми пратете някакъв линк,където мога да видя това легло люлка,аз съм харесала едно в щъркел,но искам още идеи.

# 56
  • Мнения: 160
Забравих,някоя мама беше писала,че понеже бебо няма да има отделна стая,ще декорира спалнята,а т.к. и аз ше правя същото ми стана любопитно,.........но изгубих въпросната мама,моля да пише пак.

# 57
  • Мнения: 160
какво ще кажете за това-http://www.shtarkel.com/ МАКС 318лв.

# 58
  • Мнения: 804
Добре дошли на новите мами! Hug
m_face,Малинов ще работят утре. Дано го хвана между операции (ако има).
Дес, и на мен много ми се ходи в Зоологическата градина, но днес валя много силно  Sad Поразходих се с една дружка и се прибрах с мокри крака - дано не настина. Ще ви оставям защото бебчо нещо много ми тежи тази вечер  Crazy Лека и спокойна нощ на всички ви!

# 59
  • Мнения: 37
Lili-33- благодаря ти за инфото за Селена, аз доста съм поровила и съм наясно с доста от нещата там, мои познати се връщат от там шашнати от внимание и обслужване,като на кино било Убедих се и сама де,не съм се осланяла само на приказките на хората.Храна,обслужване,внимание,стаи,хигиена,Плащаш,ама знаеш за какво..за бебонко.Simple Smile
Mergi-количката е супер,комбинирана и доста добре изглежда:)аз съм ЗА,ако има някакво значение:)Днес гледахме с мамито ми тези въпросните сгъваеми кошарки,тук са по 111 лв,а матрачето,което избрах (47лв) било с кокосови стърготини, жената ми обясни,че тр да са по-твърди,за да се избегнат гръбначни изкривявания.Не е хубаво да спят бебковците на меко!!!!Който не е знаел,сега да запомни.Имаме подарени обиколниче вече и юрганче,всяка вечер го разглеждам и му се радвам,мириша си го и се нагласям,че скоро ще се завива някой с него през зимните вечери,ако ме остави да спя де:)
Колкото до мазилото за гърдите,то какво действие има точно.За какво спомага,да не са толкова чувствителни ли,да ги подготвим за млякото и за сукане ли?Скъпо ли е мазилото,на каква цена възлиза?
О-о-о-,ама аз много изписах,айле лека вечер,че аз утре съм на сватба и ще купонясвам....:0)чааооооо

Общи условия

Активация на акаунт