Историята с отвлечената Маделин

  • 79 136
  • 1 206
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Снимки от камера все пак. А защо нито една телевизия не ги излъчи, а? А защо куп генерали и следователи не са видяли, че има камери там, от където е минала майката? Набързичко си скалъпиха ченгесарска версийка. Мноо ясно.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Искам да се установи истината. Искам да знам за себе си възможно ли е майка да убие детето си, което само минути преди това е гушкала. Искам да разбера докъде стига наглостта на тези, които ни управляват, ако се окаже, че майката е невинна. Пука ми за детето, по същия начин, както ми пука и за Маделин - без да ги познавам, но знаейки каквдушици са 3-4 годишните. Но ми пука и за майките им, ако са невинни и несправедливо обвинени. Малко ли е?

П. п. И аз помня записа, изглеждаше, че го гушка...

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох.. разрових се за информация и попаднах на това...тъжно , съвсем извън темата, но ви го пускам
 
http://mail.slovo.bg/old/litforum/201/bolred.htm

# 48
  • Мнения: 1 952
Снимки от камера все пак. А защо нито една телевизия не ги излъчи, а? А защо куп генерали и следователи не са видяли, че има камери там, от където е минала майката? Набързичко си скалъпиха ченгесарска версийка. Мноо ясно.

Кое е много ясното?

# 49
  • Мнения: 6 039
Искам да се установи истината. Искам да знам за себе си възможно ли е майка да убие детето си, което само минути преди това е гушкала. Искам да разбера докъде стига наглостта на тези, които ни управляват, ако се окаже, че майката е невинна. Пука ми за детето, по същия начин, както ми пука и за Маделин - без да ги познавам, но знаейки каквдушици са 3-4 годишните. Но ми пука и за майките им, ако са невинни и несправедливо обвинени. Малко ли е?

П. п. И аз помня записа, изглеждаше, че го гушка...

вярвам, че майка може да убие детето си, така както, че дете убива родителите си
доказаттелства има много
вярвам, но не го разбирам. Това, че нашите глави не го побират, не значи, че не е възможно. За жалост се случва. И в най-добрите семейства. Такова каквото е и на Маделин. Sad

"истината" ще я обявят, но дали е истина един Господ знае.

# 50
  • Мнения: 3 271
Искам да се установи истината. Искам да знам за себе си възможно ли е майка да убие детето си, което само минути преди това е гушкала. Искам да разбера докъде стига наглостта на тези, които ни управляват, ако се окаже, че майката е невинна. Пука ми за детето, по същия начин, както ми пука и за Маделин - без да ги познавам, но знаейки каквдушици са 3-4 годишните. Но ми пука и за майките им, ако са невинни и несправедливо обвинени. Малко ли е?

П. п. И аз помня записа, изглеждаше, че го гушка...

И моето мнение абсолютно! Бях бременна след спонтанен аборт като го чух това, няма да казвам колко я преживях историята, беше точно преди рожденият ден на брат ми, затова помня и датата много добре.
И аз до ден днешен се чудя възможно ли е това да е истина. Тогава бях от малкото в обкръженито ми, която отказа да повярва, че майка може да изкука до там...
И снимките ги помня добре. Не са ги крили, показаха ги още по време на следствието според мен.
И моето мнение беше, че го гушка.

# 51
  • Мнения: 677
Ясно е, че в родата на сестрите Белнейски няма таксиметрови шофьори и че парламента не е в Пазарджик.

# 52
  • Мнения: 1 072
Оффффффф, може някой ден да научим и тази истина.  Sad

още чакаме ДНК експертизата от Англия. Както казваше една съседка - Тия пощи, тия пощи ....................

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Искам да се установи истината. Искам да знам за себе си възможно ли е майка да убие детето си, което само минути преди това е гушкала. Искам да разбера докъде стига наглостта на тези, които ни управляват, ако се окаже, че майката е невинна. Пука ми за детето, по същия начин, както ми пука и за Маделин - без да ги познавам, но знаейки каквдушици са 3-4 годишните. Но ми пука и за майките им, ако са невинни и несправедливо обвинени. Малко ли е?

П. п. И аз помня записа, изглеждаше, че го гушка...

вярвам, че майка може да убие детето си, така както, че дете убива родителите си
доказаттелства има много
вярвам, но не го разбирам. Това, че нашите глави не го побират, не значи, че не е възможно. За жалост се случва. И в най-добрите семейства. Такова каквото е и на Маделин. Sad

"истината" ще я обявят, но дали е истина един Господ знае.
Абсолютно съм съгласна и с двете - кой знае ако не си наред с главата какво ще ти прищрака и в кой момент ще го давиш след като си го гушкала. Ако гласа в главата ти каже, че бебето трябва да умре, това няма да ти попречи да го гушнеш преди това, но ще го убиеш... Имаше такъв епизод на Хаус. Не мисля че може да си наред и да убиеш човек, още по малко родител или дете... А случаите са хиляди и хиляди, ами онази, дето беше викала децата си едно по едно в банята и ги беше давила във ваната... Да не е по нормална или пък по малко...

# 54
  • София
  • Мнения: 2 623
Единственото, за което се моля е
момиченцето да е живо и здраво !
Другото остава на заден план.

# 55
  • Мнения: 6 039
винаги посред нощ се отварят такива теми  ooooh! ooooh! Sick


Единственото, за което се моля е
момиченцето да е живо и здраво !
Другото остава на заден план.

какъв заден план
полицията отдавна знае, че детето е мъртво

# 56
  • Мнения: 3 423
Не мисля че може да си наред и да убиеш човек, още по малко родител или дете... А случаите са хиляди и хиляди, ами онази, дето беше викала децата си едно по едно в банята и ги беше давила във ваната... Да не е по нормална или пък по малко...
И жената на Гьобелс е убила децата си...
Пък не знам да е била чалдисана.

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, Лиске, и този случай щях да спомена, но за мой голям срам не можах да се сетя името му на Гьобелс и реших че "онази, дето убила децата си след като Хитлер се самоубил" звучи твърде несериозно.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 623
винаги посред нощ се отварят такива теми  ooooh! ooooh! Sick


Единственото, за което се моля е
момиченцето да е живо и здраво !
Другото остава на заден план.

какъв заден план
полицията отдавна знае, че детето е мъртво

Това пише ли го някъде или ти мислиш така ?

# 59
  • Мнения: 6 417
Даниела, майката на Пепи работи на Централна гара. Има си ново семейство и май и "амнезия" има.

Общи условия

Активация на акаунт