Питам за хубавите думички.

  • 2 352
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
Моят мъж си мисля ,че хубавите думи ги чува с повод и без повод...

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Винаги намирам най - нежните думи за него, винаги. Peace

# 32
  • Мнения: 4 451
Винаги намирам най - нежните думи за него, винаги. Peace

Буболина, това е чудесно! И аз бях така преди 2 г. Сега така ме е погълнало ежедневието и здравословния проблем на голямата ми дъщеря, това непрекъснато тичане по логопеди, психолози, чувствам се изсмукана. Помага ми, но сякаш вече не забелязвам. Tired Трябва да намеря сили да се поправя. Хубавите думички стоплят душата...
Chanel, темата е хубава, накара ме да се замисля...

# 33
  • Мнения: 4 555
Да, винаги казвам. И винаги връщам жеста Simple Smile
Общо-взето това е от най-приятните неща, които бих могла да правя.
А той в момента много се грижи за мен. Аз не мога сама и чорапите да си обуя  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 236
Истината е, че обикновено забелязвам когато направи нещо хубаво и мило за мен, за съжаление не винаги казвам - Благодаря или нещо мило. Засрамвам се и започвам да се превъзпитавам Embarassed

# 35
  • Шотландия
  • Мнения: 2 857
Смятам това за едно от най-важните неща в отношенията ни. Не само след секс, казвам му хубави думички винаги, когато се сетя. Прави го и той. И двамата знаем, че това има огромно значение, знаем го от минал опит. Надявам се животът никога да не ни натисне и завърти до степен да забравим това.

# 36
  • Мнения: 20
Снощи това беше причината да си легнем сърдити с половинката Sad!Ежедневието дотолкова ни е обсебило-работа,проблеми,че забравихме милите думи,прегръдките,целувките,станахме една даденост един за друг!Времето,в което благодарността е била във всяка една дума в нашите разговори, остана много далеч от сегашното ни отношение! Cry

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Казвам му. Не ми е трудно, идват естествено. Дребните жестове, милите думи, целувките за довиждане, ръката ми на коляното му... това са нещата, които правят живота ми цветен.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 606
Правите секс и след освобождаващ оргазъм-казвате ли нещо хубаво на партньора си?
Прибирате се уморена,а той приготвил вечеря-казвате ли му нещо хубаво?
Детето се разплакало посред нощ,той става от леглото и отива при него,а вие си доспивате-казвате ли му нещо хубаво?
Изобщо говорите ли хубави,ласкателни,поощрявщи думи?Аз съм царицата на тези малки думички.Отвътре ми идват,казвам ги от все сърце.И в леглото ги казвам,и пред хора и така,тихичко на ушенце.Изобщо не ги пестя.

Еее тука сме на едно мнение, че трябва да се казват тези малки думички. Аз също го правя. И си права, че трябва да ти идва отвътре! Peace

# 39
  • Мнения: 4 068
Хубавите думички са едно от нещата, заради които си струва целият този безумен напън, наречен "живот".
Казвам, казват ми, не само вкъщи.

Същото и при мен. Не пропускам да кажа добра и мила дума на някого. Не излизам от магазина дори без да кажа "Благодаря! Приятна работа!". Такава съм си просто. И ми е едно леко на душатаааааа.

# 40
  • Мнения: 4 978
Обаче аз не ги казвам като поощрение.Просто отвътре ми идват.Въпросът е,че не се спирам.Не си мисля да кажа ли,да не кажа ли.Всичко е спонтанно.Както казвам лошите,така ми идват и добрите.Просто нищо не задържам.И говоря в личен аспект.В по-широк съм по-скоро темерут.Не точно темерут,но много дистанцирана.

Chanel, видях себе си в тези думи.
Такава съм. Също обичам и аз да ги чувам. Често и по много.

Общи условия

Активация на акаунт