Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - III

  • 48 866
  • 607
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 091
Не знам дали някой го е коментирал вече- "Finding Neverland" С Джони Деп и Кейт Уинслет, много, МНОГО, много хубав филм, поплаках си. Много истински, кара те да се замислиш за много неща, е поне мен.  Peace

# 76
  • Мнения: 3 491
Много много ми хареса   Notes On A Scandal     прекрасна игра на Кейт Бланшет  и на  Джуди Денч  .Изгледах  го на   един дъх   Laughing
Чуден филм! Като се сетя за него, още ми става пикантно забавно.  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 491
Не знам дали някой го е коментирал вече- "Finding Neverland" С Джони Деп и Кейт Уинслет, много, МНОГО, много хубав филм, поплаках си. Много истински, кара те да се замислиш за много неща, е поне мен.  Peace
Беше ми харесал и на мене, да.

# 78
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Шрек 3 е забавен. За по големи деца гледах вчера Чарли и шоколадената фабрика - с Джони Деп. Хубаво семейно филмче фентъзи ,приключенски.
 Туристи - не е лош става за гледане.
Този уикенд гледах и 1408   - за почитателите на Стивън Кинг. По негов разказ е филма. Хареса ми.

# 79
  • Мнения: 822
Moll Flanders (1996)
Романтична и разтоварваща история с участието на Robin Wright.
http://www.imdb.com/title/tt0117071/

# 80
  • Мнения: 1 533
Moll Flanders (1996)
Романтична и разтоварваща история с участието на Robin Wright.
http://www.imdb.com/title/tt0117071/


Този съм го пропуснала. Ще се поправя! Обожавам Робин Райт Пен. В Breaking and Entering изглеждаше фантастично!

# 81
  • Мнения: 211
Аз да попитам- в момента тегля филма "In the land of women".Някоя от вас гледала ли го е?Какви са отзивите за филма?
А също много бих искала да си изтегля от някъде "Ask the dust"-ако някой го има да даде линк,но да не е торент.

# 82
  • Мнения: 1 992
С търсачката видях, че е препоръчван в една от темите, но наистина много се впечатлих от Dogville/Догвил. Затова го споменавам пак. Мен лично, този филм ме разтърси.

Много, много добър филм. Има и продължение Manderlay. Мен лично то не ме разтърси толкова, но все пак е добър филм.

# 83
  • Мнения: 2 550
Аз да попитам- в момента тегля филма "In the land of women".Някоя от вас гледала ли го е?Какви са отзивите за филма?


аз го гледах, на мен много ми хареса

гледах и този


не е типична американска боза
по действителен случай е
засулжава си да се гледа

# 84
  • Мнения: 738
Mr Brooks с Кевин Костнър и Деми Мур- много добър трилър с потресаващ край Shocked  Гледах и Идеалната непозната с Холи Бери- също много добър и отново със супер неочакван край Peace  Сега свалям Evan Almighty, предният с Джим Кери беше голям смях, тоя ще го видим Thinking

# 85
  • Мнения: 1 883
88 с Ал Пачино - страхонет филм

# 86
  • Мнения: 2 407
Аз да попитам- в момента тегля филма "In the land of women".Някоя от вас гледала ли го е?Какви са отзивите за филма?


аз го гледах, на мен много ми хареса

гледах и този


не е типична американска боза
по действителен случай е
засулжава си да се гледа

В страната на жените, не е лош.

# 87
  • Мнения: 2 550
в арена и замунда

# 88
# 89
  • Мнения: 4 370
Гледах The Reaping - поредната психарийка
После разтоварих с От глупав по глупав по Нова

Общи условия

Активация на акаунт