Обратното броене наближава - до НОЕМВРИ мъничко остава

  • 9 700
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 416
Добре дошла и на теб  LYUBOMILA !Щом досега си минала тези премеждия ще устискаш до края,няма страшно! То тия дни бая нови мамчета се присъединиха към нас Laughing Аз ако ви кажа какъв режим имам днес,направо ще паднете-станах порядъчно рано към 8 и 30,закусих Mr. Green и...пак легнах,че е едно мрачно,допреди половин час дремах,сега обядвам и ще готвя и чистя-така съм си заплюла за днес.ма като гледам как объркано я карам програмата..щях да ходя на фризьор,ама се оказа,че моята я няма до сряда smile3511 smile3511 smile3511,а не мога да се гледам в главата! То не стига тоя нещастен цвят,ами отгоре на всичкото приличам на кошница smile3515,та с две думи ми се развали настроението за излизане и ще чакам мъжо като си дойде евентуално поне 100м да повървя,че той както обича без колата Crossing Arms Рискувам последния месец баш да заприличам на Ти Crossing Armsтаник с тоя режим,ама как да изляза,като и дрехи за това време-ама ниакви нямам!

# 76
  • Мнения: 3 416
Пумпалче,ако имаш възможност пиши как си!
Дес,е тая снимка на малката ти принцеса вече наистина ме накара да се разтопя newsm03-кукла!

# 77
  • Мнения: 2 126
Мерси,мерси.....засрамих се ей.... Embarassed Blush Тези са от вчера от зоо-то Grinning Скоро не я бях снимала та реших да се пообновя Wink

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 238
Пумпалче добре че сте овладели положението засега.Дано постои още малко на топло мъничето.Аз също имам контракции от сутринта,но са на рядко и не са болезнени,кръста обаче ме понаболява,ако не се оправят нещата до довечера ще се ходи май до болницата

# 79
  • Мнения: 3 416
Краси,сигурна ли си,че са конртракции? Защото,ако е само кръста май не са....Пробвай да пиеш но-шпа и ако не ти мине тогава мисли за болници! какво става напоследък момичта с нас-тоя 8-ми месец толкова ли е труден?

# 80
  • Мнения: 160
Здравейте,момичета!Времето е толкова гадно,че неможем да станем от леглото.Против стрии ми бяха препоръчали крем на ГАЛЕНИК,бил много хубав,но аз не съм га ползвала,сега се мажа със собственоръчно направен крем,препоръчан от един доктор в списание 9 месеца:
       -бадемово масло
       -масло от пшеничен зародиш
       -витамин А 10 кубика
       -витамин Е 10 кубика(няма да го намерите,май вече не се произвежда,затова без него)
всичко това се бърка в едно шишенце и тате да маже цялото тяло.То е по-скоро "сиропче",защото не е гъсто като крем и е мазно.Разбрах и че в никакъв случай не трябва да се маже с мас,нито мама,нито после бебо,защото запушва порите.
Мазилото излиза около 10 лв.,но незнам като количество за колко време стига,защото аз съм се мазала за сега 3 пъти.

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 238
Сигурна съм,но сега има малко затишие,дано не започват пак.Стягаше ми се доста коремчето,но ме болеше по скоро кръста,обаче някои усещат контракциите именно в кръста.Аз досега нямах,освен 1-2 безболезнени,обаче днес разбрах за какво става дума.
А аз дори не съм в 8-я още една седмица ми остава до тогава.

# 82
  • Мнения: 3 416
mergi,аз хич не обичам да забърквам домашни мазила-мързи ме,та по тая логика съшщата работа върши бебешкото олио на Джонсън-чат-пат и с него се мажа Peace
Абе Краси..наистина ли са толкова силни контракциите? Ако е така хич недей чакато и аз колкото и да не оичам болници бих се запътила натам Confused Пиши и ти какво е развитието.
Аз поизчистих,сготвих и сега хемми е изморено,хем ми е депресирано,и едно слънце се мъчи да изгрее,ама дали...най-мразя така или да вали или да грее слънце,кво е това тъпо депресирао време....

# 83
  • Мнения: 17
Привет за днес и от мен.Аз днес пак си имам контракции.Вече ми писна от тях.Уж бяха отшумяли,а ето че пак се възвърнаха Sad

# 84
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте момичета,

Аз да се похваля, че днес успях да си купя възглавницата за кърмене от Пигиса - имаше останали само две - една розова и една жълта на цветенца и пеперудки. Аз се сдобих с жълтата. Довечера ще видя как ще е спането с нея и ще кажа  Simple Smile
Добре дошли на новите мами   bouquet
Какви са тези контрацкии бе хора - я повече почивка и дано се разминат, че е рано още.
Искам да ви питам за кунгуруто - да знаете някое наистина удобно, че миналия път аз бях взела едно от приятели - ми то жива мъка - като сложа бебето в него и не мога да го закопчея, а пък ако първо го сложа на мен, не мога да сложа бебето вътре. Сега зимата ще ми се налага да отскачам да прибирам каката от градина, та май няма да мина без кунгуру.

# 85
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,
и аз реших да се присъединя към вашия отбор. Казвам се Роси, на 34 г., гр. Враца. Чакам първото си бебче - момиченце  stork-girl. Вече сме в 32 г.с., термина ми е 5-ти ноември. За сега, да чукна на всички видове дървета, нещата са добре, бубата расте, а аз още повече. Плановете са да раждам в Тина Киркова при д-р Джонгова.
Това е накратко за нас двете!

Моля някой да ми помогне за линийка, сигурно го пише някъде, ама с този мозък...

# 86
  • Мнения: 17
Добре дошли на всички нови мами.От няколко дни имаме нашествие на новодошли Grinning

# 87
  • Мнения: 157
Здравейте!Добре дошли на новите мамита  bouquet Пумпалче стягай се мила какви са тези болници я твоя беб да си стой на топло и да не дава много зор да излиза. Jutoo каква е тази възглавница я давай малко информация и казвай дали е удобна.Аз сега си имам една най обикновенна и си подпирам корема с нея и ми е много удобна.

# 88
  • Мнения: 827
Я и аз да се отчета с едно Здравейте Party
Добре дошли на всички нови мами.Тея дни много нови попълнения  bouquet
Пумпалче да си почиваш повече и само положителни мисли.
Краси и ти да почиваш и почвай но-шпа.
Аз да ви кажа тея дни такива кошмари сънувам.. #Crazy те са свързани със скорошното ми изживяване покрай зълва ми, която беше бременна в 12 седмица.Беше решила почти на шега да отиде на едни изследвания за Даун и други такива в един частен кабинет, което и струваше 60 лв.С някакъв страхотен апарат са я гледали (без кръвни проби- само с тоя 3Д апарат се виждат всички неща) и какво се оказва... Cry бебето което е 4 см. има киста между крачетата която е голяма колкото него #Crazy Веднага я завежда лекарката в ТК за да предизвикат раждане #Crazy Представете си какво е изживяла милата.2 дена не могат да и предизвикат контракции...накрая и предизвикват и тя го ражда в тоалетната за да не е на леглото.Представете си какъв шок е изживяла като го е видяла Cry Cry #Crazy Каза че видяла и крачета и ръчички...ужас.Понеже в началото на бременността беше прокървила я гледаха 2-ма различни лекари с обикновен видеозон и нищо не видяха.Така съм се наплашила.Извинявам се ако съм ви разстроила с моя разказ, но исках да споделя Sad

# 89
Здравейте нови мамита!!!!sladurka за какав 4ай говориш/за разхлабване ли/.аз нямам постояно проблеми,но 4ат пат .пия мляко и прясно и кисело и плодове.когато родих миналия пат имах голям проблем,предавах запека с кармата и на малката.нямахме проблеми с коликите а с ''акането''.малката до 3 месеца с какво ли не сам я ма4ила,дори и дофалак е пила. ooooh!затова искам от сега да по4на да пия някакав 4ай и да продалжа и после като родя ,за да не го предавам на бебо? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт